۳ ترفند برای بزرگ‌تر نشان دادن اتاق‌های کوچک
کد خبر: ۲۸۲
تاریخ انتشار: 2015 May 03    -    ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۲
مطالب زیای در مورد بزرگ تر نشان دادن اتاق های خانه نوشته شده و بسیاری از آنها هم کاربردی و عالی هستند. اما ما باز سه توصیه دیگر در این زمینه داریم که شاید به دردتان بخورد. از این ترفندها برای بزرگ نشان دادن فضاهای کوچک استفاده کنید.

بازتاب واقعیت ها

سه ترفند متفاوت برای بزرگ نشان دادن اتاق

اگر پیگیر مطالب دکوراسیون باشید، حتما در مورد جادوی آینه در فضاهای کوچک شنیده اید. آینه ها در اندازه های متنوع و شکل و قیمت های مختلف موجود هستند. آینه، مثل لوستر در حمام نیست که نصب آن خیلی خاص یا عجیب باشد. آینه را در همه اتاق های خانه می توانید نصب کنید و از اثر بازتابنده آن بهره بگیرید. آینه را در کنار پنجره یا پشت لامپ نصب کنید تا نور را بهتر منعکس می کند. 

نصب آینه را فقط به دیوار محدود نکنید. آن را روی کابینت ها، در کمدها یا حتی روی میز هم می توانید استفاده کنید.


از بین بردن محدودیت ها

سه ترفند متفاوت برای بزرگ نشان دادن اتاق

هیچ چیز به اندازه یک اتاق ساده سفید رنگ دلگیر کننده نیست. شاید تصور کنید رنگ های تیره موجب می شود تا اتاق کوچک تر دیده شود. اما این طور نیست. تیرگی رنگ دیوارها باعث می شود تا کنج ها دیده نشود. به این ترتیب، شما کوچک بودن دیوار را کمتر احساس خواهید کرد. توصیه می کنیم برای اتاق های کوچک، از رنگ های تیره استفاده کنید.


بازی با اندازه ها

سه ترفند متفاوت برای بزرگ نشان دادن اتاق

برخلاف آنچه عقل و منطق می گوید، یک وسیله بزرگ در وسط اتاق قرار دهید. این وسیله به اندازه اتاق لطمه ای نمی زند، بلکه حس بزرگ بودن هم می دهد زیرا تصور می کنید که از این اتاق می توان استفاده های زیادی داشت.

منبع: برترین‌ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر