خرج ۱۱۰هزار دلار برای ۲۰سانت قدِ بلندتر!
کد خبر: ۲۸۱۹۹۹
تاریخ انتشار: 2023 June 07    -    ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۰
یک مرد در آمریکا، نزدیک به ۱۱۰هزار دلار هزینه کرده تا قدش را حدود ۲۰سانتی متر بلند کند و دیگر شبیه یک «انگشت شست عظیم» نباشد

یک مرد در آمریکا، نزدیک به 110هزار دلار هزینه کرده  تا قدش را حدود 20سانتی متر بلند کند و دیگر شبیه یک «انگشت شست عظیم» نباشد. برایان سانچز اهل جورجیا، یک بدنساز حرفه‌ای است که 180سانتی‌متر هم قد دارد اما به‌خاطر هیکل بسیار بزرگ و ورزشکاری‌اش، تناسب چندانی نداشته و تن به جراحی داده است.

 

این مرد 33ساله چنان درشت است که به هالک معروف شده اما احساس می‌کرده ‌پهنای هیکلش، به بلندی آن نمی‌آید. این مرد که 2فرزند هم دارد، چنان با هیکلش مشکل داشته که حتی به فکر ترک ورزش هم افتاده بود تا اینکه چیزهایی درباره جراحی زانو و افزایش قد شنیده  و خیلی زود تن به این جراحی داده است. او پاییز پیش بعد از تحقیقات مفصل، یک مرکز را پیدا کرد و به آنجا رفت. جراحی بلند کردن قد، عملی بسیار پیچیده و سنگین است و فرایند آن چند‌ماه طول می‌کشد، و علاوه بر پول زیاد، صبر و انگیزه زیادی هم می‌خواهد. برایان، مشخصا یک دلیل دیگر هم برای این کار داشته چون می‌خواسته، از همسرش به‌صورت چشمگیری بلندتر باشد. او پیش از جراحی فقط چند سانتی‌متر از همسرش بلندتر بوده اما امیدوار است بعد از پایان کار جراحی، تفاوت قدی را به‌خوبی احساس کند.

همشهری

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار