تجاوز به نوعروس‌ها پیش چشم همسرانشان+عکس
کد خبر: ۲۸۱۹
تاریخ انتشار: 2015 June 21    -    ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۹
"دانیل الیوت" 24 ساله پس از انجام یک رشته جرایم جنسی، ضرب و شتم و آدم ربایی در سالهای 2010 تا 2014 شناسایی و دستگیر شد.

بنابراین گزارش، "الویت" برای تسلیم کردن قربانی خود از اسپری فلفل، خنجر کوچک استفاده می‌کرد و قربانیان خود را از میان کسانی انتخاب می‌کرد که یا متاهل بودند و یا در شرف ازدواج قرارداشتند.

دستگیری متجاوز سریالی در لندن +عکس

این مجرم جنسی خطرناک پس از یافتن قربانیانش آنان را به همراه همسرانشان با تهدید اسپری فلفل می ربود و به طرز بی‌شرمانه دست و پای  همسران و یا نامزدهای آنان بسته و در مقابل چشم‌هایشان آنان را  مورد تعرض جنسی قرار می‌داد.

"الویت" این اعمال بی‌شرمانه را شب هنگام در خیابان‌های خلوت انجام می داد. متجاوز چپاولگر در سال 2007 به اتهام تعرض جنسی به یک دانش‌آموز ژاپنی در بدینگتون لندن دستگیر شده بود و به دو سال زندان محکوم شده بود.

وی پس از آزاد شدن بدون عبرت گرفتن از کار اشتباه خود در گذشته اعمال وقیحانه‌اش را به شیوه‌ای دیگر انجام داد.

به گزارش پلیس یکی از قربانیان که تنها 16 سال داشت پس از آنکه در مقابل نامزدش مورد تعرض جنسی قرار گرفت با طرح شکایت، پلیس را از آنچه اتفاق افتاده مطلع کرد.

به گفته پلیس همسر این قربانی 16 ساله پیش از آنکه "الویت" دست و پایش را بست و با گریه و فریاد التماس می‌کرد تا قربانی‌اش را ازاد کند.

دستگیری متجاوز سریالی در لندن +عکس

در میان قربانیان وی زن 28 ساله ای که به همین ترتیب در مقابل چشمان همسرش مورد تعرض بی‌رحمانه این مجرم جنسی قرار گرفت پس از طرح شکایت از "دانیل الویت" در جلسه دادگاه حضور داشت.

وی قربانیانش را با انواع سلاح سرد به مرگ تهدید می‌کرد و "فلاهیلز " قاضی این پرونده در جلسه دادگاهی که روز گذشته برگزار شد وی را به اتهام ضرب و شتم ، تجاوز به عنف و آدم‌ربایی به حبس ابد محکوم کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر