عاقبت زنی که نامزدش او را به خاطر چاقی ترک کرد
کد خبر: ۲۸۱۸۵۱
تاریخ انتشار: 2023 June 06    -    ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۰
درست زمانی که جن اتکینز از آینده ی خود مطمئن بود، دنیای او زیر و شد، زمانی که نامزدش تصمیم به ترک او گرفت و اضافه وزنش را دلیل آن عنوان کرد.

درست زمانی که جن اتکینز از آینده ی خود مطمئن بود، دنیای او زیر و شد، زمانی که نامزدش تصمیم به ترک او گرفت و اضافه وزنش را دلیل آن عنوان کرد. اما سرنوشت برنامه های دیگری برای جن داشت. سال ها بعد او برنده ی مسابقه ی «دوشیره بریتانیا» (Miss Britain) شد و دلشکستگی خود را به یک پیروزی تبدیل کرد.

 
 

عاقبت زنی که نامزدش او را به خاطر چاقی ترک کرد

 

جن پیش از به شهرت رسیدنش با چالش های زیادی مواجه شده بود

 

۶ سال قبل، جن اتکینز در حال برنامه ریزی برای مراسم عروسی اش بود که همه چیز یکباره زیر و رو شد. نامزدش تصمیم گرفت نامزدی شان را به هم زند و دلیل باورنکردنی ای برای آن داشت: جن زیاد از حد تنقلات می خورد.

جن در کودکی چالش های زیادی را از سر گذرانده بود. دیگران به خاطر وزنش او را مورد تمسخر و توهین قرار می دادند، موضوعی قلبش را به درد می آورد. آن دوره برای او بسیار سخت بود و از این تجربیات زخم های ماندگاری برای او باقی ماند.

جن رابطه ی بسیار پیچیده ای با غذا داشت

جن از کودکی با پرخوری درگیر بود، موضوعی که با ورود به دوران نوجوانی شدت گرفت. پس از ۱۸ سالگی و دریافت گواهینامه ی رانندگی دسترسی به فست فود برای جن راحت تر نیز شد. او به همراه شریک عاطفی دائماً به کافه و رستوران می رفت و وقت خود را با تماشای تلویزیون و خوردن غذای بیرون می گذراند و گرفتار چرخه ای ناسالم شده بود.

جن مطمئن بود شریک عاطفی اش عشق بی قید و شرطی به او دارد

عاقبت زنی که نامزدش او را به خاطر چاقی ترک کرد

با این حال، حباب خوش خیالی جن زمانی ترکید که شریک عاطفی اش درست در میانه ی برنامه ریزی برای مراسم عروسی شان، تصمیم به پایان دادن به رابطه شان گرفت. این اتفاق تلنگر بزرگی به جن زد و او با این واقعیت تلخ رو به رو شد که عشق تزلزل ناپذیر آن ها از میان رفته بود. این جدایی غیر منتظره جن را به تجدیدن ظر در نگرشش نسبت به خود و مواجه شدن با واقعیت تلخ پیش رویش واداشت.

بعد از این جدایی، جن خود را در خانه حبس کرد و بار دیگر به خوردن غذا پناه برد. اما زمانی که متوجه شد لباس هایش دیگر اندازه اش، بالاخره خود را وزن کرد و متوجه افزایش وزن شدیدش شد. با پی بردن به این موضوع او مصمم به ایجاد تغییر در زندگی خود شد.

جن تصمیم به خودسازی گرفت

روند دگرگونی شگفت انگیز جن با ثبت نام او در یک باشگاه ورزشی آغاز شد. او در عرض تنها ۲ سال ۱۲ سایز وزن کم کرد. جن در مسابقات زیبایی هم شرکت کرد و توانست به موفقیت های چشمگیری دست یابد، از جمله در سال ۲۰۱۸ که نفر اول مسابقه ی «دوشیزه انگلیس» شد. سپس به او پیشنهاد شد در مسابقه ی «دوشیزه بریتانیا» هم شرکت کند که جدیدترین موفقیت او در مسابقات زیبایی را برایش به ارمغان آورد.

جن حالا معتقد است که شریک عاطفی سابقش به او افتخار می کند اما قصد بازگشت به او را ندارد. جن توانست یک بار دیگر طعم عشق را بچشد و تنها ۵ ماه پیش از انتخابش به عنوان «دوشیزه بریتانیا» با مردی به نام کریش ازدواج کرد.

روزیاتو

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار