تستی که شخصیت شما را فاش می کند!
کد خبر: ۲۸۰۸۰۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2023 May 26    -    ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰
 میا یلین یک عکس پاییزی را در تیک تاک خود به اشتراک گذاشت که می‌توان آن را به دو شکل متفاوت دید و تفسیر کرد؛ به عنوان یک پرنده یا چند برگ.

 میا یلین یک عکس پاییزی را در تیک تاک خود به اشتراک گذاشت که می‌توان آن را به دو شکل متفاوت دید و تفسیر کرد؛ به عنوان یک پرنده یا چند برگ.

 
تستی که شخصیت شما را فاش می کند!

تصویری که در نگاه اول می‌بینید، می‌تواند چیز‌های زیادی در مورد شخصیت شما آشکار کند. در این ویدیو، میا توضیح می‌دهد که این خطای دید می‌تواند در مورد شخصیت شما چه چیزی را آشکار کند.

 

 

 

او می‌گوید: «اگر در نگاه اول برگ‌ها را می‌بینید، به این معنی است که شما زمان زیادی را صرف تردیدهایتان می‌کنید. افرادی که برای اولین بار برگ‌ها را می‌بینند، ممکن است مستعد به تعویق انداختن کارهایشان باشند. از آنجایی که از انجام کار اشتباه می‌ترسید، دائماً تصمیم گیری‌های مهم را به تعویق می‌اندازید. در واقعیت، هیچ مسیر درستی وجود ندارد و تا زمانی که برای بهبود مستمر خود تلاش کنید، همه چیز سر جای خود قرار خواهد گرفت.»

اما وضعیت برای کسانی که در نگاه اول پرنده می‌بینند کاملاً متفاوت است. میا می‌گوید: «اگر در نگاه اول یک پرنده دیدید به این معنی است که به زودی از این دوره دشوار زندگی خود عبور خواهید کرد».

او افزور: «خبر‌های خوبی که منتظر شنیدنشان بودید، به زودی اتفاق می‌افتند. شما به اندازه کافی شجاع هستید که خود را از منطقه امن خود خارج کنید و چیز‌های جدید را امتحان کنید. هوش، پشتکار و فداکاری شما مسیر آینده بسیار درخشان شما را رقم زده است».

این ستاره تیک تاک تصاویر خطای دید متعددی را در حساب کاربری خود به اشتراک می‌گذارد. در یک نمونه دیگر در تصویر زیر او می‌پرسد آیا در نگاه اول یک پروانه می‌بینید یا یک صدف.

تستی که شخصیت شما را فاش می کند!

او می‌گوید: «اگر در نگاه اول پروانه‌ای دیدید، پس کسی هستی که به راحتی اعتماد می‌کنید. شما همیشه بهترین‌ها را در دیگران می‌بینید و بسیار دوست داشتنی و اجتماعی هستید. از آنجایی که گارد دفاعی ضعیفی دارید، دوست دارید افکار و اسرار خصوصی خود را با اطرافیان خود در میان بگذارید. با این حال، این تصمیمی است که اغلب به شما صدمه می‌زند».

او در ادامه توضیح می‌دهد: «اگر برای اولین بار یک صدف دیدید، پس فردی بدبین و محتاط هستید. زمان زیادی طول می‌کشد تا با مردم گرم بگیرید و صمیمی شوید و تا آن زمان ممکن است سرد و غیر دوستانه رفتار کنید.»

روزیاتو

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۷
0
2
اراجیف!!!!!!!!!
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار