تهران گرمتر می‌شود
bato-adv
کد خبر: ۲۷۴۹
تاریخ انتشار: 2015 June 20    -    ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۶
براساس اعلام سازمان هواشناسی امروز و طی دو روز آینده در تهران شاهد هوای صاف، همراه با غبار صبحگاهی و در روز دوشنبه وزش باد خواهیم بود و طی دو روز آینده افزایش دما را خواهیم داشت.
 

براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش بینی هواشناسی امروز دراستانهای خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر، وزش باد، رگبار باران گاهی رعد وبرق پیش بینی می شود، این شرایط، روز یکشنبه برای هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و کرمان رخ خواهد داد.

طی امروز و یکشنبه برای برخی نقاط جنوب غرب و جنوب و روزهای یکشنبه و دوشنبه در شرق و جنوب شرق کشور وزش باد و پدیده گرد و خاک پیش بینی می شود. روز شنبه خلیج فارس و روزهای یکشنبه و دوشنبه خلیج فارس، تنگه هرمز و شرق دریای عمان مواج پیش بینی می شود.

بر اساس نقشه های هواشناسی امروز و طی دو روز آینده در تهران شاهد هوای صاف، همراه با غبار صبحگاهی و در روز دوشنبه وزش باد خواهیم بود.

همچنین بیشنیه دمای امروز تهران به ۳۶ درجه سانتی گراد و کمینه به ۲۶ و همینطور در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در گرمترین ساعات ۳۸ درجه سانتی گراد و در سردترین ساعات ۲۷ درجه سانتی گراد متغیر خواهد بود.

مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر