اولین نوزاد متولد سال ۱۴۰۲ در تهران
کد خبر: ۲۷۴۷۹۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2023 March 23    -    ۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۰
 اولین نوزاد متولد سال ۱۴۰۲ در تهران است که دو دقیقه بعد از سال تحویل در مرکز درمانی شهید اکبرآبادی در خیابان مولوی با زایمان طبیعی متولد شد
 عثمان اولین نوزاد متولد سال ۱۴۰۲ در تهران است که دو دقیقه بعد از سال تحویل در مرکز درمانی شهید اکبرآبادی در خیابان مولوی متولد شد.
 
اولین نوزاد متولد سال ۱۴۰۲ در تهران
 
اولین نوزاد متولد شده در تهران، پسر نوریه شجاعی است. پسری به نام عثمان که در بیمارستان شهید اکبر آبادی متولد شد. اولین نوزاد ۱۴۰۲ در بیمارستان شهید اکبر آبادی در منطقه مولوی تهران متولد شد. اولین نوزادی که دو دقیقه بعد از تحویل سال ۱۴۰۲ با زایمان طبیعی متولد شد، پسر قشنگی است که مادر و پدری متولد پنجشیر دارد.
 
نوریه مادر این نوزاد پسر ، یکسال پیش به همراه شوهرش از افغانستان به ایران آمدند تا شاید بعد از مدت ها انتظار برای بارداری از پزشکان ایرانی کمک بگیرند. تا این زوج جوان که عاشقانه همدیگر را دوست دارند ، بتوانند فرزندی داشته باشند.
 
نوریه شجاعی به خبرنگار ما گفت: آمدیم تا در ایران درمان کنیم اما پیش از آغاز درمان ، این مهاجرت برایمان خوش یمن بود و باردار شدم و اکنون پسرم در آغوشم است و من بی نهایت خوشحال هستم.
 
نوریه شجاعی می گوید نامش را پدرش گذاشت. برای دردانه پسرشان نام عثمان را انتخاب کرده اند. مادرش نوریه شجاعی، متولد پنجشیر است. در حالی که تمام صورتش لبریز ذوق تولد اولین فرزندش است به خبرنگار رکنا گفت: بعد از ازدواج ،هشت سال در افغانستان و پنجشیر ، باردار نشدم. ایران به من و همسرم عثمان را هدیه داد. پسرم در اولین روز بهار متولد شد. نگاه کنید چقدر زیباست...
رکنا
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۳
0
0
عثمان اول عیدی سرم درد گرفت
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار