۷ زوج مشهور هالیوود که نمی دانستید یک بار از همدیگر جدا شدند
کد خبر: ۲۷۴۳۷۰
تاریخ انتشار: 2023 March 20    -    ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
اگر فکر می کنید شما و شریک عاطفی سابق تان برای هم ساخته شده اید، آن را نه یک عقبگرد، بلکه راه جدیدی به سوی شادی بدانید. برخی زوج های سلبریتی همچون کیتی پری و اورلاندو بلوم و جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل ثابت می کنند این تصور اشتباه نیست. اگر با عشق حقیقی زندگی تان آشنا شده باشید، هیچ وقت برای جبران اشتباهات دیر نیست.

۷ زوج مشهور هالیوود که نمی دانستید یک بار از همدیگر جدا شدند

۷ زوج مشهور هالیوود که نمی دانستید یک بار از همدیگر جدا شدند«تابناک با تو» - اگر فکر می کنید شما و شریک عاطفی سابق تان برای هم ساخته شده اید، آن را نه یک عقبگرد، بلکه راه جدیدی به سوی شادی بدانید. برخی زوج های سلبریتی همچون کیتی پری و اورلاندو بلوم و جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل ثابت می کنند این تصور اشتباه نیست. اگر با عشق حقیقی زندگی تان آشنا شده باشید، هیچ وقت برای جبران اشتباهات دیر نیست.

در ادامه از زوج های مشهوری خواهیم گفت که بعد از یک بار جدایی به پیش هم بازگشتند.

جاستین بیبر و هیلی بالدوین

۷ زوج مشهور هالیوود که نمی دانستید یک بار از همدیگر جدا شدند

آشنایی جاستین بیبر و هیلی بالدوین به سال ۲۰۰۹ بازمی گردد، زمانی که هیلی ۱۲ ساله به همراه پدر مشهورش، استفن بالدوین به عنوان یکی از طرفداران جاستین ۱۴ ساله در پشت صحنه ی یکی از کنسرت هایش برای نخستین بار با او دیدار کرد.

رابطه ی آن ها به عنوان ۲ دوست معمولی ادامه پیدا کرد تا سال ۲۰۱۵ بعد از جدایی جاستین از سلنا گومز که او و هیلی با یکدیگر دیده شدند. جاستین در ژانویه ی ۲۰۱۶ رابطه عاشقانه اش با هیلی بالدوین را علنی کرد اما نزدیک به ۷ ماه بعد یعنی در اوت همان سال، آن ها تصمیم گرفتند به رابطه ی خود پایان دهند. آن ها ۲ سال را بدون هیچگونه ارتباطی با یکدیگر سپری کردندتا اینکه بار دیگر به عنوان ۲ دوست معمولی صحبت با یکدیگر را از سر گرفتند.

رابطه ی آن ها اما از قرار معلوم پیچیده شد و هر دو با افراد دیگری وارد رابطه عاشقانه شدند، اما در نهایت در ژوئیه ۲۰۱۸ جاستین از هیلی خواستگاری کرد و او نیز پذیرفت.

کیتی پری و اورلاندو بلوم

۷ زوج مشهور هالیوود که نمی دانستید یک بار از همدیگر جدا شدند

کیتی پری و اورلاندو بلوم اولین بار در سال ۲۰۱۶ در یک مهمانی باهم آشنا و فوراً مجذوب یکدیگر شدند. همان سال کیتی با انتشار عکسی از خود در کنار اورلاندو که آن ها را در حال وقت گذرانی با یکدیگر در شهر کن ِ فرانسه نشان می داد، رابطه عاشقانه شان را علنی کرد.

بعد از ۱۰ ماه، کیتی تصمیم به پایان دادن رابطه اش با اورلاندو گرفت. آن ها به این جدایی نیاز داشتند تا بدانند که واقعاً تا چه حد به یکدیگر علاقمندند. در سال ۲۰۱۷ کیتی و اورلاندو بار دیگر باهم دیده شدند و به همراه یکدیگر به پراگ و واتیکان سفر کردند.

بالاخره در سال ۲۰۱۸ کیتی از سرگیری رابطه عاشقانه اش با اورلاندو را تأیید کرد و آن ها کمتر از یک سال بعد، در سال ۲۰۱۹ با یکدیگر نامزد کردند.

جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل

۷ زوج مشهور هالیوود که نمی دانستید یک بار از همدیگر جدا شدند

جسیکا بیل و جاستین تیمبرلیک اولین بار در سال ۲۰۰۵ با یکدیگر آشنا شدند اما تا ۲ سال بعد که بار دیگر در جشن تولد دوست جاستین با یکدیگر ملاقات کردند، اتفاقی میان شان رخ نداد.

آن ها از سال ۲۰۰۷ با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند تا اینکه در سال ۲۰۱۱ تصمیم به جدایی یکدیگر گرفتند. آن زمان منبعی به رسانه ها گفته بود این تصمیم هر دوی آن ها بود.

هنوز یک سال از این جدایی نگذشته بود که جاستین اذعان کرد هیچکس جای جسیکا را برایش نمی گیرد و از او خواستگاری کرد. این زوج در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر ازدواج کردند.

کیت هرینگتون و رز لزلی

۷ زوج مشهور هالیوود که نمی دانستید یک بار از همدیگر جدا شدند

کیت هرینگتون و رز لزلی نخستین بار در زمان بازی در فصل دوم سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) با بکدیگر آشنا شدند. آن ها در ابتدا با یکدیگر دوست معمولی بودند اما پس از مدتی باهم وارد رابطه عاشقانه شدند. در سال ۲۰۱۳ منبعی به رسانه ها اعلام کرد که کیت و رز از یکدیگر جدا شده اند و رز با فرد دیگری وارد رابطه عاشقانه شده است.

بعد از پایان داستان عاشقانه ی نقش هایشان در سریال، کیت و رز به ارتباط با یکدیگر ادامه دادند اما بالاخره در سال ۲۰۱۴ بود که رابطه عاشقانه شان را از سر گرفتند. گرچه کیت این موضوع را انکار می کرد اما آن ها با هم دیده شده بودند. این زوج در سال ۲۰۱۶ رابطه ی خود را علنی و در سال ۲۰۱۸ با یکدیگر ازدواج کردند.

کاترین زتاجونز و مایکل داگلاس

۷ زوج مشهور هالیوود که نمی دانستید یک بار از همدیگر جدا شدند

کارتین زتاجونز و مایکل داگلاس اولین بار در سال ۱۹۹۸ در یک جشنواره سینمایی در فرانسه با یکدیگر آشنا شدند. اختلاف سنی ۲۵ ساله ی آن ها هرگز برایشان مسأله نبود. همه چیز خوب پیش رفت و آن ها در سال ۲۰۰۰ با یکدیگر ازدواج کردند.

در سال ۲۰۱۳ آن ها تصمیم گرفتند مدتی را از یکدیگر جدا زندگی کنند اما اقدامی برای طلاق رسمی نکردند. نماینده ی آن ها به رسانه ها اعلام کرد کاترین و مایکل برای ارزیابی و کار بر روی ازدواج شان تصمیم گرفته اند مدتی را دور از یکدیگر سپری کنند. این زوج در سال ۲۰۱۴ زندگی مشترک خود را از سر گرفتند.

آدام لوین و بهاتی پرینسلو

۷ زوج مشهور هالیوود که نمی دانستید یک بار از همدیگر جدا شدند

آدام لوین و بهاتی پرینسلو نخستین بار در سال ۲۰۱۲ از طریق یک دوست مشترک به واسطه ی ایمیل با یکدیگر آشنا شدند. آن ها ژوئن همان سال در سفری در هاوایی با یکدیگر دیده شدند. کمتر از یک سال بعد، در سال ۲۰۱۳ آن ها تصمیم گرفتند به رابطه ی عاشقانه ی خود پایان دهند. اما بعد از گذشت تنها ۲ ماه به اشتباه بودن این تصمیم پی بردند و به پیش هم بازگشتند. این زوج در سال ۲۰۱۴ با یکدیگر ازدواج کردند.

جنیفر لوپز و بن افلک

۷ زوج مشهور هالیوود که نمی دانستید یک بار از همدیگر جدا شدند

جنیفر لوپز و بن افلک در سال ۲۰۰۲ هنگام بازی در فیلم «جیلی» (Gigli) با یکدیگر آشنا و همان سال باهم وارد رابطه عاشقانه شدند اما نامزدی خود را به هم زدند و در اوایل سال ۲۰۰۴ رسماً به رابطه خود پایان دادند. ۱۷ سال بعد اما این زوج پیش هم بازگشتند و بالاخره در سال ۲۰۲۲ با یکدیگر پیمان زناشویی بستند.

منبع: روزیاتو

برچسب ها: زوج ، مشهور ، هالیوود
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار