جنس مخالف را چطور جذب کنیم؟
کد خبر: ۲۷۴۱۷۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2023 March 20    -    ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۷
اگر بعد از چند بار ملاقات با جنس مخالف خود دیگر حرفی ندارید که بزنید و یک فضای سنگین بین شما حاکم شده است، با اسکرول این صفحه می‌توانید با ۳ تکنیک جذاب که شما را یک قدم به وی نزدیک‌تر می‌سازد آشنا شوید. شما باید برای شناخت فردی که احتمالا با وی ازدواج خواهید کرد به روش‌های مختلف شخصیت او را کشف کنید.

جنس مخالف را چطور جذب کنیم؟ ۳ تکنیک فوق العاده کاربردی(مجله قرمز)

جنس مخالف را چطور جذب کنیم؟ ۳ تکنیک فوق العاده کاربردی(مجله قرمز)«تابناک با تو» - اگر بعد از چند بار ملاقات با جنس مخالف خود دیگر حرفی ندارید که بزنید و یک فضای سنگین بین شما حاکم شده است، با اسکرول این صفحه می‌توانید با ۳ تکنیک جذاب که شما را یک قدم به وی نزدیک‌تر می‌سازد آشنا شوید. شما باید برای شناخت فردی که احتمالا با وی ازدواج خواهید کرد به روش‌های مختلف شخصیت او را کشف کنید. زیرا باید بدانید آینده رابطه شما با فرد مورد نظرتان چقدر با رویای شما فاصله دارد؟

۱ – سوال بپرسید!

سوالاتی جالب و سرگرم کننده از وی بپرسید. سوالاتی که از کسالت آور بودن رابطه شما با وی جلوگیری می‌کند و طراوت و شادابی را به رابطه شما هدایت می‌کند. قطعا پاسخ‌هایی که به سوالات شما داده می‌شود، قدم به قدم شما را بیشتر با وی آشنا می‌کند. شناختن همدیگر قبل از اینکه رابطه شکل جدی تری به خود بگیرد، شما را از برخورد با مشکلات جدی آینده دور خواهد کرد. نمونه سوالاتی که می‌توانید از وی بپرسید مواردی از این قبیل هستند:

* در زندگی از ته دل چه زمانی و برای چه مسئله‌ای اشک ریخته ای؟

* روابط والدین شما چه تاثیری در بزرگ شدن شما داشته است؟

* در زمانی که من درگیر یأس و ناامیدی بشوم، برای رهایی من از این حالت چه میکنید؟

* در کتابخانه سمت کدام نوع کتاب‌ها می‌روید؟ ۵ کتاب الهام بخش زندگی خود را نام ببرید.

* اعصاب خرد کن‌ترین رفتار‌هایی که دارید چیست؟

* دست فرمان شما در چه حد است؟ آیا تا به حال جریمه شده اید؟

* خواب روز را دوست دارید؟ یا خواب شب؟

* دوست دارید همیشه در مقام داوری قرار بگیرید؟

جنس مخالف را چطور جذب کنیم؟ ۳ تکنیک فوق العاده کاربردی(مجله قرمز)

۲ – در ارتباط با جنس مخالف خود نسخه واقعی خودتان را ارائه دهید.

 

قرار نیست شما خود واقعی تان را برای شریک احتمالی زندگیتان تغییر دهید. چون به زودی دست شما برای او رو خواهد شد. قطعا رشد و نمو شما در دو محیط جدا ازهم با انسان‌های متفاوت بوده است. طبیعی است که ارزش‌ها و سلائق شما با وی متفاوت باشد. شما با تمام ویژگی‌های مثبت و منفی که دارید، توسط وی پذیرفته شده اید. اگر قرار است که به خاطر او خود واقعی تان را تغییر دهید، سریعا رابطه خود را خاتمه دهید. صریحا از اعمالی که به آن علاقه دارید و یا اعمالی که متناسب با روحیه شما نیست با وی حرف بزنید.

جنس مخالف را چطور جذب کنیم؟ ۳ تکنیک فوق العاده کاربردی(مجله قرمز)

۳ – روی توسعه فردی خود کار کنید.

اگر حس می‌کنید که نمی‌توانید آن طور که می‌خواهید مقابل وی ظاهر شوید، اصلا جای نگرانی نیست. ورزش نیم ساعته در روز تنش‌های جسم شما را به صورت خیره کننده‌ای از شما دفع می‌کند. جملات انگیزشی را با خود مرور کنید و همینطور کلیپ و کتاب‌های انگیزشی را ببینید و همینطور به پادکست‌های انرژی بخش گوش فرا دهید. خواسته خود را در هر فضای مناسبی که می‌توانید تنها باشید با صوت رسا در جلوی آینه فریاد بزنید. جملاتی از این قبیل را زیاد تکرار کنید: من بهترین نسخه خودم را ارائه می‌دهم، من دوست داشتنی هستم، من خودم را دوست دارم، من به دیگران کمک می‌کنم که خود را دوست داشته باشند. این تکرار‌ها به شما در رسیدن به خواسته تان کمک می‌کند.

منبع: مجله قرمز

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
United States of America
|
۱۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۹
1
4
خوشیدا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار