پدر رامین رضاییان کیست؟
کد خبر: ۲۷۰۷۱۲
تاریخ انتشار: 2023 February 08    -    ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰
پشت موفقیت هر فردی یک خانواده یا انسان بزرگی نهفته که به کمک او آمده است.​

پشت موفقیت هر فردی یک خانواده یا انسان بزرگی نهفته که به کمک او آمده است.​

 

پدر رامین رضاییان کیست؟

رامین رضاییان یکی از خوش تمرین ترین بازیکنان فوتبال ایران است. ستاره سابق پرسپولیس و فعلی سپاهان اصفهان در کنار تمرینات گروهی، همواره تمرینات اختصاصی را نیز در دستور کار خودش دارد.

شاید به همین دلیل هم باشد که او در این شرایط سنی هم در حمله حضور دارد و هم در دفاع و به مانند یک بازیکن جوان ۲۱ ساله بازی می کند. رامین در استوری جدید که منتشر کرده در کنار پدر مشغول به تمرین است و شوخی هم با پدر داشته؛ کمی آرام تر!

ماجرا چیست؟ رامین رضاییان این استوری را در زمان برگزاری بازی سپاهان در برابر فولاد آپلود کرده است. او به دلیل چهار اخطاره بودن نتوانست سپاهان را در مصاف با فولاد همراهی کند اما همزمان با این بازی این ویدئو را آپلود کرده که با همراه پدر مشغول تمرین است تا نشان دهد در روزی که نتوانست برای سپاهان به میدان بیاید، دست از تمرین و تلاش برنداشته است.

رضاییان یکی از دونده ترین بازیکنان ایران محسوب می شود. مدافع سابق پرسپولیس در هر بازی علاوه بر حضور در برنامه های دفاعی، در حملات تیمش نیز مشارکت موثری دارد و در طول ۹۰ دقیقه به طور مداوم در حال رفت و برگشت در کنار خط طولی زمین در سمت راست است.

 

چند سال پیش رامین رضاییان در مصاحبه با خبرورزشی، در خصوص اینکه گفته می شود در هر مسابقه نزدیک با ۱۲ کیلومتر می دود، گفت: "نخستین بار این برانکو بود که این مساله را مطرح کرد که نشان از اعتماد و اعتقاد این مربی به من داشت. اما واقعیت این است که امکان این که بخواهیم میزان دویدن یک بازیکن را در هر بازی محاسبه کنیم فعلا در لیگ برتر ما وجود ندارد اما همواره سعی می کنم در طول مسابقه بدوم و در حمله و دفاع مشارکت دائمی داشته باشم. من هفته ای دو روز تمرین اختصاصی و هوازی دارم. البته در گذشته دوومیدانی هم کار کردم! همراه پدرم تمرین می کردم و می دویدم. همان تمرینات دوومیدانی بعدها در فوتبال خیلی به کمک من آمد."

عین الله پدر رامین رضاییان در دوران جوانی خود ورزشکار بوده و حتی عنوان قهرمانی دارد. رضاییان در این باره می گوید: "پدرم نه تنها ورزشکار بود بلکه به عنوان قهرمان دوومیدانی ارتش های ایران به رسید. در دوهای نیمه استقامت و استقامت."

این ژن دوندگی در خانواده رضائیان موروثی است و حالا از پدر به پسر به ارث رسیده. با این تفاوت که پسر هنر دوندگی اش را به جای پیست تارتان در مستطیل سبز خرج می کند! نکته جالب آن که معمولا وقتی رامین به ساری (زادگاهش) سفر می کند زیر نظر پدر در جنگل می دود و تمرینات سنگینی انجام می دهد.

خبرورزشی

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار