آرایش مناسب برای مدل های مختلف چشم
کد خبر: ۲۶۹۱۷۳
تاریخ انتشار: 2023 January 24    -    ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
ما در متن زیر آرایش مناسب هر مدل چشم را به شما معرفی خواهیم کرد. از چشم های بادامی گرفته تا چشم های تورفته و نزدیک به هم و دور از هم. دانستن حالت چشمان‌تان بسیار مهم می باشد. به دلیل اینکه چشم ها نقش مهمی در زیبایی صورت دارند. ارایش چشم های مختلف را در متن زیر بخوانید.

آرایش مناسب برای مدل های مختلف چشم

آرایش مناسب برای مدل های مختلف چشم«تابناک با تو» - ما در متن زیر آرایش مناسب هر مدل چشم را به شما معرفی خواهیم کرد. از چشم های بادامی گرفته تا چشم های تورفته و نزدیک به هم و دور از هم. دانستن حالت چشمان‌تان بسیار مهم می باشد. به دلیل اینکه چشم ها نقش مهمی در زیبایی صورت دارند.

ارایش چشم های مختلف را در متن زیر بخوانید. اولین مرحله برای این کار این است که مدل و فرم چشم‌های‌تان را بشناسید. آرایش چشم در زیبایی صورت تأثیر زیادی دارد. آرایش چشم شما نشان دهنده سلیقه شماست. ما انواع مختلف فرم چشم و آرایش متناسب با آن را برای شما آورده ایم.

ارایش چشم های مختلف

چشم هایی که زیبا هستند،حتی بدون آرایش هم می توانند جذاب باشند اما گاهی برخی چشم ها برای زیبا و جذاب تر شدن نیاز به ترفندهای آرایشی خاصی دارند.دراین مطلب ، ما شما را با مواردی از این قبیل روشهای آرایش چشم ها آشنا می سازیم:

آرایش مناسب برای مدل های مختلف چشم

• چشم های تورفته :

اگر چشمان تو رفته داریر،بایستی از سایه هایی با رنگ روشن تر استفاده کنید چرا که رنگ های تیره باعث میشوند چشمانتان گودتر به نظر برسند. سایه رااز داخل پلک به سمت خارج بکشید و مطمئن شوید که قسمت وسط سایه حتما رنگ روشن داشته باشد.

• چشم های دور ازهم :

برای اینکه این چشمان زیباتر به نظر برسند بایستی با استفاده از سایه آنهارا نزدیک تر به هم نشان دهیم. برای اینکار در سمت بیرونی پلک از رنگ تیره ای استفاده کنید و همان طور که به سمت داخل چشم نزدیک می شوید از همان رنگ در طیف روشن تر استفاده کنید.

• چشم های نزدیک به هم :

برای زیباتر شدن این چشم ها باید خط چشمی نازک پشت چشم هایتان بکشید و آن را تا انتهای چشم هایتان و به سمت گوشه ی بیرونی چشم ادامه دهید ، و سایه ای که استفاده می کنید باید در گوشه ی بیرونی چشم خود تیره تر استفاده کنید و سعی کنید کمی ریمل نیز به مژه هایتان بزنید.

• چشم های افتاده :

برای زیباتر شدن این چشم ها ، باید خط چشم خود را ضخیم بکشید و انتهای خط چشم را در انتهای چشم خود کمی به سمت بالا و به طرف ابروهایتان بکشید و همچنین سایه ای که می زنید باید در انتهای چشم های شما سایه نیز به طرف بلا یعنی به سمت ابروهایتان کشیده شود.

آرایش مناسب برای مدل های مختلف چشم

• چشم های بادامی :

برای زیباتر شدن این چشم ها باید خط چشم زیر و خط چشم روی چشم ها را ضخیم ، مشکی ، کشیده و دنباله دار بکشید و در قسمت زیر ابروهای خود از یک سایه ی تیره رنگ استفاده کنید.

منبع: نیک صالحی

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار