چطور چشم ها را با خط چشم درشت تر کنیم
کد خبر: ۲۶۸۹۲۵
تاریخ انتشار: 2023 January 21    -    ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
چشم ها نقش نقش زیادی در زیبا به نظر رسیدن چهره دارند و داشتن چشم های درشت به خصوص برای خانم ها از جمله شاخصه های زیبایی چشم به شمار می آید اما همه ی افراد شانس داشتن چشم های درشت را ندارند ولی به آسانی می توان با انجام چند ترفند آرایشی زیرکانه چشم هایشان را درشت تر نشان دهند، یکی از این ترفندها استفاده از خط چشم می باشد.

«تابناک باتو» چشم ها نقش نقش زیادی در زیبا به نظر رسیدن چهره دارند و داشتن چشم های درشت به خصوص برای خانم ها از جمله شاخصه های زیبایی چشم به شمار می آید اما همه ی افراد شانس داشتن چشم های درشت را ندارند ولی به آسانی می توان با انجام چند ترفند آرایشی زیرکانه چشم هایشان را درشت تر نشان دهند، یکی از این ترفندها استفاده از خط چشم می باشد.

چطور چشم ها را با خط چشم درشت تر کنیم

چگونگی درشت نشان دادن چشم با خط چشم

لازم به ذکر نیست که چشم ها نقش زیادی را در زیبایی چهره ایفا می کنند، حتی اگر آرایش بسیار ملایمی داشته باشید. چشمان درشت از جمله مواهبی است که شاید هر کسی دارا نباشد ولی به راحتی با چند ترفند زیرکانه آرایشی می توانید همان نتیجه را به دست آورید. در زیر آموزش مرحله به مرحله روش درشت تر نشان دادن چشم را با خط چشم مشاهده می کنید:

مراحل درشت نشان دادن چشم با خط چشم

مرحله ۱:

درشت نشان دادن چشم با خط چشم

ابتدا چشم ها را مرطوب کننده زده و ابروها را به خوبی مرتب کنید. در صورت نیاز برای پوشاندن سیاهی دور چشم از کانسیلر استفاده کنید.

مرحله ۲:

درشت نشان دادن چشم با خط چشم

پرایمر چشم را بزنید و ترکیب کنید. این مرحله اختیاری است. اگر پلک های چربی دارید ، استفاده از پرایمر باعث طولانی تر ماندن خط چشم و سایه روی پلک ها می شود.

مرحله ۳:

درشت نشان دادن چشم با خط چشم

قلم خط چشم را برداشته و خطی با ضخامت دلخواه تان بکشید. در این آموزش از ژل خط چشم و یک قلموی خط چشم باریک برای کشیدن خطی به شکل کمان استفاده شده است.

مرحله ۴:

درشت نشان دادن چشم با خط چشم

از همان قلموی نوک باریک برای پر کردن کمان استفاده کنید. برای آنکه خط شما در گوشه ها دقیق باشد بهتر از قلموی پهن استفاده نکنید.

مرحله ۵:

چطور چشم ها را با خط چشم درشت تر کنیم

همان طور که مشاهده می کنید گوشه خارجی خط، نسبت به گوشه داخلی ضخامت بیشتری دارد. از قلموی ضخیم تری برای کشیدن گوشه خارجی خط استفاده کنید.

مرحله ۶:

درشت نشان دادن چشم با خط چشم

با استفاده از همان قلم، قسمت خارجی خط مژه پایین چشم را به شکل V بکشید. لازم نیست خط را به سمت بالای پلک ادامه دهید ، چرا که قصد شما آرایش چشم نمایشی نیست و در این آموزش تنها قصد بزرگتر نشان دادن چشم ها را داریم. گوشه خارجی و شکل V را همانند شکل پررنگ تر کنید.

مرحله ۷:

درشت نشان دادن چشم با خط چشم

همان خط را ادامه دهید ولی همان طور که مشاهده می کنید خط پایین پلک رفته رفته نازک تر می شود و  خط داخل چشم در گوشه داخلی بسیار نامحسوس مشاهده می شود. در این آموزش برای خط پایین از مداد به جای ژل استفاده شده است.

مرحله ۸:

درشت نشان دادن چشم با خط چشم

از فرمژه برای فر کردن مژه استفاده کرده و سپس ریمل بزنید. همان طور که نتیجه را مشاهده می کنید چشم ها بسیار عمیق تر و درشت تر از کشیدن خط چشم ساده است. به ویژه این آموزش برای افرادی که چشمان ریزی دارند بسیار کاربردی است.

درشت نشان دادن چشم با خط چشم

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار