رابطه عاشقانه خانم بازیگر و آقای خواننده لو رفت
کد خبر: ۲۶۸۷۶۸
تاریخ انتشار: 2023 January 19    -    ۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۲
گفته می‌شود که سلنا گومز با درو تاگارت، ستاره گروه The Chainsmokers، با هم وقت می گذرانند و ظاهراً ترسی از نشان دادن رابطه خود ندارند.

گفته می‌شود که سلنا گومز با درو تاگارت، ستاره گروه The Chainsmokers، با هم وقت می گذرانند و ظاهراً ترسی از نشان دادن رابطه خود ندارند. یک منبع مطلع، ادعا می کند که آنها در مراحل اولیه رابطه عاشقانه خود هستند و می گوید که بسیار عادی پیش می روند. با این حال، از سینما رفتن و بولینگ با هم لذت می برند تا با یکدیگر بیشتر آشنا شوند.

 

 

رابطه عاشقانه خانم بازیگر و آقای خواننده لو رفت
 

The Chainsmokers، گروه دی‌جی دونفره آمریکایی است که اعضای آن اندرو تاگارت و الکساندر پال هستند که نام هنریشان به اختصار اسامی کوچکشان، درو تاگارت و الکس پال است. این دو در سال ۲۰۱۴ با تک‌آهنگ «#سلفی» به موفقیتی جهانی دست پیدا کردند. آهنگی که در ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد رتبه ۱۶ و در جدول تک‌آهنگ‌های بریتانیا رتبه ۱۱ را بدست آورد.این خبر پس از آن منتشر شد که سلنا در پاسخ به افرادی که پس از حضور او بر فرش قرمز جوایز گلدن گلوب امسال، سعی داشتند او را به خاطر اضافه وزنش شرمنده کنند، اعتراف کرد که در حال حاضر چاق شده است.

او برای سریال «فقط قتل‌های داخل ساختمان» نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن تلویزیونی سریال موزیکال-کمدی شده بود، اما در نهایت کوئینتا برانسون، برنده این جایزه شد.

او همچنین در یک لایو اینستاگرام با خواهر ۹ ساله اش گفت: «من در حال حاضر کمی وزن اضافه کرده ام، زیرا از تعطیلاتم لذت می بردم.» سپس از خواهرش بپرسید: «درسته؟» بعد از اینکه خواهرش گریسی به نظر می‌رسید که سرش را به نشانه موافقت تکان می‌دهد، سلنا ادامه داد: «اما ما اهمیتی نمی‌دهیم» و هر دو خندیدند.

سلنا گومز که نزدیک به پنج سال است، به طور رسمی با کسی رابطه عاشقانه نگذاشته است، خبر قرارهای عاشقانه اش با درو تاگارت، نظرها را جلب کرد. تاگارت، چهار ماه پیش با دختر استیو جابز، ایو جابز، وارد رابطه شده بود. گفته می شد که این خواننده ۳۳ ساله با این مدل ۲۴ ساله رابطه کوتاه مدتی داشتند. جدایی آنها دوستانه بود و آنها رابطه دوستی خود را حفظ کرده اند و هر دو بسیار بالغانه برخورد می کنند.

روزیاتو

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار