قیمت روز گوشی‌های پرفروش در بازار
کد خبر: ۲۶۴۱۷۲
تاریخ انتشار: 2022 December 01    -    ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۵
گلکسی A۷۳ نسخه ۲۵۶ را برخی فروشنده‌ها کمی بیش از ۱۴ میلیون می‌فروشند. طرفداران شیائومی مدل‌هایی مثل ۱۲ لایت و ۱۱T Pro را در این بازه قیمت ترجیح می‌دهند.

 قیمت گلکسی A۷۳ دست‌کم ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. این پول کفاف خرید گلکسی A۷۳ نسخه‌ ۱۲۸ گیگابایت را می‌دهد و برخی فروشنده‌های موبایل، نسخه‌های ۲۵۶ گیگابایت را کمی بیش از ۱۴ میلیون می‌فروشند.

 

 

 
 

طرفداران شیائومی در این بازه قیمت مدل‌هایی مثل 12 لایت یا 11T Pro را ترجیح می‌دهند. آیفون SE نسخه ۲۰۲۲ هم با اختلاف قیمت ناچیزی نسبت به این مدل‌ها فروخته می‌شود و الان ارزش نسخه‌های ۶۴ گیگابایت آن حدود ۱۶ میلیون تومان است.

قیمت گوشی‌های سامسونگ

به گزارش فرارو، گلکسی A13 پرفروش‌ترین گوشی سامسونگ در بازار موبایل ایران است. رتبه دوم به گلکسی A32 تعلق دارد. این گوشی را با حافظه حداکثر ۱۲۸ گیگابایتی و حافظه موقت شش گیگابایتی در بازار بیشتر می‌پسندند.

گلکسی A53 نسخه سازگار با نسل پنجم موبایل جانشین A52s شده، الان در فهرست پرفروش‌ترین گوشی‌های سامسونگ جزو صدرنشین‌هاست. گلکسی A23، گلکسی M32 و گلکسی M12 را دیگر گوشی‌های پرفروش برند سامسونگ می‌شناسیم. گلکسی A73 نسخه سازگار با ۵G با وجود قیمت حدود ۱۴ میلیون تومانی شانس زیادی در بازار دارد. نسخه‌های سازگار با ۵G گلکسی M33 و A33 هم جزو گوشی‌های پرفروش سامسونگ هستند.

 

 

گلکسی S21 FE 5G با حافظه‌موقت هشت گیگابایت و فضای ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایت جزو گوشی‌هایی است که خریداران باید بهای بیشتر برایش بپردازند. این گوشی ذاتا یک قاتل پرچمدار است. به‌این معنی که امکانات گوشی‌های پرچمدار مثل دوربین باکیفیت را با قیمتی کمتر در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. گلکسی S22 نسخه اولترا شاید قیمت ترسناکی داشته باشد، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد جزو گوشی‌های پرفروش سامسونگ قرار دارد. برای خرید نسخه ارزان‌تر از آن می‌توانید گلکسی S22 5G را بررسی کنید.

 

قیمت روز گوشی‌های پرفروش سامسونگ

مدل

 

 

قیمت

Galaxy A۱۳ ۶۴+۴

 

 

چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

Galaxy A۳۲ ۱۲۸+۶

 

 

شش میلیون تومان

Galaxy A۰۳ Core ۳۲+۲

 

 

دو میلیون و ۵۵۰ هزار تومان

Galaxy A۰۳s ۳۲+۳

سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

Galaxy A۵۳ ۵G ۲۵۶+۶

۱۱ میلیون و ۵۰۰ تومان

Galaxy A۲۳ ۱۲۸+۶

شش میلیون تومان

Galaxy M۳۲ ۱۲۸+۶

پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

Galaxy M۱۲ ۶۴+۶

چهار میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

Galaxy A۷۳ ۵G ۲۵۶+۸

۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

Galaxy S۲۲ Ultra ۵G ۲۵۶+۱۲

۴۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

Galaxy S۲۱ FE ۵G ۲۵۶+۸

۱۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

Galaxy S۲۲ ۵G ۱۲۸+۸

۲۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

قیمت روز گوشی‌های پرفروش شیائومی

ردمی نوت 11 پرفروش‌ترین گوشی شیائومی در بازار ایرانی است. این موبایل با حافظه‌موقت شش گیگابایت و فضای ذخیره‌سازی ۱۲۸ گیگابایت طرفداران زیادی دارد. در رتبه دوم نام Poco X4 Pro نسخه سازگار با ۵G را می‌بینیم. خریداران این گوشی ترجیح می‌دهند سراغ مدلی بروند که به حافظه‌موقت هشت گیگابایت و فضای ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایت مجهز است اما نسخه‌های 128 گیگابایت پوکو X4 پرو هم بین مدل‌های پرفروش این برند در ایران دیده می‌شوند.

ردمی 9A سومین محصول پرفروش و درعین حال ارزان‌ترین گوشی شیائومی در ایران است. فروشنده‌ها، نسخه‌های 32 گیگابایت ردمی 9A را نزدیک ۲.۵ میلیون تومان می‌فروشند. ردمی نوت 10s با اینکه قدیمی شده اما هنوز فروش خوبی در ایران دارد و با گذشت یک سال و نیم از زمان عرضه، الان در محدوده ۵.۵ تا شش میلیون تومان فروخته می‌شود. گران‌ترین گوشی حال حاضر شیائومی در بازار ایران Mi 11 Ultra است. شیائومی ۱۲ پرو و شیائومی ۱۲ هم بیش از ۲۰ میلیون قیمت دارند. شیائومی 12x رقیب گلکسی S21 FE است و همان حدود قیمت فروخته می‌شود.

قیمت روز گوشی‌های پرفروش شیائومی

مدل

قیمت

Redmi Note ۱۱ ۱۲۸+۶

پنج میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

Poco X۴ Pro ۵G ۲۵۶+۸

۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

Redmi Note ۱۱S ۱۲۸+۸

شش میلیون و ۲۶۰ هزار تومان

Poco X۴ Pro ۵G ۱۲۸+۶

هفت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

Xiaomi Redmi Note ۱۰s ۱۲۸+۶

پنج میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

Redmi ۹A ۳۲+۲

دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

Xiaomi ۱۱T Pro ۲۵۶+۱۲

۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

Xiaomi ۱۲ Lite ۲۵۶+۸

۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

Mi ۱۱ Ultra ۵۱۲+۱۲

۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

قیمت گوشی‌های آیفون

آیفون 13 پرو مکس نسخه ۲۵۶ گیگابایت امروز پنجشنبه ۱۰ آذر تقریبا ۵۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و خرید نسخه یک ترابایت آیفون 13 پرو مکس می‌تواند نزدیک ۶۵ میلیون تومان آب بخورد. طبق حرف فروشنده‌های موبایل الان گوشی آیفون SE مدل 2022 نسخه ۱۲۸ گیگابایت با قیمت ۱۹ میلیون تومان بین مدل‌های پرفروش اپل در ایران قرار گرفته و برای خرید نسخه ۶۴ گیگابایت آن باید نزدیک ۱۶ میلیون تومان پرداخت کرد.

قیمت روز گوشی‌های پرفروش آیفون

مدل

قیمت

iPhone SE ۲۰۲۲ ۶۴+۴

۱۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

iPhone ۱۳ ProMax ۲۵۶+۶

۵۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

iPhone ۱۳ ۱۲۸+۶

۳۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

iPhone ۱۳ Pro ۲۵۶+۶

۵۳ میلیون و ۷۰۰ تومان

iPhone ۱۳ ProMax ۱۲۸+۶

۵۰ میلیون تومان

iPhone ۱۱ ۱۲۸+۴

۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

iPhone ۱۳ ۲۵۶+۴

۴۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار