حمله مرد قمه به دست به خودروی پلیس ورامین
کد خبر: ۲۶۳۷۴۶
تاریخ انتشار: 2022 November 27    -    ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۵
فرمانده انتظامی شهرستان ورامین از دستگیری اراذل و اوباش سابقه دار در حین سرقت در ورامین خبر داد و گفت:متهم در حین سرقت از مغازه پس از درگیری با ماموران زمین گیر و دستگیر شد.
سرهنگ "جعفر شمس بیرانوند" با اعلام این خبر بیان داشت: حوالی ساعت ۱۰ صبح امروز ۶ آذر ماه ۱۴۰۱ در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ورامین مبنی بر وقوع سرقت و ایجاد رعب و حشت توسط یکی از اراذل و اوباش با استفاده از قمه و مجروحیت یکی از شهروندان ، بلافاصله عوامل انتظامی کلانتری ۱۲ ورامین در محل حاضر شدند.
 
 
وی افزود: با حضور به موقع پلیس در صحنه مشخص شد یکی از اراذل و اوباش سابقه دار در حین سرقت از مغازه با مقاومت مغازه دار مواجه و با استفاده از قمه اقدام به زورگیری و مجروحیت صاحب مغازه کرده و سپس با ایجاد رعب و وحشت برای سایرین اقدام به فحاشی و عربده کشی می کند.
 
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در ادامه ماموران انتظامی با هوشیاری کامل ضمن کنترل موقعیت ، متهم را دعوت به خویشتن داری کرده، اما متهم ضمن استفاده از قمه و حمله به عوامل انتظامی اقدام به تخریب شیشه خودرو پلیس می کند ، در نهایت پلیس با رعایت قانون بکار گیری سلاح پای متهم را هدف گلوله خود قرار می دهد.
 
سرهنگ شمس بیرانوند تصریح کرد: با اقدام به موقع پلیس متهم زمین گیر شده و تحت مراقبت های ویژه پلیسی با حضور عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.
 

فرمانده انتظامی شهرستان ورامین در پایان با اشاره به اینکه تعدادی از کسبه محل با حضور در کلانتری ۱۲ ورامین از متهم شکایت کرده و خواستار پیگیری قانونی شدند،خاطرنشان کرد: پلیس عزم جدی دارد تا با اقتدار با سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد کند.

رکنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار