وسواسی‌ترین آدم‌ها متولد کدوم ماه هستن؟
کد خبر: ۲۶۳۱۹۵
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: 2022 November 24    -    ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰
آیا تا به حال برایتان پیش آمده که نسبت به موضوعی وسواس به خرج بدهید و همه ذهن تان را درگیر کند؟ این وسواس می‌تواند در مورد هر چیزی یا هر کسی باشد و با توجه به محیطی که در آن متولد شده اید، در شما کم و زیاد می‌شود. در این قسمت از نمناک قصد داریم که به ترتیب معرفی کنیم افراد کدام ماه بیش از بقیه وسواس به خرج می‌دهند.

وسواسی ترن آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟

وسواسی ترن آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟«تابناک با تو» - وسواس به خرج دادن در هر چیزی از خصوصیاتی است که با ماه تولد افراد ارتباط دارد بنابراین میتوان وسواسی بودن را به ماه تولد هر فرد نسبت داد.

تفاوت میزان وسواسی بودن بین متولدین ماه‌های مختلف

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که نسبت به موضوعی وسواس به خرج بدهید و همه ذهن تان را درگیر کند؟ این وسواس می‌تواند در مورد هر چیزی یا هر کسی باشد و با توجه به محیطی که در آن متولد شده اید، در شما کم و زیاد می‌شود. در این قسمت از نمناک قصد داریم که به ترتیب معرفی کنیم افراد کدام ماه بیش از بقیه وسواس به خرج می‌دهند.

آبان

آبان ماهی‌ها جزء وسواسی‌ترین‌ها در بین ۱۱ ماه دیگر هستند. آن‌ها افراد خوش ذوقی می‌باشند، از چیز‌هایی که دارند خیلی خوب مراقبت می‌کنند و شاید در این مراقبت کمی وسواس به خرج بدهند و زمانی که نسبت به چیزی وسواس پیدا کنند، آن چیز همه ذهن و زندگی شان را درگیر می‌کند و هر لحظه به آن فکر می‌کنند و به خاطر این حساسیت بالا، خود و اطرافیان شان را آزار می‌دهند.

وسواسی ترن آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟

تیر

تیر ماهی‌ها خیلی به روابط شان فکر می‌کنند و وقتی که در مورد چیزی یا فردی دچار حس وسواس شوند، دیگر نمی‌توانند این رابطه را کنار بگذارند و حس مالکیت بسیار شدیدی دارند و می‌خواهند هر چیزی را تحت کنترل بگیرند و فقط یک درمانگر می‌تواند به آن‌ها کمک کند که منبع وسواس خود را شناسایی کنند و شرایط را بهبود ببخشند. در غیر این صورت امکان دارد که از این همه احساس زیادشان، سوء استفاده شود.

اردیبهشت

گاهی‌اوقات اردیبهشت ماهی‌ها نسبت به چیزی یا کسی دچار حس وسواس می‌شوند و خودخواهی زیادی را احساس می‌کنند و همین باعث می‌شود که چشم شان را به روی واقعیت‌ها ببندند و فقط به آن موضوع یا شخص فکر کنند. زمانی که به دنبال چیزی باشند، هیچ چیز حواس شان را پرت نمی‌کند و آن‌ها را از مسیر منحرف نمی‌کند و در نتیجه گاهی اوقات خیلی وسواسی به دنبال خواسته هایشان می‌روند.

اسفند

اسفند ماهی‌ها روح آزاد و رهایی دارند، به دنبال آزادی بیشتر هستند. همیشه در ذهنشان فانتزی خود را تصور می‌کنند، اما زمانی که به دنبال یک فرد یا به دنبال یک آرزو می‌روند، گاهی دچار وسواس می‌شوند و این وسواس ممکن است در مورد هر موضوعی و در هر زمینه‌ای باشد، اما باعث نمی‌شود که مسیر خودشان را عوض کنند. البته این وسواس خیلی برای دیگران مشهود نیست و فقط خودشان متوجه این موضوع می‌شوند.

وسواسی ترن آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟

مهر

مهر ماهی‌ها هرگز نمی‌خواهند تنها باشند. در واقع نسبت به این موضوع وسواس دارند که همیشه باید کسی دوروبرشان باشد.

فرقی ندارد که در رابطه رمانتیک یا در یک رابطه دوستانه باشند. در هر صورت افرادی باید در زندگیشان باشند که آن‌ها را از تنهایی در بیاورند و در مورد این موضوع وسواس زیادی دارند، اما در غیر این صورت از لحاظ وسواس میانه هستند.

فروردین

فروردین ماهی‌ها افراد خوش ذوقی هستند، اما گاهی اوقات نسبت به علایقشان دچار وسواس می‌شوند و باید مراقب باشند که در دام وسواس نیافتند. در غیر این صورت مداوم به آن چیز فکر می‌کنند و بی‌وقفه درگیر آن می‌شوند و شاید کنار گذاشتن آن، برایشان زمان بسیار زیادی طول بکشد.

مرداد

مرداد ماهی‌ها اعتماد به نفس بالایی دارند، به خودشان انگیزه می‌دهند. نیاز به کسی ندارند تا از آن‌ها تعریف و تمجید کند. خودخواه نیستند، اما می‌دانند که چه چیز برایشان بهتر است و در نتیجه به انتخاب خودشان ایمان دارند. گاهی اوقات دچار حساسیت و وسواس می‌شوند، اما این مسئله خیلی در آن‌ها شدید نیست. تنها چیزی که برایشان اهمیت دارد، غرورشان است و شاید در مورد این مسئله کمی وسواس داشته باشند، در غیر این صورت دچار وسواس نمی‌شوند.

وسواسی ترن آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟

شهریور

شهریور ماهی‌ها در هر کاری که شروع کنند، خیلی خوب آن را تجزیه و تحلیل می‌کنند. سخت کوش هستند و سعی می‌کنند که موفقیت زیادی را رقم بزنند. گاهی اوقات دچار وسواس می‌شوند که معمولاً در زمینه کاری است؛ یعنی شاید به خاطر وسواس و شک و تردید درونی بخواهند مدام کارشان را تغییر دهند یا فکر کنند که کارشان را خوب ارائه ندادند، در غیر این صورت افراد وسواسی نیستند.

دی

دی ماهی‌ها افراد مسئولیت پذیری هستند. طبق ساختار و اصول خودشان پیش می‌روند. معمولاً وسواسی عمل نمی‌کنند و افراد مصممی هستند. دوست دارند که روی چیز‌ها و علایقشان تمرکز کنند. فرقی ندارد که این علاقه نسبت به یک کار یا به یک شخص باشد. در هر صورت هدفمند زندگی می‌کنند و جزء افراد وسواسی محسوب نمی‌شوند.

خرداد

خرداد ماهی‌ها دوست دارند همیشه پیشرفت کنند و در حال تغییر باشند. آن‌ها در دام وسواس نمی‌افتند، مگر این که زندگی برایشان کلافه کننده و یکنواخت باشد. دوست دارند مدام خودشان را ابراز کنند. معمولاً در لحظه زندگی می‌کنند و اجازه می‌دهند که اتفاقات زندگی پشت سر هم بیفتد و خیلی خودشان را درگیر نمی‌کنند و در نتیجه در دسته بندی افراد وسواسی قرار نمی‌گیرند.

وسواسی ترن آدم ها متولد کدوم ماه هستن؟

بهمن

بهمن ماهی‌ها دوست ندارند که احساسی شوند و می‌خواهند همیشه از منطق و عقل خود کمک بگیرند و شاید خیلی از اوقات، جهت مخالف دیگران را انتخاب کنند، زیرا دوست دارند که متفاوت به نظر برسند. معمولاً نسبت به کسی یا چیزی دچار حس وسواس نمی‌شوند و خیلی خودشان را درگیر نمی‌کنند و سعی می‌کنند که به خودشان بپردازند.

آذر

معمولاً بدون فکر و انگیزه قبلی دست به انجام کار‌های جدید می‌زنند. بنده آزادی و رهایی هستند و هیچ کس نباید هیچ چیزی را به آن‌ها دیکته کند. معتقدند که اختیار زندگی فقط با خودشان است و نمی‌خواهند تحت کنترل هیچ کس باشند. خودشان هم دیگران را کنترل نمی‌کنند و در هیچ موردی وسواس به خرج نمی‌دهند و فکر می‌کنند که زمان زیادی برای موضوعات حاشیه‌ای ندارند.

منبع: نمناک

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
1
16
روانشناسها بنوعي فألگبران نوبن هستند، مطلبي كلي و غير علمي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
1
2
همه اش بی خود بود تولد اردیبهشت هستم هیچ کدام از این مطالب به من نمی خورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
1
1
در مورد من کاملا صحیح بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
0
3
lارتباط مسایل عاطفی با ماه تولد یک دیدگاه غیر علمی و زرد است و ربطی به روان شناسی علمی ندارد. البته هر روان شناسی که این رابطه را تایید کند جز روان شناسان زرد محسوب میشود. دامن روان شناسان علمی از این ادعاهای بی اساس پاک است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
2
3
ترویج خرافات می کنید ؟ من ساعت ۱۱ و ۵۷ دقیقه ۳۱ شهریور بدنیا آمدم . اگر چهار دقیقه دیرتر بدنیا می آمدم ، خصوصیات اخلاقی من با الآن تفاوت داشت ؟ آیا دوقلوهای نا همسان خصوصیات اخلاقی و رفتاری شان دقیقا مثل یکدیگر است ؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار