آشوبگران مسلح در شهر/ در جوانرود چه خبر است؟
کد خبر: ۲۶۳۱۶۱
تاریخ انتشار: 2022 November 21    -    ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۸
آشوبگران که برخی از آنها مسلح هم هستند طی دو روز گذشته با تحریک عوامل ضد انقلاب نظم عمومی را در جوانرود مختل و به اموال عمومی و دولتی خساراتی را وارد کردند.

 رسانه‌های معاند و ضدانقلاب طی ماه گذشته با هدف ایجاد ناامنی و آشوب در ایران برنامه‌های اصلی خود را تعطیل و بر روی ایجاد ناامنی در کشورمان تمرکز کرده و در برنامه‌های اصلی خود گفتگوهایی را با عوامل ضدانقلاب و تجزیه طلب صورت داده اند.

این شبکه‌ها که از سوی دشمنان ایران پشتیبانی و ساماندهی می‌شوند همواره بر ایجاد درگیری با عوامل انتظامی و تخریب عوامل عمومی تاکید می‌کنند و در شبکه‌های اجتماعی خود ساخت بمب‌های دست ساز را آموزش می‌دهند؛ موضوعی که نمود آن را می توان در آشوب‌های امروز جوانرود دید.

در شبکه‌های مجازی نیز برای تحریک مردم انتشار فراخوان‌های تجمع همواره در دستور کار قرار دارد، تجمعاتی که بعضاً با جمعیت محدودی برگزار می‌شود.

اما طی روز گذشته آشوبگران، اغتشاشگران و عوامل ضدانقلاب با انتشار فراخوان‌هایی زمینه ناامنی را در شهرستان جوانرود فراهم کردند.

در تجمعاتی که روز گذشته در جوانرود برگزار شد، آشوبگران شعارهای ساختارشکنانه سر دادند و سبب اختلال در نظم و امنیت عمومی جامعه شدند.

آشوبگران همچنین با داشتن سلاح و تیراندازی در محلات جوانرود سبب ایجاد ناامنی در شهر شدند و به سمت نیروهای نظامی و انتظامی تیراندازی کردند.

این تجمعات صبح امروز هم در شهرستان جوانرود ادامه داشته و در برخی نقاط آشوبگران مسلح به سمت نیروهای انتظامی تیراندازی کردند.

تخریب اموال عمومی و دولتی که همواره در دستور کار اغتشاشگران قرار دارد این بار در جوانرود نیز تکرار شد تا به برخی دستگاههای اجرایی شهرستان خساراتی وارد شود.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار