اعتراف ۲ زن به سرقت ۴۰ خودرو
کد خبر: ۲۶۳۱۵۵
تاریخ انتشار: 2022 November 22    -    ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۰
سردار علی ابراهیمی فرمانده انتظامی استان قزوین، از سرقت ۴۰ خودرو در قزوین توسط ۲ زن خبر داد و گفت: این دو نفر دستگیر شدند.
 فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: ۲ سارق زن که با پرسه زدن در شهرهای محمدیه و مهرگان ۴۰ دستگاه خودرو را به سرقت برده بودند، دستگیر شدند.
 
 
اعتراف ۲ زن به سرقت ۴۰ خودرو
 
سردار علی ابراهیمی اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در شهرهای محمدیه و مهرگان و ایجاد جو ناامنی در بین شهروندان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرارگرفته و بلافاصله تیمی زبده از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان البرز، بررسی شواهد و آثار باقیمانده در محل‌های وقوع سرقت را آغاز کردند.
 
وی افزود: با بررسی فیلم دوربین‌های مداربسته و همچنین استفاده از شگردهای پلیسی مشخص شد سارقان مورد تعقیب ۲ نفر زن هستند که با پرسه زدن در محل‌های خلوت شهرهای مهرگان و محمدیه اقدام به سرقت خودرو می‌کنند.
 
بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، سردار ابراهیمی عنوان کرد: مأموران پس از شناسایی سارقان با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.
 
وی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات انجام‌شده به ۴۰ فقره سرقت خودرو در شهرهای یادشده اعتراف کردند.
 
فرمانده انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: همسر یکی از این سارقان در طراحی و اجرای نقشه سرقت‌های انجام‌شده همکاری داشته و دستگیری وی نیز در دستور کار مأموران قرار دارد.
 
وی تأکید کرد: سارقان پس از سرقت خودروها و باز کردن لوازم و قطعات داخل خودرو ازجمله ضبط، باند، کپسول گاز و لوازمی که به‌صورت جداگانه قابلیت فروش داشتند، خودروها را اوراق کرده و در استان البرز به فروش می‌رساندند.
 

این مقام انتظامی یادآور شد: با توجه به عدم دارا بودن پارکینگ در منازل مسکونی مهرگان، به کلیه شهروندان عزیز توصیه می‌شود خودروهای خود را به تجهیزات ایمنی از قبیل قفل فرمان، قفل پدال و تجهیزات بازدارنده مجهز کرده و وسایل شخصی همچون گوشی موبایل، کیف پول و مدارک خود را داخل خودرو در معرض دستبرد سارقان قرار ندهند.

ایسنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار