جاده کرج - چالوس مسدود شد
کد خبر: ۲۶۳۱۰۵
تاریخ انتشار: 2022 November 21    -    ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۰
رییس پلیس راه البرز گفت: جاده کرج - چالوس به دلیل عملیات عمرانی مسدود شد. سرهنگ پیمان کرمی اظهار داشت: این ممنوعیت تردد تا ۲۴ امروز دوشنبه ۳۰ آبان ماه جاری بین تونل شماره پنج و ۶ به دلیل ترمیم و آماده سازی گالری های بهمن گیر در جاده کرج - چالوس ایجاد شده است.

رییس پلیس راه البرز گفت: جاده کرج - چالوس به دلیل عملیات عمرانی مسدود شد.

 

 

سرهنگ پیمان کرمی اظهار داشت: این ممنوعیت تردد تا ۲۴ امروز دوشنبه ۳۰ آبان ماه جاری بین تونل شماره پنج و ۶ به دلیل ترمیم و آماده سازی گالری های بهمن گیر در جاده کرج - چالوس ایجاد شده است.

وی گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده تردد وسیله نقلیه از میدان امیرکبیر تا تونل شماره پنج کرج به صورت دسترسی محلی خواهد بود.

رییس پلیس راه البرز یادآور شد: مسافران می توانند از محور جایگزین آزادراه تهران - شمال برای سفر به استان مازندران تردد کنند.

جاده کرج – چالوس یکی از مسیرهای پرتردد کشور محسوب می شود که نیمی از آن در استان البرز و مابقی آن در حوزه جغرافیایی استان مازندران واقع شده است.

کرمی دربخش دیگری ازسخنان خود به وضعیت ترافیک در راه های البرز پرداخت و گفت: اکنون ترافیک درخط جنوبی آزادراه کرج -قزوین از ترمینال شهید کلانتری تا پل فردیس و در ازادراه تهران - کرج در محدوده گرمدره سنگین است.

استان البرز دارای یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است و ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.

ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار