سریع‌ترین خانه متحرک جهان همه را شگفت‌زده کرد
کد خبر: ۲۶۳۰۷۰
تاریخ انتشار: 2022 November 21    -    ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
 خودروی ماموت (Mammoth) ساخت شرکت هنسی (Hennessey) سریع ترین خانه متحرک جهان است که قدرتی برابر ۱۰۰۰ اسب بخار دارد و شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت را تنها در سه ثانیه می‌پیماید.
 خودروی ماموت (Mammoth) ساخت شرکت هنسی (Hennessey) سریع ترین خانه متحرک جهان است که قدرتی برابر ۱۰۰۰ اسب بخار دارد و شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت را تنها در سه ثانیه می‌پیماید.
 
 
سریع‌ترین خانه متحرک جهان همه را شگفت‌زده کرد
 
طی سال‌های اخیر مسافرت های طولانی زمینی با خودروهای کاروان یا Motorhome در سرتاسر دنیا محبوبیت زیادی پیدا کرده است و شرکت آمریکایی هنسی متخصص در زمینه تیونینگ خودروهای اسپرت و سوپراسپرت بهترین نمونه آن را ساخته است: ماموت ۱۰۰۰ TRX یک وانت بار ارتقایافته ۴×۴ که پشت آن یک چادر وجود دارد.
 
ماموت بر اساس پیکاپ (همان وانت) دوج رم تراک ۱۵۰۰ (Dodge Ram) ساخته شده اما هنسی قدرت آن را به رقم دیوانه کننده ۱۰۱۲ اسب بخار تبدیل کرده است.
 
یک هنسی تی آر ایکس (Hennessey TRX) اولیه ۱۳۰ هزار پوند قیمت دارد که با اضافه کردن چادر و سایر ملزوماتی که برای سفر جاده‌ای نیاز دارید چیزی حدود ۱۵ هزار دلار اضافی آب خواهد خورد.
این ملزومات شامل یک چادر با سقف سخت، سایبان جمع‌ شونده، مخازن اضافی سوخت و مخزن آب است و یک نردبان جمع شونده وجود دارد که شما را به محل خوابتان می‌رساند. همچنین می‌توانید گزینه هایی مثل تبر، بیل و لامپ های LED را نیز به انتخاب خود اضافه کنید.
 
Hennessey Mammoth ۱۰۰۰ TRX برای کمک به پریدن به هوا و عبور از گذرگاه های ناهموار، بیش از پیش از زمین فاصله دارد و دارای ضربه گیرهای زاویه دار است تا از صخره ها دور شود.
 
به این‌ها تایرهای ۸۹ سانتیمتری آفرود، سپر جلوی bull bar و لامپ های LED جلو را اضافه کنید تا سریع ترین و جان سخت ترین خانه متحرک آفرود روی زمین را داشته باشید.
 
زیر کاپوت یک موتور ۶.۲ لیتری V8 بنزینی با یک سوپرشارژ فوق العاده متصل شده به آن وجو دارد.
 
هنسی تخمین می‌زند که ماموت یک مسیر مسابقه ۲.۲ کیلومتری را تنها در ۱۱.۴ ثانیه طی کند.
 
روزیاتو
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار