محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های کشور
کد خبر: ۲۵۸۵۶۳
تاریخ انتشار: 2022 October 04    -    ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۴
سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از ترافیک سنگین در محورهای شمالی و تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه و اعمال محدودیت ترافیکی در جاده چالوس خبر داد.

بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در زمان حاضر در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا گرماب و محدوده های سیاه بیشه و هزارچم و حدفاصل انارک تا مجلار و در آزادراه تهران - شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده شهرستانک ترافیک سنگین است.

 
 

در محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) تردد وسایل نقلیه روان است.

همچنین در آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا،  آزادراه تهران – ساوه محدوده نسیم شهر ترافیک سنگین و در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس ترافیک نیمه سنگین است.

محدودیت های ترافیکی در جاده‌های کشور

تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ تا ساعت ۶ صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ از محورهای کرج - چالوس ، هراز ، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محور کندوان :

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ های ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ و ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ های ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ و ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

 محور هراز :

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ های ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ و  ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۲:۰۰ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت مقطعی یکطرفه انجام می شود.

در محور کندوان تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

تردد کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه مورخ های ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ ، ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ و ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ از محور هراز ممنوع است.

محورهای نراق - کاشان و کاشان - اردهال و بالعکس :

 تردد انواع موتور سیکلت ، تریلر ، کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر روز  پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ الی ساعت ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ در محورهای فوق ممنوع بوده و مسیر جایگزین محور کاشان - برزک - سه راهی موته و محور قدیم اصفهان - تهران است.

همشهری آنلاین

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار