روایت یک خبرگزاری از تجمعات امروزِ دانشگاه‌ها
کد خبر: ۲۵۸۲۶۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2022 October 01    -    ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۸
امروز در تعدادی از دانشگاه های کشور از جمله بهشتی، تهران، خوارزمی، مشهد، اراک، تهران مرکز، رازی کرمانشاه، زنجان، علوم تحقیقات، بوشهر و... تعدادی از دانشجویان در اعتراض به وقایع اخیر از حضور در کلاس‌های درس خودداری کرده و دست به تجمع اعتراضی زدند.

با شروع رسمی کلاسهای آموزشی و همزمان با بازگشایی دانشگاه‌ها، صبح امروز برخی دانشگاهها شاهد اعتراضات دانشجویی بود.

 
 

روایت یک خبرگزاری از تجمعات امروزِ دانشگاه‌ها

روایت خبرگزاری فارس از تجمعات اعتراضی امروز را بخوانید:

دانشجویان شعارهای سیاسی و فرهنگی سر می‌دادند. دانشجویان نسبت به عملکرد پلیس و برخوردهای صورت گرفته معترضند و بعضا شعارهای هیجانی و تندی نیز سر می‌دهند.

همزمان تعداد دیگری از دانشجویان نیز در مخالفت با اعتراضات در محوطه دانشگاه‌ها شعارهایی مبتنی بر نگاه و سلیقه خود سر دادند. در برخی موارد محوطه دانشگاه به عرصه شعاردادن و کنایه زنی‌های دو طیف نسبت به هم تبدیل می‌شد که با پادرمیانی اساتید و دانشجویان سالهای بالاتر برای لحظاتی فروکش می‌کرد اما دوباره با بهانه‌ای از سر گرفته می‌شد.

اما همزمان با این تجمعات تعدادی از مردم در بیرون دانشگاه و حوالی میدان انقلاب اقدام به شعار دادن کردند که ماموران انتظامی با آنها برخورد کرد.

در تجمع بیرون دانشگاه برخی افراد توسط پلیس بازداشت شده اند.

به نقل از اصلاحات پرس، امروز در تعدادی از دانشگاه‌های کشور به غیر از تهران از جمله خوارزمی، مشهد، اراک، رازی کرمانشاه، زنجان، بوشهر و... تعدادی از دانشجویان در اعتراض به وقایع اخیر از حضور در کلاس‌های درس خودداری کرده و دست به تجمع اعتراضی زدند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۰
4
1
سن ایشان کم است و فریبخوردگی تعجبی ندارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار