این طرح‌های فوق‌العاده آسان جلوه‌ای خاص به خانه شما می‌دهند
کد خبر: ۲۵۲۸۷۶
تاریخ انتشار: 2022 August 22    -    ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹
دکوراسیون داخلی امروزه یک دانش محسوب می‌شود. استفاده از این دانش در هر مکانی متفاوت است و به منظور خاصی صورت می‌پذیرد. دکوراسیون داخلی منزل در واقع به طرز چیدن و انتخاب مناسب اسباب و وسایل داخلی خانه، اتاق‌ها، آشپزخانه، اتاق پذیرایی، حمام و دستشویی مربوط می‌شود. هماهنگ سازی اجزای داخلی منزل برای بهبود زیبایی بسیار مهم است.

این طرح‌های فوق‌العاده آسان جلوه‌ای خاص به خانه شما می‌دهند

این طرح‌های فوق‌العاده آسان جلوه‌ای خاص به خانه شما می‌دهند«تابناک با تو» - دکوراسیون داخلی امروزه یک دانش محسوب می‌شود. استفاده از این دانش در هر مکانی متفاوت است و به منظور خاصی صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

دکوراسیون داخلی منزل در واقع به طرز چیدن و انتخاب مناسب اسباب و وسایل داخلی خانه، اتاق‌ها، آشپزخانه، اتاق پذیرایی، حمام و دستشویی مربوط می‌شود. هماهنگ سازی اجزای داخلی منزل برای بهبود زیبایی بسیار مهم است.

دکوراسیون داخلی منزل

قاب پارچه‌ای قاب عکس‌های کهنه را با کشیدن پارچه‌ای چرم‌مانند متنوع کنید. پارچه را کمی بزرگ‌تر از قاب در نظر بگیرید. روی قاب‌عکس چسب بمالید. آن را پشت پارچه قرار داده، بچسبانید. اضافه پارچه را پشت قاب ببرید و با فشار دادن در جای خود ثابت کنید. جای عکس را به شکل x ببرید. پشت قاب برده، چسب بزنید. گلدان رنگ شدهاز رنگ مخصوص شیشه (ویترای) برای تغییر ظاهر ساده گلدان‌های بلور استفاده کنید. طرح مورد نظررا با نوارچسب روی گلدان پیاده کنید.

رنگ‌های صورتی پررنگ، بنفش و نارنجی را انتخاب و با اسفنج روی قسمت‌های باقی‌مانده بزنید. از گلدان‌ها به صورت تک یایک مجموعه استفاده کنید. برای جلوه بیش‌تر، آن‌ها را جلوی پنجره یا داخل کابینت رنگ روشن قرار دهید. آینه کاشی شده قاب آینه را طبق فضای موجود رنگ کنید. دور آینه را دو ردیف کاشی ۲٫۵ سانتی‌متری بچسبانید. برای تزیین کاشی‌های سفید و ساده از رنگ مخصوص سرامیک استفاده کنید.

این طرح‌های فوق‌العاده آسان جلوه‌ای خاص به خانه شما می‌دهند

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

رومیزی نمدی برای این رومیزی طرح‌دار، دو تکه نمد قهوه‌ای و نارنجی را مساوی هم ببرید. روی نمد قهوه‌ای دایره‌هایی در اندازه‌های مختلف کشیده، به همان صورت ببرید. نمد قهوه‌ای را رو قرار دهید. دو لایه را با چسب یا کوک دور لبه‌ها به هم وصل کنید. ساعت تخته سیاهاز این ساعت برای یادآوری کار‌ها و گذاشتن پیغام‌های خود استفاده کنید. عقربه‌های یک ساعت چوبی را با دقت بردارید. سطح ساعت را رنگ مخصوص بزنید. قبل از وصل کردن عقربه‌ها بگذارید کاملا خشک شود. برای کشیدن اعداد و تصاویر از گچ استفاده کنید

روپایی‌ها معتقدند که برای رسیدن به خط پایان شما باید اول از همه بدانید که به کجا می‌روید. پس با در نظر گرفتن یک فضای کلی در ذهن خود از خانه‌ای که مطلوب شماست می‌توانید مراحل مختلف چیدمان دکوراسیون را انجام دهید. وقتی صحبت از خرید مناسب وسایل می‌شود معمولا خانم‌ها فکر می‌کنند باید اولین جایی که به آن مراجعه می‌کنند مغازه یا فروشگاه مبلمان باشد، اما بهتر است برای نقطه شروع فروشگاه مبلمان را انتخاب نکنید، زیرا اگر مبلمان خاصی نظر شما را جلب کند برای سایر انتخاب‌ها با محدودیت مواجه می‌شوید.

این طرح‌های فوق‌العاده آسان جلوه‌ای خاص به خانه شما می‌دهند

جدید‌ترین و شیک‌ترین طرح‌ها

درست است که شما نیاز به مبلمان دارید، اما اگر انتخاب غلط داشته باشید در نهایت علاوه بر هدر رفتن هزینه، وقت و انرژی شما هم گرفته می‌شود. انتخاب‌های محدوده همیشه حس بدی به شما القا می‌کنند. پس همان طور که گفته شد یک نقشه کلی از دکوراسیون در نظر بگیرید و ببینید در کنار این مبل قرار است از چه نوع تلویزیون و میز تلویزیون و همچنین میزجلومبلی، پرده، فرش و وسایلی استفاده کنید. وقتی همه آن‌ها را در ذهن مجسم کردید بعد اقدام به خرید کنید تا همه وسایل با ذهنیت قبلی و با خط مشی مشخص خریداری شوند.

حتما این وسایل را با توجه به متراژ و ابعاد فضایی که در اختیار دارید خریداری نمایید، زیرا خرید مبلمان کوچکتر یا بزرگتر از فضای در دسترس باعث می‌شود که شما نتوانید چیدمان درست و اصولی در خانه داشته باشید و این اشتباه تا انتها ادامه خواهد داشت. اگر فکر می‌کنید که به خاطر سپردن طرح‌ها در ذهنتان کار دشواری است، کاغذ و قلم بردارید و نقشه کف خانه خود را روی آن به صورت دو بعدی بکشید و خیلی راحت با تعیین جایگاه قرارگیری وسایل یک ترسیمی از فضای خانه خود داشته باشید. حتی در صورت نیاز ابعاد اتاق و قسمت‌های مختلف را در این نقشه قید کنید تا همه چیز به صورت اصولی و درست پیش برود.

منبع: پرشین وی

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار