عوض کردن حال و هوای خانه، با تغییرات جسورانه
کد خبر: ۲۵۲۶۵۵
تاریخ انتشار: 2022 August 04    -    ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
انتخاب وسایل منزل اصلی‌ترین و بیشتری تاثیر را در زیبایی طراحی دکوراسیون خانه به دنبال خواهد داشت. به همین دلیل نیز همیشه راه‌های بسیاری برای انتخاب وسایل، سبک دکوراسیونی وجود دارد که می‌تواند در طراحی دکوراسیون داخلی زیبا و شیک کمک کند. جهت تغییر دکوراسیون خانه با ما همراه باشید.

عوض کردن حال و هوای خانه، با تغییرات جسورانه

عوض کردن حال و هوای خانه، با تغییرات جسورانه«تابناک با تو» - ایده‌های ارزان‌قیمت تغییر دکوراسیون داخلی می‌توانند داخل خانه شما را به فضایی جذاب و دوست‌داشتنی تبدیل کنند. جهت تغییر دکوراسیون منزل، به کار بردن خلاقیت در تزیین خانه و دکور بسیار مهم است با ما همراه باشید.

انتخاب وسایل منزل اصلی‌ترین و بیشتری تاثیر را در زیبایی طراحی دکوراسیون خانه به دنبال خواهد داشت. به همین دلیل نیز همیشه راه‌های بسیاری برای انتخاب وسایل، سبک دکوراسیونی وجود دارد که می‌تواند در طراحی دکوراسیون داخلی زیبا و شیک کمک کند. جهت تغییر دکوراسیون خانه با ما  همراه باشید.

تغییر دکوراسیون خانه

گاهی با تعویض رنگ یک دیوار یا روکش مبلمان یک نشیمن می‌توان تحولی چشم گیر در فضای داخلی خانهایجاد کرد. اگر در دکوراسیون فضا‌های مختلف خانه‌ی شما از رنگ‌های مرده استفاده شده می‌توانید با تغییر رندیوارها، یکنواختی رنگ‌های به کار رفته در مبلمان را متعادل کنید و یا با به کارگیری مبلمانی با رنگ‌های جسورانه در پیش زمینه‌ی ملایم دیوار ها، دکوراسیون داخلی خانه‌ی خود را پرانرژی کنید. در این خانه از هر بخش آن، قبل و بعد از بازسازی عکس گرفته شده تا به راحتی دریابید کهچه تغییراتی در کدام بخش از دکوراسیون چنین تحولی در فضا ایجاد کرده اند.

لازم نیست کل خانه یا اتاق پذیرایی را رنگ کنید. کافی است روی یکی از دیوار‌های اتاق پذیرایی یا اتاق خواب یک رنگ جدید بزنید تا حال و هوای دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی یا اتاق خواب را عوض کنید. بهتر است این رنگ را روی دیواری که بیشتر از همه در چشم است به کار ببرید، مثلا دیوار روبروی درب ورودی پذیرایی یا دیوار پشت شومینه. برای این کار بهتر است یک رنگ جسورانه به کار ببرید یا یک کاغذ دیواری پر نقش و نگار را در مقابل دیوار‌های ساده قرار دهید.

عوض کردن حال و هوای خانه، با تغییرات جسورانه

ایده برای بازسازی خانه

اگر برای ترکیب رنگ دکوراسیون منزل مشکل دارید بهتر است به این رنگ‌ها فکر کنید: اگر دکوراسیون منزل قهوه‌ای است، رنگ یکی از دیوار‌ها را سبز تیزه کنید. آبی تیره هم انتخاب خوبی است. از کاغذ دیواری ساده به جای رنگ هم می‌توانید استفاده کنید. این کار یک ایده خوب برای تغییر دکوراسیون ارزان منزل است. ترفند دیگر برای هیجان‌انگیز کردن ترکیب رنگ دکوراسیون منزل تغییر مبلمان است که البته یک ایده گران‌قیمت است و معمولا اگر مبلمان منزل نو باشد کمتر کسی از آن استقبال می‌کند.

عوض کردن حال و هوای خانه، با تغییرات جسورانه

پس بهترین روش برای تغییر ترکیب رنگ و تغییر دکوراسیون ارزان منزل به خصوص جا‌هایی مثل اتاق پذیرایی اضافه کردن چند کوسن رنگی و شاد هماهنگ با سایر بخش‌های دکوراسیون است. برای مثال اگر پارچه مبلمان شما گل‌دار است از کوسن‌های رنگی ساده استفاده کنید و برعکس. این تغییرات ساده حال و هوای منزل شما را در آستانه عید حسابی شاداب و روح‌بخش می‌کند. اضافه کردن یک گلدان گل یا گیاه شاداب و سر سبز، رنگ، عطر و بو، شخصیت و احساس خوب را به منزل شما می‌آورد.

عوض کردن حال و هوای خانه، با تغییرات جسورانه

عوض کردن حال و هوای خانه، با تغییرات جسورانه

تغییر چیدمان منزل

اگر سررشته‌ای برای نگهداری از گل و گیاه خانگی ندارید از یک مهندس کشاورزی کمک بگیرید، چون این تغییر برای دگرگون کردن حال و هوای منزل در آستانه عید ارزشش را دارد. بسیاری از گیاهان آپارتمانی بسیار مقاوم هستند، نیاز به مراقبت چندانی ندارند و فقط کافی است هفته‌ای یک بار آن‌ها را آبیاری کنید و کمی نور به آن‌ها بدهید. یک ایده عالی و کم هزینه دیگر برای تغییر ترکیب رنگ و تغییر دکوراسیون رازان منزل و به خصوص اتاق پذیرایی اضافه کردن یک آباژور شیک و هماهنگ با سایر چیدمان منزل است. برای این تغییر دست‌تان حسابی باز است. طرح و رنگ شید و کلاهک آباژور را می‌توانید بسته به رنگ دکوراسیون انتخاب کنید و جنس پایه هم بستگی به سلیقه شما دارد.

منبع: پرشین وی

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر