قیمت گوشی‌های پرطرفدار در بازار موبایل
کد خبر: ۲۵۲۳۳۶
تاریخ انتشار: 2022 July 30    -    ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۰
قیمت گوشی آیفون ۱۳ امروز شنبه هشتم مرداد ۱۴۰۱ به ۳۵ میلیون و ۵۸۹ هزار تومان و قیمت گوشی سامسونگ A۳۲ به شش میلیون و ۲۹۹ هزار تومان رسید

قیمت گوشی سامسونگ S۲۲ Ultra ۵G با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز شنبه هشتم مرداد ۱۴۰۱ به ۳۷ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان رسید.

 
 

S۲۱ FE ۵G با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز ۱۷ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان و A۵۳، ۵G با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت هم امروز ۱۱ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان به فروش رسید. در میان گوشی‌های پرفروش شیائومی امروز REDMI NOTE ۱۱S با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت به شش میلیون و ۵۹۹ هزار تومان و قیمت گوشی شیائومی ۱۱ Lite ۵G NE با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت به هفت میلیون و ۸۲۹ هزار تومان رسید. گوشی آیفون ۱۳ پرومکس با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز ۵۳ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و قیمت گوشی ۱۳ پرو با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز ۴۹ میلیون و ۹۸۹ هزار تومان بود.

قیمت گوشی‌های سامسونگ

به گزارش فرارو، گلکسی A۱۳ پرفروش‌ترین گوشی سامسونگ در بازار موبایل ایران است. نسخه ۶۴ گیگابایتی این گوشی که به حافظه‌موقت چهار گیگابایت مجهز شده، حدود چهار میلیون تومان قیمت دارد. رتبه دوم به گلکسی A۳۲ تعلق دارد. این گوشی را با حافظه حداکثر ۱۲۸ گیگابایتی و حافظه موقت شش گیگابایتی در بازار بیشتر می‌پسندند.

گلکسی A۵۳ نسخه سازگار با نسل پنجم موبایل هم به‌تازگی جانشین A۵۲s شده، اما تقریبا دو برابر گوشی‌های قبلی قیمت دارد. گلکسی A۲۳، گلکسی M۳۲ و گلکسی M۱۲ را دیگر گوشی‌های پرفروش برند سامسونگ می‌شناسیم. گلکسی A۷۳ نسخه سازگار با ۵G با وجود قیمت حدود ۱۲ میلیون تومانی شانس زیادی در بازار دارد. نسخه‌های سازگار با ۵G گلکسی M۳۳ و A۳۳ هم جزو گوشی‌های پرفروش سامسونگ هستند.

گلکسی S۲۱ FE ۵G با حافظه‌موقت هشت گیگابایت و فضای ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایت جزو گوشی‌هایی است که خریداران باید بهای بیشتر برایش بپردازند. این گوشی ذاتا یک قاتل پرچمدار است. به‌این معنی که امکانات گوشی‌های پرچمدار مثل دوربین باکیفیت را با قیمتی کمتر در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. گلکسی S۲۲ نسخه اولترا شاید قیمت ترسناکی داشته باشد، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد جزو گوشی‌های پرفروش سامسونگ قرار دارد. برای خرید نسخه ارزان‌تر از آن می‌توانید گلکسی S۲۲ ۵G را بررسی کنید.

قیمت گوشی های پرفروش سامسونگ

مدل قیمت
Galaxy A۱۳ ۶۴+۴ چهار میلیون و ۳۹۹ هزار تومان
Galaxy A۳۲ ۱۲۸+۶ شش میلیون و ۲۹۹ هزار تومان
Galaxy A۵۳ ۵G ۲۵۶+۶ ۱۱ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان
Galaxy A۲۳ ۱۲۸+۴ پنج میلیون و ۳۹۹ هزار تومان
Galaxy M۳۲ ۱۲۸+۶ پنج میلیون و ۶۹۹ هزار تومان
Galaxy M۱۲ ۶۴+۶ چهار میلیون و ۳۳۵ هزار تومان
Galaxy A۷۳ ۵G ۱۲۸+۸ ۱۴ میلیون و ۹۹۹ هزار  تومان
Galaxy S۲۲ Ultra ۵G ۲۵۶+۱۲ ۳۷ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان
Galaxy S۲۱ FE ۵G ۲۵۶+۸ ۱۷ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان
Galaxy S۲۲ ۵G ۲۵۶+۸ ۲۹  میلیون تومان

قیمت روز گوشی‌های پرفروش شیائومی

ردمی نوت ۱۱ پرفروش‌ترین گوشی شیائومی در بازار ایرانی است. این موبایل با حافظه‌موقت شش گیگابایت و فضای ذخیره‌سازی ۱۲۸ گیگابایت طرفداران زیادی دارد. در رتبه دوم نام Poco X۴ Pro نسخه سازگار با ۵G را می‌بینیم. خریداران این گوشی ترجیح می‌دهند سراغ مدلی بروند که به حافظه‌موقت هشت گیگابایت و فضای ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایت مجهز است. Note ۱۱s سومین گوشی پرفروش شیائومی در بازار ایران به‌حساب می‌آید.

به گزارش فرارو، بین گوشی‌های پرفروش شیائومی باید از Xiaomi ۱۱ Lite ۵G NE اسم ببریم. کمی قدیمی شده، اما با توجه به سخت‌افزار قدرتمند، ظاهر زیبا و قیمت عادلانه هنوز محبوبیت خود را در بازار ایران حفظ کرده است. با توجه به ضخامت کم، این گوشی را بیشتر برای خانم‌ها توصیه می‌کنند. گران‌ترین گوشی حال حاضر شیائومی در بازار ایران Mi ۱۱ Ultra است.

شیائومی ۱۲ پرو و شیائومی ۱۲ هم بیش از ۲۰ میلیون قیمت دارند. شیائومی ۱۲x رقیب گلکسی S۲۱ FE است و همان حدود قیمت فروخته می‌شود. بین گوشی‌های ارزانقیمت شیائومی باید به ردمی ۹A، پوکو C۳۱، ردمی ۹C و Poco ۳۱ اشاره کنیم که قیمت آن‌ها بین ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان است.

قیمت گوشی های پرفروش شیائومی

مدل قیمت
Redmi Note ۱۱ ۱۲۸+۶ پنج میلیون و ۶۹۹ هزار تومان
Poco X۴ Pro ۵G ۲۵۶+۸ ۹ میلیون و ۸۰ هزار تومان
Redmi Note ۱۱S ۱۲۸+۸ شش میلیون و ۵۹۹ هزار تومان
Poco X۴ Pro ۵G ۱۲۸+۶ هفت میلیون و ۶۴۹ هزار تومان
Xiaomi ۱۱ Lite ۵G NE ۱۲۸+۸ هفت میلیون و ۸۲۹ هزار تومان
Redmi ۹A ۳۲+۲ دو میلیون و ۶۹۹ هزار تومان
Xiaomi ۱۱T Pro ۲۵۶+۸ ۱۲ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان
Mi ۱۱ Ultra ۵۱۲+۱۲ ۳۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
Xiaomi ۱۲ Pro ۲۵۶+۱۲ ۲۶ میلیون و ۵۹۹ هزار تومان
Xiaomi ۱۲x ۲۵۶+۸ ۱۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

قیمت گوشی‌های آیفون

آیفون یک گوشی اشرافی گرانقیمت به‌دردنخور است که همه به‌محض اینکه پول توی دست‌وبالشان باشد، یکی از آن‌ها را برای خودشان می‌خرند. به‌جز این چه چیزی می‌تواند باعث شود آیفون ۱۳ پرومکس با کف قیمت ۵۰ میلیون تومان، با حافظه‌های ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت جزو گوشی‌های پرفروش قرار بگیرند؟ آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ هم، چون خوش‌قیمت هستند در این فهرست جا می‌گیرند، اما به‌هرحال در حال حاضر ناچار هستید برای ساده‌ترین آیفون ۱۳ حداقل ۳۵ تا ۳۷ میلیون تومان پول خرج کنید.

آیفون SE مدل ۲۰۲۲ که یک موبایل اقتصادی است و در دنیا نقش آیفون ارزانقیمت را بازی می‌کند، در ایران حدود ۱۷، ۱۶ میلیون تومان ارزش دارد. نمونه‌های آکبند آیفون SE مدل ۲۰۲۰ را هم می‌توان پیدا کرد هرچند خریدن آن‌ها رسما دل شیر می‌خواهد. چون زیادی قدیمی و دمدمه شده‌اند.

قیمت گوشی های پرفروش آیفون

مدل قیمت
iPhone SE ۲۰۲۲ ۱۲۸+۴ ۱۵ میلیون و ۸۸۹ هزار تومان
iPhone ۱۳ ProMax ۲۵۶+۶ ۵۲ میلیون و ۵۸۹ هزار تومان
iPhone ۱۳ ۱۲۸+۶ ۳۵ میلیون و ۵۸۹ هزار تومان
iPhone ۱۳ Pro ۲۵۶+۶ ۴۹ میلیون و ۹۸۹ هزار تومان
iPhone ۱۳ ProMax ۱۲۸+۶ ۵۳ میلیون و ۵۵۰ هزارتومان
iPhone ۱۳ ۲۵۶+۴

۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر