ماجرای شایعه ازدواج ارسلان قاسمی با ترلان پروانه
کد خبر: ۲۴۹۹۴۲
تاریخ انتشار: 2022 July 06    -    ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
اولین باری که شایعه ازدواج ارسلان قاسمی با ترلان پروانه جنجال به پا کرد، هشت سال قبل بود. شایعه‌ای که حتی خانواده ترلان پروانه را به موضع گیری علیه منتشر کنندگان اش وا داشت. در این رابطه پریسا ابوالحسنی مادر ترلان پروانه سال ۹۳ گفته بود که این خبر باعث نگرانی من است و به واقع نمی‌دانم با این مسئله چه کار باید بکنم. ترلان ۱۶ سال بیشتر ندارد و نمی‌دانم هدفشان از انتشار این خبر دروغ چیست.

این اولین بار نیست که شایعه ازدواج ارسلان قاسمی با ترلان پروانه در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر می‌شود. البته احتمالا آخرین بار هم نخواهد بود. اما در حال حاضر بار دیگر بخشی از رسانه‌های داخلی و برخی از کاربران مدعی ازدواج این دو بازیگر سینما و تلویزیون شده اند که بررسی ما نشان می‌دهد که این خبر صحت ندارد.

 
 

البته این شایعه به اندازه‌ای تکراری شده که ارسلان قاسمی و ترلان پروانه نیز علاقه‌ای به واکنش نشان دادن به آن را ندارند. از همین رو اگر سری به صفحه شخصی این دو بازیگر در اینستاگرام زده باشید، احتمالا دیده اید که نه خبری از ازدواج وجود دارد و نه تکذیب آن.

با این وجود به نظر می‌رسد که برخی رسانه‌ها تنها برای جلب توجه مخاطب چنین شایعه‌ای را ساخته و به جزئیات کذب آن پرداخته اند.

ازدواج ارسلان قاسمی با ترلان پروانه؛ یک شایعه ۹ ساله!

اولین باری که شایعه ازدواج ارسلان قاسمی با ترلان پروانه به شکلی جدی جنجال به پا کرد، هشت سال قبل بود. شایعه‌ای که حتی خانواده ترلان پروانه را به موضع گیری علیه منتشر کنندگان اش وا داشت.

در این رابطه پریسا ابوالحسنی مادر ترلان پروانه سال ۹۳ گفته بود که این خبر باعث نگرانی من است و به واقع نمی‌دانم با این مسئله چه کار باید بکنم. ترلان ۱۶ سال بیشتر ندارد و نمی‌دانم هدفشان از انتشار این خبر دروغ چیست.

البته این شایعه سال ۹۲ هم منتشر شد و خانواده ترلان پروانه را مجبور کرد تا در حاشیه جشنواره فجر این موضوع را تکذیب کنند.

ماجرای شایعه ازدواج ارسلان قاسمی با ترلان پروانه

بیوگرافی ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی متولد ۱ خرداد ۱۳۷۴ در تهران است. او تاکنون علاوه بر چند فیلم سینمایی در مجموعه‌های تلویزیونی یوسف پیامبر در نقش کودکی بنیامین و در چشم باد در نقش کودکی بیژن نیز بازی کرده است.

قاسمی نخستین بار در سن هفت سالگی در مجموعه تلویزیونی در چشم باد در نقش کودکی بیژن به بازی پرداخت. او در فیلم جعبه موسیقی نقش اصلی را به‌عهده داشت.

از جمله آثار او می‌توان به اتومبیل، اسید، پیشونی سفید ۳، رسوایی، اتومبیل، مرده خور، کلانتری غیرانتفاعی و جعبه موسیقی اشاره کرد.

ماجرای شایعه ازدواج ارسلان قاسمی با ترلان پروانه

بیوگرافی ترلان پروانه

ترلان پروانه متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۷ در شیراز است و از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز کرد. او در جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به خاطر بازی در فیلم آهوی پیشونی سفید برنده پروانه زرین به عنوان بهترین بازیگر دختر در سال ۱۳۹۰ شد.

ترلان پروانه همچنین سابقه بازی در فیلم و سریال‌هایی همچون مردن به وقت شهریور، شیفت شب، گشت ۲، فراری، رقص روی شیشه، جاده قدیم، امشو، تا ابد و سیاوش را در کارنامه هنری خود دارد.

فرارو

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر