قیمت گوشی‌های پرطرفدار در بازار
کد خبر: ۲۴۹۹۴۱
تاریخ انتشار: 2022 July 05    -    ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۸
قیمت گوشی آیفون ۱۳ امروز سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ به ۳۸ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و قیمت گوشی سامسونگ S۲۲ Ultra ۵G به ۳۶ میلیون و ۷۴۹ هزار تومان رسید.

قیمت گوشی آیفون ۱۳ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ به ۳۸ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید. آیفون ۱۳ پرو با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز ۵۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و قیمت گوشی آیفون ۱۳ پرو مکس با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز ۵۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بود.

 
 

قیمت گوشی سامسونگ A۳۲ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت به شش میلیون و ۸۹ هزار تومان رسید. M۵۲ سامشونگ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز هشت میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و قیمت گوشی سامسونگ M۱۲ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت چهار میلیون و ۷۴۹ هزار تومان بود.

قیمت گوشی شیائومی POCO X۴ Pro با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز هفت میلیون و ۱۲۹ هزار تومان بود. POCO X۳ GT با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز به هشت میلیون و ۳۴۵ هزار تومان و POCO M۴ Pro با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت به شش میلیون و ۴۲۰ هزار تومان رسید.

قیمت گوشی‌های پرفروش سامسونگ

گلکسی A۱۲ پرفروش‌ترین گوشی فعلی سامسونگ در بازار موبایل ایران است و بین مدل‌های محبوب این برند کمترین قیمت را دارد. گلکسی A۲۲ نیز با حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت پشت سر گلکسی A۱۲ دومین مدل محبوب کره‌ای‌ها در ایران محسوب می‌شود.

گلکسی S۲۰ FE نسخه طرفداری از مدل پرچمدار گلکسی S۲۰ است و با گذشت بیش از یک سال از زمان عرضه، هنوز محبوب‌ترین گوشی میان‌رده سامسونگ در بازار ایران به شمار می‌رود. بین دیگر مدل‌های میان‌رده سامسونگ، گلکسی A۷۲ و گلکسی A۵۲ نیز با استقبال خوبی روبرو شده اند و نام این مدل‌ها در فهرست زیر دیده می‌شود.

همچنین گلکسی A۵۲s ۵G با پردازنده ارتقا یافته نسبت به مدل A۵۲ می‌تواند رقیبی قدرتمندی برای گلکسی S۲۰ FE، گلکسی A۷۲  وگلکسی A۵۲ باشد. همچنین گلکسی M۳۱ برای کاربرانی که وسواس زیادی بابت باتری گوشی دارند، انتخاب خوبی محسوب می‌شود. M۳۱ با داشتن باتری شش هزار میلی آمپری، نیاز شما را از خرید پاور بانک برای استفاده‌های روزمره از بین خواهد برد.

S۲۱ Ultra ۵G  تنها پرچمدار سامسونگ در لیست پرفروش‌های این برند در بازار ایران است. امکان استفاده از اینترنت همراه نسل پنجم، پردازنده قوی، دوربین با کیفیت و نمایشگر قدرتمند باعث می‌شود کاربران این گوشی گرانقیمت برای استفاده روزمره، بازی‌های سنگین و استفاده طولانی مدت راضی باشند.

قیمت گوشی های پرفروش سامسونگ

مدل قیمت
گلکسی A۱۲ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۹۳۰ هزار تومان
گلکسی A۳۲ (ظرفیت۱۲۸ گیگابایت) شش میلیون و ۸۹ هزار تومان
گلکسی A۵۲s ۵G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۱۰ میلیون و ۹۹ هزار تومان
گلکسی A۲۲ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) پنج میلیون و ۲۰ هزار تومان
گلکسی S۲۱ Ultra ۵G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۳۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
گلکسی  A۵۲ (ظرفیت  ۱۲۸ گیگابایت) هشت میلیون و ۲۹۵ هزار تومان
گلکسی  A۰۳s (ظرفیت  ۶۴ گیگابایت) سه میلیون و ۷۷۲ هزار تومان
گلکسی   M۵۲ ۵G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هشت میلیون و ۲۵۰ هزار تومان
گلکسی   M۱۲ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۷۴۹ هزار تومان
گلکسی S۲۲ Ultra ۵G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۳۶ میلیون و ۷۴۹ هزار تومان

قیمت گوشی‌های پرفروش شیائومی

Poco X۳ Pro  پرفروش‌ترین گوشی شیائومی و بازار ایران است. Poco X۳ Pro با داشتن پردازنده قوی و قیمت مناسب نسبت به رقبایش بهترین عملکرد پردازنده را در بازه قیمت شش تا هفت میلیون تومان ارائه می‌دهد. Redmi Note ۸ ۲۰۲۰ نیز جدیدترین گوشی وارد شده به ایران توسط شیائومی است و ظرف همین مدت کوتاه توانسته برای خودش جایی بین مدل های پرفروش دست و پا کند.

Poco M۳ دیگر گوشی پرفروش شیائومی امکانات خوبی نسبت به قیمتش ارائه می‌کند. باتری قوی، ویژگی اصلی این میان‌رده شیائومی است. Mi ۱۰T Lite ۵G با پشتیبانی از نسل پنجم اینترنت همراه از معدود گوشی های میان‌رده‌ای است که چنین قابلیتی را در اختیار کابر قرار می‌دهد.

همچنین Poco F۳ گران‌ترین مدل پرفروش چینی‌ها محسوب می‌شود و رقیب گردن‌کلفتی برای میان‌رده‌های سامسونگ به شمار می‌رود. دلیل استقبال ایرانی‌ها از این مدل، می‌تواند سخت افزار قدرتمند و قابلیت به روز رسانی آن تا چند سال آینده باشد.

قیمت گوشی های پرفروش شیائومی

مدل قیمت
Poco X۴ Pro ۵G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هفت میلیون و ۱۲۹ هزار تومان
Poco X۳ GT (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) هشت میلیون و ۳۴۵ هزار تومان
Poco M۳ (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) چهار میلیون و ۵۳۰ هزار تومان
Redmi ۹A (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) سه میلیون و ۱۳۳ هزار تومان
Poco F۳ ۵G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۹ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان
Redmi Note ۱۰ Pro (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) شش میلیون و ۷۹۹ هزار تومان
۱۱T  ۵G(ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۱۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان
Lite ۵G NE ۱۱(ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۹ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان
POCO M۴ Pro ۵G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) شش میلیون و ۴۲۰ هزار تومان
Redmi ۱۰ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۵۷۹ هزار تومان

قیمت گوشی های پرفروش آیفون

آیفون SE مدل 2020 ارزان‌ترین مدل پرفروش اپل در بازار موبایل ایران است. مدلی که با ظاهری شبیه به آیفون هشت دارد اما از سخت‌افزار قوی‌تری در آن استفاده شده است. بعد از آیفون SE مدل 2020، آیفون 12 پرومکس دومین مدل محبوب اپل در ایران محسوب می‌شود. با گذشت یک سال از زمان عرضه آیفون 12 پرو مکس، هنوز طرفدارانش بابت این مدل پول زیادی می‌پردازند. آیفون 13 آخرین مدل ارائه شده توسط اپل در بازار جهانی است.

 نسخه‌های مختلف آیفون ۱۳ به محض ورود به بازار ایران طرفداران خودشان خود را پیدا کردند. آیفون ۱۳ پرومکس با دوربین بهتر نسبت به نسخه ۱۳ در بازار حضور دارد. آیفون ۱۲ مینی توسط اپل عرضه شد تا هواداران سنتی آیفون به ویژه خریدارانی که طرفداران گوشی‌هایی با صفحه نمایش کوچک‌تر از شش اینچ بودند را راضی نگه دارد. آیفون ۱۲ مینی هم فعلا نسبت به آیفون ۱۳ مینی استقبال بیشتری داشته و اسم آن بین مدل‌های پرفروش اپل قرار گرفته است.

قیمت انواع گوشی های آیفون

مدل قیمت
آیفون ۱۳ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۳۸ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان
آیفون ۱۳ پرو (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۵۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
آیفون ۱۳ پرو مکس (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۵۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر