معیارهای اصلی در خرید صندلی اداری
کد خبر: ۲۴۷۸۷۲
تاریخ انتشار: 2022 June 16    -    ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۱
بهترین صندلی اداری را برای خود انتخاب و خریداری کنید، به خصوص اگر زمان زیادی از روز را پشت میز صرف می‌کنید، زیرا یک صندلی اداری خوب باید انجام کار را برای شما آسان‌تر کند، کمرتان راحت باشد و بر سلامتی شما تأثیر منفی نگذارد. در ادامه با برخی از ویژگی‌هایی که باید هنگام خرید صندلی اداری به دنبال آن‌ها باشید با ما همراه باشید…

معیارهای اصلی در خرید صندلی اداری

معیارهای اصلی در خرید صندلی اداری«تابناک با تو» - بهترین صندلی اداری را برای خود انتخاب و خریداری کنید، به خصوص اگر زمان زیادی از روز را پشت میز صرف می‌کنید، زیرا یک صندلی اداری خوب باید انجام کار را برای شما آسان‌تر کند، کمرتان راحت باشد و بر سلامتی شما تأثیر منفی نگذارد. در ادامه با برخی از ویژگی‌هایی که باید هنگام خرید صندلی اداری به دنبال آن‌ها باشید با ما همراه باشید…

قابل تنظیم ارتفاع

شما باید بتوانید ارتفاع صندلی اداری خود را با قد خود تنظیم کنید. برای راحتی، باید طوری بنشینید که ران پا به صورت افقی روی زمین قرار گیرد. به دنبال یک اهرم تنظیم پنوماتیک باشید تا بتوانید صندلی را بالا یا پایین بیاورید و در صورت نیاز متناسب تغییر دهید.

معیارهای اصلی در خرید صندلی اداری

به دنبال پشتی‌های قابل تنظیم باشید.

شما باید بتوانید تکیه گاه خود را به گونه‌ای قرار دهید که مناسب کار شما باشد. اگر تکیه گاه به صندلی متصل است، باید بتوانید آن را به جلو یا عقب ببرید. مکانیزم قفلی که آن را در جای خود نگه می‌دارد، خوب است تا پشت ناگهان به عقب متمایل نشود. تکیه گاه جدا از صندلی باید قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشد و شما نیز باید بتوانید آن را به گونه‌ای تنظیم کنید که رضایت شما را جلب کند.

پشتیبانی کمری را بررسی کنید.

پشتی صندلی اداری راحتی و حمایت لازم را برای کمر شما ایجاد می‌کند. یک صندلی اداری را به شکلی انتخاب کنید که با خطوط طبیعی ستون فقرات شما مطابقت داشته باشد. هر صندلی اداری که ارزش خرید داشته باشد پشتیبانی خوبی برای کمر ارائه می‌دهد. قسمت پایین کمر شما باید به گونه‌ای باشد که همیشه کمی قوس داشته باشد تا در طول روز دچار افتادگی نشوید. بهتر است روی صندلی بنشینید و تست کنید تا در نقطه‌ای که به آن نیاز دارید از حمایت کمری برخوردار شوید. حمایت خوب کمر برای به حداقل رساندن فشار روی دیسک‌های کمر در ستون فقرات ضروری است.

معیارهای اصلی در خرید صندلی اداری

عمق و عرض صندلی کافی را در نظر بگیرید.

صندلی اداری باید به اندازه کافی عریض و عمیق باشد تا بتوانید راحت بنشینید. اگر قدتان بلندتر است به دنبال صندلی عمیق‌تر و اگر چندان بلند نیستید، به دنبال صندلی کم‌عمق‌تر باشید. در حالت ایده‌آل، شما باید بتوانید به پشتی تکیه دهید و تقریباً ۲ تا ۴ اینچ بین پشت زانو‌های و صندلی اداری قرار داشته باشید. همچنین باید بتوانید شیب صندلی را به جلو یا عقب بسته به نحوه نشستن خود تنظیم کنید.

قابلیت نفوذ هوا و بالشتک کافی

متریالی انتخاب کنید که به بدن شما اجازه تنفس می‌دهد و هنگام نشستن طولانی مدت روی صندلی اداری راحت‌تر هستید صندلی‌های اداری پارچه‌ای گزینه خوبی هستند، اما بسیاری از متریال‌های جدید نیز این ویژگی را دارند. بالشتک‌های صندلی اداری نیز باید برای نشستن راحت باشد بهتر است از سطح صندلی خیلی نرم یا خیلی سفت خودداری کنید. یک سطح سخت پس از چند ساعت دردناک خواهد بود و یک سطح نرم به اندازه کافی بدن را حمایت نمی‌کند.

صندلی دسته دار

یک صندلی اداری با تکیه گاه و بازو‌ها تهیه کنید تا فشار از گردن و شانه‌های شما خارج شود. دسته‌های صندلی نیز باید قابل تنظیم باشند، تا بتوانید آن‌ها را به گونه‌ای قرار دهید که بازوهایتان به راحتی استراحت کنند و در عین حال احتمال خمیدگی شما را کاهش دهد.

معیارهای اصلی در خرید صندلی اداری

کنترل‌های تنظیم آسان صندلی اداری

اطمینان حاصل کنید که تمام کنترل‌های تنظیم روی صندلی اداری شما از حالت نشسته قابل دسترسی هستند و برای رسیدن به آن‌ها مجبور نیستید زور بزنید یا بایستید.

معیارهای اصلی در خرید صندلی اداری

با چرخ‌ها آسانتر حرکت کنید

توانایی حرکت با صندلی به مفید بودن آن می‌افزاید. شما باید به راحتی بتوانید صندلی خود را به هر سمت بچرخانید تا بتوانید برای حداکثر کارایی به نقاط مختلف در محل کار خود برسید چرخ‌ها به شما امکان تحرک آسان را می‌دهند، برای انتخاب و خرید صندلی اداری مدل صندلی با چرخ‌هایی را انتخاب کنید که برای کف فضای شما (فرش-پارکت و ..) مناسب هستند.

منبع: دکوبوم

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر