احتمال تنها ماندن مجردهایی که سیگار می‌کشند
کد خبر: ۲۴۶۲۴۸
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: 2022 May 29    -    ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰
تعداد زیادی از مردان اعتراف کردند زنانی که در عکس پروفایلشان سیگار به دست دارند را رد می کنند. در نتیجه آمار این تحقیقات، یک نفر از هر چهار نفر اعتراف کرد که در مورد عادات سیگار کشیدن خود در پروفایل دوست یابی دروغ گفته است. ۲۷ درصد در قرار حضوری به خاطر روشن کردن سیگار و کشیدن آن، زمان قرار را کوتاه کرده اند.

احتمال تنها ماندن مجردهایی که سیگار می‌کشند سه برابر دیگران است

احتمال تنها ماندن مجردهایی که سیگار می‌کشند سه برابر دیگران است«تابناک با تو» - زمانی سیگاری بودن به واسطه سیگار کشیدن ستاره های سینما روی پرده و عدم اطلاع عموم از آسیب های آن جزوی از جذابیت به حساب می آمد، اما با گذشت زمان، گویا از جذابیت این مخدر بیماری زا و مرگ آور کاسته شده است. یک مطالعه روی ۲,۰۰۰ غیرسیگاری نشان داد که ۳۸ درصد از کاربران برنامه های دوستیابی، اگر در عکس پروفایل، افراد در حال سیگار کشیدن یا استعمال دخانیات باشند، به احتمال زیاد از آن رد می شوند و سراغ گزینه بعدی می روند.

احتمال تنها ماندن مجردهایی که سیگار می‌کشند سه برابر دیگران است

تعداد زیادی از مردان اعتراف کردند زنانی که در عکس پروفایلشان سیگار به دست دارند را رد می کنند. در نتیجه آمار این تحقیقات، یک نفر از هر چهار نفر اعتراف کرد که در مورد عادات سیگار کشیدن خود در پروفایل دوستیابی دروغ گفته است. ۲۷ درصد در قرار حضوری به خاطر روشن کردن سیگار و کشیدن آن، زمان قرار را کوتاه کرده اند.

احتمال تنها ماندن مجردهایی که سیگار می‌کشند سه برابر دیگران است

همچنین مشخص شد که دو سوم از افراد فکر می‌کنند که سیگار کشیدن در حضور آنها بدون اجازه گرفتن، بسیار غیر مودبانه است. ۳۲ درصد احساس «انزجار» و ۲۶ درصد احساس «آزار» می کنند. مسئول این تحقیقات گفته است که مطمئن هستند تا سال ۲۰۳۰ شاهد جهانی عاری از دود خواهیم بود. این مطالعه همچنین نشان داد که از هر سه غیرسیگاری، دو نفر اگر همراهشان در اولین برخوردشان سیگار بکشد، به قرار دوم نمی‌روند. در لیست ۱۰ دلیل نه گفتن بعد از قرار اول، بوی سیگار در صدر قرار گرفت و پس از آن بوی بد دهان، بوی بدن و دندان های لکه دار قرار دارد.

احتمال تنها ماندن مجردهایی که سیگار می‌کشند سه برابر دیگران است

سیگار کشیدن علاوه بر اینکه به طور بالقوه باعث انواع مختلفی از سرطان می شود، مانع از یافتن دوست یا همراهی برای شما می‌شود. نکته جالب دیگر این است که حتی برخی از افراد سیگاری (۱۲.۷ درصد از مردان و ۶.۷ درصد از زنان) با فرد سیگاری دیگری قرار ملاقات نمی گذارند. بیش از نیمی از مردان (۵۵ درصد) و زنان (۵۴ درصد) موافق بودند که سیگار کشیدن جذاب نیست. اکثر غیرسیگاری ها حتی معتقدند که سیگار کشیدن جذاب نیست.

منبع: روزیاتو

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۸
1
7
جدای از معیارهای سنتی همیشگی، این زنان به درد زندگی نمی خورند:
1 - بسیار چرخنده در شبکه های اجتماعی
2 - سیگاری
3 - داشتن حیوان و وابستگی به آن
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۹
2
0
من عاشق خانمهای سیگاری هستم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر