سرقت تازه عروس و داماد از منزل دوستشان با یک شکلات
کد خبر: ۲۴۴۷۸۷
تاریخ انتشار: 2022 May 14    -    ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۵
تازه عروس و دامادی که در نوروز برای دید و بازدید به منزل دوست خود رفته بودند، سارق از آب درآمدند.
 ساعت ۱۹:۳۰ دوازدهم فروردین ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر یک مورد سرقت منزل در آدرس شهر ری، خیابان  دیلمان سریعا ماموران یگان کلانتری ۱۳۱شهر ری جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
 
سرقت تازه عروس و داماد از منزل دوستشان با یک شکلات
 
با حضور ماموران شخصی به هوبت "فرامرز" به واحد گشت کلانتری مراجعه و ضمن معرفی خود به عنوان فرد تماس گیرنده با پلیس ۱۱۰ بیان کرد:حوالی ظهر امروز شخصی به هوبت "احسان" که از دوستان بنده می‌باشد به همراه نامزد خود جهت دید و بازدید عید نوروز به منزل بنده آمدند.
 
پس از گذشت دقایقی هنگامیکه من درحال پذیرایی بودم آنها نیز یک شکلات با بسته بندی بسیار شیک به من تعارف کردند که من با خوردن آن بلافاصله بیهوش شدم.
 
زمانیکه بنده به هوش آمدم متوجه شدم آنان تلفن همراه و مبالغی وجه نقد از من سرقت کرده و متواری شده اند.
 
به دنبال اظهارات مالباخته ماموران ضمن بررسی موضوع و اطمینان از صحت گفته های شاکی مراتب را به مقام قضایی منعکس و دستور بازداشت متهمان را دریافت کردند .
 
در ادامه ماموران به همراه شاکی و با راهنمایی او به آدرس منزل متهم اعزام و ضمن رعایت موازین شرعی و قانوی وارد منزل متهم شدند و پس از دستگیری "احسان" و پیدا شدن اموال شاکی در  بازرسی از متهم نیز ۴۷ گرم هروئین کشف کردند.

سرهنگ علی اصغر صفی خانی رییس کلانتری ۱۳۱شهر ری درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: پرونده ای در این خصوص تشکیل و متهم جهت تحقیقات بیشتر و دستگیری نامزد متواری اش در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

رکنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر