لباس های بازیگر فقید بر تن کیم کارداشیان
کد خبر: ۲۴۴۳۳۰
تاریخ انتشار: 2022 May 10    -    ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
به نظر می‌رسد کیم کارداشیان جنجالی قصد ندارد دست از لباس‌های مرلین مونرو بکشد! این سلبریتی مشهور، دیشب پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و اعلام کرد که بعد از مراسم مت گالا لباس دیگری از مرلین مونرو را به تن کرده است. لباس سبز مشهوری که مرلین زیبا آن را در مراسم گولدن گلوب سال ۱۹۶۲ به تن کرده بود ...

خانم کارداشیان، با لباس‌های مرلین، مونرو نمی‌شوید!

خانم کارداشیان، با لباس‌های مرلین، مونرو نمی‌شوید!«تابناک با تو» - به نظر می‌رسد کیم کارداشیان جنجالی قصد ندارد دست از لباس‌های مرلین مونرو بکشد! این سلبریتی مشهور، دیشب پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و اعلام کرد که بعد از مراسم مت گالا لباس دیگری از مرلین مونرو را به تن کرده است. لباس سبز مشهوری که مرلین زیبا آن را در مراسم گولدن گلوب سال ۱۹۶۲ به تن کرده بود و همان زمان هم به لباسی جنجالی بدل شده بود و توجه همه را جلب کرده بود.

 

کیم کارداشیان در کپشن پست خود نوشته بود: «بعد از اتمام مراسم مت گالا، افتخار این را داشتم که لباس دیگری از مرلین مونرو را به تن کنم. لباس سبز رنگی که توسط نورمن نورل طراحی شده و مرلین مونرو در گلدن گلوب سال ۱۹۶۲ آن را به تن کرد.» مرلین مونرو در این مراسم موفق به دریافت جایزه هم شد و کیم کارداشیان معتقد است که این لباس لحظات خوبی را برای مرلین مونرو به همراه داشته است.

حتما در چند روز اخیر تصاویری از مراسم مت گالا ۲۰۲۲ دیده‌اید و قطعا اخبار لباس کیم کارداشیان به شما هم رسیده است. اگر هم نشنیده‌اید، باید بگوییم که کیم کارداشیان در مراسم مت گالای امسال، لباسی زیبا پوشیده بود که متعلق به مرلین مونرو بود. اگرچه که لباس مرلین به زیبایی بر تن کیم کارداشیان نشسته بود، اما کم نبودند کسانی که به این موضوع انتقاد کردند و گفتند کارداشیان حق پوشیدن لباس اسطوره‌‎ای مثل مرلین مونرو را ندارد. قطعا خبر پوشیدن لباسی دیگر از مرلین مونرو توسط کیم کارداشیان چندان برای این دسته از منتقدین و مخالفین خوشایند نخواهد بود، اما باید بپذیرید که این لباس هم واقعا روی اندام کارداشیان نشسته و اتفاقا به او می‌آید.

خانم کارداشیان، با لباس‌های مرلین، مونرو نمی‌شوید!

کاهش وزن ۸ کیلویی برای ۲ لباس با ارزش بی‌نهایت!

قضیه وقتی جالب‌تر می‌شود که می‌فهمیم کیم کارداشیان لباس‌های مرلین مونرو را اجاره کرده بود و طبیعتا نمی‌توانست تغییری روی آن‌ها اعمال کند پس در نتیجه مجبور بود وزن و سایز خود را تا حدی پایین بیاورد که لباس، اندازه‌اش باشد. شاید برایتان جالب باشد که کیم کارداشیان برای پوشیدن این لباس‌ها وزنش را حدود ۸ کیلوگرم، آن هم در ۳ هفته پایین آورده! هنوز مطمئن نیستیم که آیا واقعا پوشیدن این لباس‌ها تا این حد ارزش داشت یا نه! اما چیزی که مطمئنیم این است که کیم کارداشیان با همین دو لباس چند روزی می‌شود که صدر اخبار شده و نقل دهان این و آن!

خانم کارداشیان، با لباس‌های مرلین، مونرو نمی‌شوید!

لباس‌های مرلین با قیمت فضایی

همین لباس سبز رنگ مرلین مونرو که کیم کارداشیان به تن کرده، سال ۱۹۹۹ به قیمت ۹۶ هزار دلار به فروش رسید و شاید برایتان جالب باشد که بدانید جایزه گلدن گلوب مرلین در همین مراسم هم در سال ۲۰۱۸، با شکستن رکورد، با قیمت ۲۵۰ هزار دلار به فروش رسید. به گزارش از سایت people، قیمت لباس دیگر مرلین که کارداشیان در مراسم مت گالا به تن کرده بود، ۱۲۰ هزار دلار بوده، ولی همین لباس در سال ۲۰۱۶ به مزایده گذاشته شده و با قیمت ۴.۸۱ میلیون دلار به فروش رسیده است. گفته می‌شود این عدد در گینس به عنوان بالاترین مبلغی که برای یک لباس در مزایده پرداخته شده، ثبت شده است.

خانم کارداشیان، با لباس‌های مرلین، مونرو نمی‌شوید!

مو‌های بلوند برای شباهت هرچه بیشتر

همانطور که در تصاویر هم می‌بینید، کیم کارداشیان برای اینکه شباهت هرچه بیشتری به مرلین مونرو داشته باشد و این لباس بیشتر برازنده‌ی او باشد، موهایش را بلوند کرده. او معتقد است پوشیدن لباس‌های مرلین مونرو از بزرگترین امتیازات زندگی او به حساب می‌آید و باور دارد که لباس‎های مرلین مونرو از آیکانیک‌ترین لباس‌ها هستند و مناسب‌ترین انتخاب برای تم و موضوع مت گالا بوده‌اند.

خانم کارداشیان، با لباس‌های مرلین، مونرو نمی‌شوید!

منبع: چی بپوشیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر