جابه جایی دوفیلم برای پخش در ماه رمضان
bato-adv
کد خبر: ۲۴۱۷
تاریخ انتشار: 2015 June 15    -    ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۰
شبکه آی‌فیلم در ماه مبارک رمضان به جای سریال «تنهایی لیلا» - به کارگردانی محمد حسین لطیفی مجموعه «پرده‌نشین» کاری از بهروز شعیبی را بازپخش می‌کند.

هفته اخیر مصاحبه تهیه‌کننده و کارگردان سریال «تنهایی لیلا»، محمد حسین لطیفی از شبکه آی‌فیلم در ماه مبارک رمضان، انعکاس وسیعی داشت. سریال «تنهایی لیلا» که در مرکز فیلم و سریال شبکه آی‌فیلم تولید شده است، در برخی از رسانه‌ها به عنوان رقیب جدی سریال «پایتخت 4» در ماه رمضان معرفی شده است.هفته گذشته شبکه آی‌فیلم، آنونس پخش سریال «تنهایی لیلا» را در شب‌های ماه رمضان چندین بار پخش کرد.

تولید سریال «تنهایی لیلا» در سکوت خبری به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی با فیلمنامه‌ای از حامد عنقا از اواخر سال گذشته در مرکز فیلم و سریال آی فیلم آغاز شده است.

در این سریال مینا ساداتی بازیگر نقش آمنه - مادر پیامبر گرامی اسلام در فیلم محمد (ص) - مجید مجیدی نقش اصلی را بر عهده دارد؛ ضمن اینکه بهروز شعیبی، حسن پورشیرازی، اکبر زنجان‌پور، آفرین عبیسی، سام قریبیان و برزو ارجمند از جمله بازیگران اصلی سریال «تنهایی لیلا» هستند. این سریال تم اجتماعی مذهبی دارد و در لواسان و تهران فیلمبرداری شده است.

در خلاصه داستان سریال لطیفی آمده است:

محمد پس از زلزله‌ای که در آن همه خانواد‌ه‌اش را از دست داده، متولی امامزاده‌ای شده است. عشق او را در شرایط خاصی قرار می‌دهد به شکلی که ایمان او در محک امتحان قرار می‌گیرد.

شبکه آی‌فیلم به دلیل کثرت سریال‌های شبکه‌های سیما در ماه رمضان، پخش سریال خودش را به زمانی پس از ماه رمضان به تعویق انداخته است.

از سوی دیگر در هفته گذشته شبکه آی‌فیلم چهار سریال دینی را برای پخش در ماه رمضان به نظرسنجی از بینندگان داخلی و خارجی گذاشت و به تازگی مشخص شد که بینندگان این شبکه سریال «امام علی (ع)» را با اختلاف زیادی انتخاب کرده‌اند.

ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر