تست گریم بازیگران «بادیگارد» حاتمی‌کیا +عکس
bato-adv
کد خبر: ۲۳۹۱
تاریخ انتشار: 2015 June 15    -    ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۸
تست گریم‌های تعدادی از بازیگران فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در حالی منتشر شده، که فهرست بازیگران این فیلم هنوز کامل نشده است.

حاتمی‌کیا و گروه تولید «بادیگارد» چندی است که کار روی این پروژه سینمایی را آغاز کرده‌اند و روز به روز خبرهای تازه‌ای از آن منتشر می‌شود.

eb1

عکس‌هایی از بازیگران حاضر در فیلم روی سایت رسمی «بادیگارد» منتشر شده که به نظر تست گریم بازیگران می‌رسد، در این میان جای عکس‌هایی از پرستویی، مریلا زارعی و فرهاد قائمیان خالی است.

eb2

بهنوش طباطبایی از بازیگرانی است که به تارگی به جمع حاضران در این پروژه سینمایی پیوسته است. «بادیگارد» نخستین همکاری طباطبایی با حاتمی‌کیا محسوب می‌شود.

eb3

امیر آقایی در «ارتفاع پست» برای اولین بار مقابل دوربین حاتمی‌کیا رفت و این همکاری در سریال «خاک سرخ» ادامه یافت و حالا نوبت به «بادیگارد» رسیده است.

eb4

همچنان فهرست بازیگران این فیلم در حال کامل شدن است. خلاصه کوتاهی از فیلم «بادیگارد» در سایت رسمی این فیلم منتشر شده که به نظر می‌رسد بخشی از فیلمنامه باشد. این خلاصه به این شرح است:

چرا اینقدر دیر اومدی؟
مأموریت بودم
شغلت چیه؟
تو حفاظتم
نگهبانی؟
محافظم
آهان پس بادیگاری

فهرست عواملی که تاکنون همکاریشان در پروژه «بادیگارد» قطعی شده عبارتند از نویسنده و کارگردان: ابراهیم حاتمی کیا، مدیر فیلمبرداری: محمود کلاری، مدیرتولید: محمدصادق آذین، مدیر پروژه: احسان محمدحسنی، مدیر صدابرداری: بهمن اردلان، تدوین: مهدی حسینی‌وند، طراح صحنه و لباس: محمدرضا شجاعی، طراح چهره‌پردازی: ایمان امیدواری، مدیر جلوه‌های ویژه: هادی اسلامی، مدیر برنامه‌ریزی: علیرضا صالحی، بازیگردان: رضا بختیاری، عکاس: اسماعیل حاتمی‌کیا، مدیر تدارکات: محمدرضا صادق، مستندسازی پشت صحنه: یوسف حاتمی‌کیا و مجری‌طرح: پژمان لشکری‌پور.

خبرآنلاین

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر