میز و صندلی مناسب کودکان
کد خبر: ۲۳۱۲۴۴
تاریخ انتشار: 2021 December 17    -    ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷
میز و صندلی بچه‌ها چه برای مطالعه استفاده شوند و چه برای موارد دیگر، به هر حال بخشی از اتاقکودک‌اند. میز نه تنها می‌تواند بخشی از دکور باشد و باعث زیبایی ظاهری شود، در بسیاری موارد با طرح خاص خودباعث خلاقیت کودکان نیز می‌شود. نگاهی به میز‌های جدید زیر، فرصت مناسبی برای ایده گرفتن و ساخت موارد مشابه است.

میز و صندلی مناسب کودکان

میز و صندلی مناسب کودکان«تابناک با تو» - میز و صندلی کودک یا ست میز و صندلی کودک یکی از لوازم ضروری هر کودکی است برای دیدن مدل‌های ان با ما همراه باشید. 

کودک زمانی که روی میز و صندلی احساس راحتی کند بهتر می‌آموزد.

مدل میز و صندلی کودک

میز و صندلی بچه‌ها چه برای مطالعه استفاده شوند و چه برای موارد دیگر، به هر حال بخشی از اتاقکودک‌اند. میز نه تنها می‌تواند بخشی از دکور باشد و باعث زیبایی ظاهری شود، در بسیاری موارد با طرح خاص خودباعث خلاقیت کودکان نیز می‌شود. نگاهی به میز‌های جدید زیر، فرصت مناسبی برای ایده گرفتن و ساخت موارد مشابه است.

۱- در مورد میز‌های ساده سعی کنید رنگ‌های شاد را انتخاب نمایید. میز و صندلی‌هایی که داخل هم قرار می‌گیرند، فضای کمی اشغال کرده و برای کودکان جالبند.

۲- میز‌هایی که فرصت بازی و مطالعه را همزمان برای کودک فراهم می‌کنند، ایده‌آل به نظر می‌رسند. رویه متحرک و محفظه زیر آن برای نگه‌داری وسایل نقاشی است. با این طراحی به راحتی امکان انجام کاردستی بعد از مطالعه یا برعکس وجود دارد. این مقدار آزادی و انتخاب برای بچه‌ها بسیار جالب است.

۳- در طراحی این میز و صندلی ابتکار لازم به کار رفته است. این مدل که به میز نقاشی معروف است، ضمن داشتن استحکام دارای قسمت‌های مختلف و مجزا برای قرار دادن وسایل نقاشیست. با برداشتن درپوش‌های لاستیکی روی میز به راحتی وسایل هنری داخل آن جا گرفته و با بر داشته شدن رویه صندلی‌ها امکان قرار دادن سایر وسایل فراهم می‌شود.

صندلی کودک

۴- این نوع میز که به میز درپوش‌دار معروف است، مناسب کودکانیست که به محیط‌زیست علاقه‌مندند. از ویژگی‌های این میز نورپردازی و امکان افزایش مهارت‌های بینایی کودک نوپا ست. محفظه‌های قابل‌حمل با رویه ذره‌بینی به کودکان کمک می‌کند، آن‌چه را دوست دارند از نزدیک مشاهده کنند. این میز بسیار مناسب اتاق‌خواب پسرهاست.

۵- ویژگی این میز زیبایی، تنوع رنگ، ایمنی و دکوراتیو بودن آن است. از این میز می‌توانید در اتاق‌خواب دختر‌ها استفاده نمایید.

۶- میز تخته سیاه ترکیبی از میز و تخته نقاشیست. به‌راحتی قابل تمیز کردن بوده و در وسط آن قسمتی گود و ظرفی آهنی برای قرار دادن گچ تعبیه شده است. در مواقع دیگر به‌راحتی به عنوان میز مطالعه قابل استفاده است.

۷- سر هم کردن بعضی از میزو صندلی‌ها بسیار ساده است. خیلی از کودکان که نقاشی کردن را دوست دارند، مایلند چنین میزی داشته باشند. این میز فرصت کشیدن نقاشی را فراهم و برای آن‌ها سرگرم‌کننده و جالب خواهد بود. پایه و بدنه میز و صندلی از چوب سفت بوده و روی آ‌ن‌ها نرم و براق است.

۸- طراحی این سرویس جالب و بیشتر شبیه به میز پیک‌نیک است. هدف از این طراحی کاهش استرس کودکان در هنگام مطالعه است.

میز و صندلی مناسب کودکان

میز و صندلی مناسب کودکان

میز و صندلی مناسب کودکان

میز و صندلی مناسب کودکان

میز و صندلی مناسب کودکان

– این میز گرد فوق‌العاده بادوام بوده و در رنگ‌های روشن موجود است.از این مدل می‌توان در داخل و به دلیل ضدآب و مقاوم بودن در برابر آفتاب، در خارج خانه هم استفاده کرد.

صندلی برای کودک

۱۰- این میز که به میز حیوانات معروف است، حاصل ۵ سال تلاش یک تیم تحقیقاتی است تا به بهترین نتیجه برسند.در طول این سال‌ها، شکل‌های مختلف برای ساختن میز مورد بررسی قرار گرفت تا میز حیوانات ساخته شد.گوشه میز که شبیه سر حیوان است، از استحکام کافی برای قرار دادن وسایل نقاشی برخوردار است.

۱۱- این مدل بسیار با کیفیت بوده و برای هر نوع اتاق کودک مناسب است.کودکان هنگام استفاده، از آن لذت می‌‌برند.جعبه سبز رنگ برای قرار دادن وسایل کودکان طراحی شده است.

۱۲- این مدل با وجود سادگی اگر مناسببا رنگ اتاق کودک انتخاب شود، زیبا خواهد بود. از هر یک از این ست ۳ تکه می‌توان علاوه بر صندلی استفاده چندمنظوره کرده، به عنوان میز مطالعه یا نقاشی هم استفاده کرد.

۱۳- از این میز که ظاهری عجیب و متفاوت دارد، استفاده‌های مختلف می‌شود.صندلی‌ها به میز چسبیده و قابل جدا شدن نیست.از فضای زیر میز می‌توان برای قرار دادن کتاب و کاغذ استفاده کرد.سوراخ‌های بالای میز هم برای وسایل کوچک مناسب است.ارتفاع متفاوت میز و صندلی برای دو کودک در دو رده سنی مختلف مناسب است.

ست میز و صندلی کودک

۱۴- طراحی این مدل به گونه‌ایست که کودک می‌تواند هر گونه کار عملی را به‌راحتی انجام دهد.کودک می‌تواند به کشیدن نقاشی، انجام تکالیف مدرسه و درست کردن کاردستی بپردازد. طبقات محکم کنار آن، امکان قرار دادن وسایل مورد نیاز را برای کودک فراهم می‌کند.

۱۵- این میز مناسب خانه‌سازی و سرهم کردن قطعات است.از ویژگی‌های این میز، بزرگ بودن کشو آن است که برای قرار دادن اسباب‌بازی‌های بزرگ محکم و مناسب است.میز حالت کاناپه داشته و از آن می‌توان برای خوردن چای یا قهوه هم استفاده کرد.

۱۶- این میز در رنگ‌های منحصر، با دو نیمکت فضای کافی را برای کودکانتان فراهم می‌کند و به‌راحتی قابل قراردادن در جاهای مختلف است.لبه این میز و نیمکت‌ها نرم و روی میز جایی برای قرار دادن مداد‌، پاک‌کن و خودکار یا هر وسیله دیگر در نظر گرفته شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار