جشنواره ملی فیلم و عکس مادر
کد خبر: ۲۳۰۲
تاریخ انتشار: 2015 June 14    -    ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۰
جشنواره ملی فیلم و عکس مادر نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس مادر به دبیری فاطمه گودرزی و با همراهی و حمایت پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل، از 6 الی 9 مردادماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

یک بازیگر سینما و تلویزیون معتقد است: فیلم مادر ساخته مرحوم علی حاتمی از آثار تاثیرگذار سینمای ایران درباره موضوع مادر است و اغراق نیست اگر بگوییم این فیلم شاهکاری در تاریخ سینمای ما محسوب می‌شود.

 کمند امیرسلیمانی درباره جشنواره فیلم و عکس مادر گفت: در زندگی همه ما جایگاه‌هایی بسیار مقدس وجود دارد و به هر شکلی همواره باید مورد تقدیر قرار گیرند، که یکی از این جایگاه‌های مهم مادر است.

 وی افزود: مادر نه تنها برای ما بلکه برای همه مردم جهان از جایگاه بسیار بالا و برجسته ای برخوردار است، بنابراین هر نوع کار فرهنگی جهت تجلیل از مقام مادر را باید قدر دانست و از آن استقبال کرد.

 بازیگر فیلم سینمایی قرمز خاطرنشان کرد: یادم می‌آید وقتی سریال «پدر سالار» را بازی می‌کردم روزهایی باید از 5 صبح تا 10 شب سر فیلمبرداری بودم و وقتی خسته برمی‌گشتم مادرم مثل یک کودک از من مراقبت می‌کرد و هیچ وقت زحمت‌های او از یادم نمی‌رود.

 امیرسلیمانی همچنین درباره انتخاب فاطمه گودرزی به عنوان دبیر جشنواره مادر گفت: گودرزی هنرمند خوب و شناخته شده ای است ضمن اینکه خودش هم مادر دو فرزند است و همین امر موضوع را جذاب تر می‌کند و مدیریت جشنواره ای تخصصی آن هم با موضوع مادر را باید فردی برعهده داشته باشد که تجربه مادر بودن را داشته باشد که ایشان دارند.

 بازیگر فیلم سینمایی ترنج، با بیان اینکه خوب است جشنواره بر پایه هنرمندان مادر بنا نهاده شود، گفت: با توجه به اینکه این جشنواره تخصصی برای اولین بار برگزار می‌شود به نظرم بهتر است هیات انتخاب و داوری متشکل از کسانی باشد که خودشان مادر هستند زیرا همین موضوع جشنواره را ویژه و تخصصی می‌کند.

 نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس مادر به دبیری فاطمه گودرزی و با همراهی و حمایت پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل، از 6 الی 9 مردادماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.
منبع: مهرخانه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر