دلایلی برای زیبا نشدن خانه
کد خبر: ۲۲۸۹۸۱
تاریخ انتشار: 2021 November 22    -    ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
عادات‌ بد چیدمان باعث ایجاد بد جلوه دادن منزل و دلایلی برای زیبا نشدن خانه می‌باشد. ما اصلی را برای شما بیان کرده ایم جهت زیبایی منزل؛ توصیه ما این است که فهرست برخی عادات‌ بد در طراحی منزل را ملاحظه کنید. شاید با کنار گذاشتن این عادت‌ها بتوانید در سبک زندگی تان تحولی مثبت ایجاد نمایید.

دلایلی برای زیبا نشدن خانه

دلایلی برای زیبا نشدن خانهتابناک باتو ـــ عادت‌های بد چیده مان باعث ایجاد بد جلوه دادن منزل و دلایلی برای زیبا نشدن خانه می‌باشد. ما اصلی را برای شما بیان کرده ایم جهت زیبایی منزل با ما همراه باشید.

چیدمان دکوراسیون خانه

توصیه ما این است که فهرست برخی عادت‌های بد در طراحی منزل را ملاحظه کنید. شاید با کنار گذاشتن این عادت‌ها بتوانید در سبک زندگی و دکوراسیون خانه تان تحولی مثبت ایجاد نمایید. خلاقانه‌تر عمل کنید شاید شما خلاقانه و فراتر از چارچوب‌های ذهنی تان فکر نمی‌کنید.

قبل از خرید هر چیز از خود بپرسید آیا می‌توانم شبیه این وسیله را خودم به طور خلاقانه، خاص‌تر و متفاوت بسازم؟ دقایقی را به فکر و نگاه کردن از دریچه‌ای دیگر اختصاص دهید. نباید اولین و ساده‌ترین فکری را که به ذهن تان خطور می‌کند دنبال کنید. بدین ترتیب به خلاقیت تان اجازه خودنمایی می‌دهید.

دنبال تقلید نباشید

درباره طراحی منزل یکی از بهترین تمجیداتی که می‌توان شنید، این است که میهمان به محض ورود به منزل تان به شما بگوید «کاملا مشخص است که این خانه شماست». این عبارت به این معناست که شما در طراحی خانه به حس و سلیقه شخصی خود رجوع کرده و خانه‌ای ساخته اید که کاملا با روحیات تان سازگار است. چنین خانه‌ای نه تنها منحصر به فرد است بلکه تاثیر روانی مثبتی بر شما می‌گذارد و حسی ازقدرت در شما بروز می‌کند که نشان می‌دهد سعی نمی‌کنید شبیه شخص دیگری باشید.

دلایلی برای زیبا نشدن خانه

دکوراسیون زیبای خانه

نگهداری وسایلی که دیگر کاربردی نیست قبول داریم دل کندن از وسایل و مبلمان بدون استفاده چندان کار ساده‌ای نیست، اما بهتر است وابستگی خود را به این وسایل کم کنید؛ زیرا دیگر پاسخگوی نیاز شما نیستند. مبلمان بدون استفاده یا وسایلی را که دیگر مورد پسندتان نیست بفروشید یا به دیگران ببخشید. حتی اگر برای جای خالی اش تدبیری به ذهن تان نرسد از خالی شدن گوشه‌ای از خانه نترسید؛ زیرا ذهن تان را برای ایده‌های جدیدتر و بهتری باز می‌گذارد.

بودجه‌ای برای خرید وسایل خانگی اختصاص دهید شما باید به طور ماهیانه یا حداقل سالانه، بودجه‌ای را برای تغییر دکور یا خرید لوازم دکوراتیو یا کاربردی و مواردی از این قبیل، اختصاص دهید. بهتر است هر از گاهی سر کیسه را شل کنید و دستی به سر و روی محل زندگی تان بکشید. از محدودیت‌های ذهنی تان بکاهید تا ظاهر، سبک، رنگ و کارکرد‌های جدید را برای بهبود سبک زندگی تان به کار بگیرید.

دلایلی برای زیبا نشدن خانه

قوانین چیدمان منزل

طراحی شلوغ اطراف تلویزیون

اشتباه: بعضی از افراد به این علاقه دارند که تمام دکوری‌ها و وسایل تزیینشان به خوبی دیده شوند؛ بنابراین آن‌ها را در اطراف تلویزیون می‌چینند. اما باید بدانید که واقعا لازم نیست تلویزیون مرکز توجه خانه شما باشد!

راه حل: بهتر است ابتدا قبل از قرار دادن تلویزیون، دیوار پشت آن را طراحی کرده و محل دقیقی برایش مشخص کنید. این کار باعث می‌شود که همه چیز تعریف شده باشد و شما به یک طراحی متفکرانه و شیک برسید.

نبود گیاهان خانگی

اشتباه: دکوراسیون بدون حضور گیاهان بسیار سرد و بی روح خواهد بود. به خصوص فضا‌هایی مانند نشیمن و اتاق خواب بدون وجود سبزی و گیاهان خانگی ناکامل به نظر می‌رسند.

راه حل: شما مجبور نیستید که خانه تان را به یک گلخانه بزرگ تبدیل کنید! فقط کافی است که گیاه مورد علاقه تان را پیدا کرده و چند گلدان کوچک تهیه نمایید. حتی می‌توانید از آن‌ها فقط برای روی میز‌ها استفاده کنید.
منبع: چیدانه

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر