با یقه اسکی چی بپوشم؟
کد خبر: ۲۲۸۷۴۷
تاریخ انتشار: 2021 November 20    -    ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
یقه اسکی در طول تاریخ نمادی از قدرت، سرکشی و فروتنی بوده است. اگر ساکن جایی هستید که اغلب هوای سرد را تجربه می‌کنید حتما یقه اسکی را امتحان کنید. در این مطلب درباره ظهور بلوز یقه اسکی از آغاز و چگونگی ست کردن آن در استایل صحبت خواهیم کرد.

سلبریتی‌های مشهور چطور رژیم می‌گیرند؟/ از رژیم عجیب کیت وینسلت تا مصرف تخم‌مرغ خام توسط مریلین مونرو«تابناک با تو» - از دیرباز تاکنون بلوز‌های یقه اسکی جزء اصلی کمد لباس‌های غربی‌ها به شمار می‌رود. درحالی که به نظر می‌رسد بیشتر خانم‌ها تمایل به پوشیدن آن دارند، اما با آمدن فصل زمستان همه به جمع یقه اسکی پوش‌ها اضافه می‌شوند.

یقه اسکی در طول تاریخ نمادی از قدرت، سرکشی و فروتنی بوده است. اگر ساکن جایی هستید که اغلب هوای سرد را تجربه می‌کنید حتما یقه اسکی را امتحان کنید. در این مطلب درباره ظهور بلوز یقه اسکی از آغاز و چگونگی ست کردن آن در استایل صحبت خواهیم کرد.

محبوبیت یقه اسکی

 

در ابتدا قشر کارگر در قرن نوزدهم میلادی از بلوز‌های یقه اسکی به دلیل کاربرد گرم بودن و محافظتی که دارد به طور مداوم استفاده می‌کردند. اما این محبوبیت پایدار نبود و در دهه ۱۹۴۰ تا سال‌ها یقه اسکی به قعر کمد‌های لباس‌های کهنه سقوط کرد.

یقه اسکی

چند سالی به سرعت سپری شد تا اینکه آدری هپبورن در فیلم Funny Face، یقه اسکی را دوباره برای عموم به نمایش می‌گذارد و می‌گوید من "متفاوت هستم". به این ترتیب یقه اسکی را به یکی از مهم‌ترین پوشاک در صنعت مد بدل می‌کند.

یقه اسکی را با چی بپوشم؟

 

یقه اسکی

بلوز یقه اسکی لباسی کلاسیک فصل سرما و زمستان است که اگر با ژاکت، پافر و دامن و شلوار یا دامن مناسب هماهنگ شود ظاهر شیک و خاصی به استایل شما می‌بخشد. قابل ذکر است که افرادی که گردن کوتاهی دارند بهتر است یقه اسکی نپوشند.

یقه اسکی با ژیله بافت

 

یقه اسکی

ژیله‌های بافتنی جدیدترین ترند زمستانی هستند. اگرچه بیشتر آن را با پیراهن ست می‌کنند، اما پوشیدن یقه اسکی با ژیله نیز خالی از لطف نیست. می‌توانید رنگ‌های مختلف یقه اسکی را با رنگ‌های متنوع ژیله‌های بافت ست کنید و رنگ و نقشی پاییزی و زمستانی به استایل خود ببخشید.

چه شلواری با یقه اسکی بپوشم؟

 

یقه اسکی

اگر آدم تنبلی هستید و بدون صرف زمان زیاد می‌خواهید خوشتیپ باشید و عالی به نظر برسید با بلوز یقه اسکی شلوار جین گشاد بپوشید و در نهایت با کت پشمی استایل خود را تکمیل کنید.البته اگر بلوزتان گشاد و اوورسایز است برای پیروی از استایل مدرن آن را با شلوار جین چسبان امتحان کنید. برای استایلی جسورانه‌تر بلوز یقه اسکی را با کت و شلوار چرم بپوشید تا سبکتان را برای بقیه هم نمایان کنید.

یقه اسکی با دامن

 

یقه اسکی

اگر دختری دامن پوش هستید بلوز یقه اسکی برای هر مدل دامن و با هر طولی هماهنگ است نکته قابل توجه این است که حتما یقه اسکی را با دامن کوتاه تا پایین زانو و بوت‌های بلند سِت کنید یا اگر طرفدار دامن‌های بلند هستید می‌توانید آن را با نیم‌بوت‌هایی که تنها تا مچ پا می‌آیند بپوشید. این سبک پوشش در سال‌های اخیر در کشور ما نیز بسیار پرطرفدار بوده است.

یقه اسکی برای استایل رسمی

 

یقه اسکی

کت و شلوار و یا مانتو شلوار‌ها بهترین پوشش برای مکان‌های اداری و مناسبات رسمی به حساب می‌آیند. بسیاری از بانوان دوست دارند در محل کار نیز بلوز یقه اسکی بپوشند، اما از رسمی بودن آن مطمئن نیستند. اما جالب است بدانید که یقه اسکی با کت و شلوار‌های اداری نیز فوق العاده به نظر می‌رسد. دست شما در انتخاب رنگ یقه اسکی کاملا باز است.

از انداختن این گردنبند‌ها با یقه اسکی غافل نشوید!

 

یقه اسکی

اگر فکر می‌کنید با پوشیدن یقه اسکی گردنبند جلوه‌ای ندارد در اشتباهید. میتوانید از گردنبند‌های بلند استفاده کنید. گردنبند‌های ظریف و نازک را طوری به گردن بیاویزید که بخشی از آن بیرون باشد. گردنبند‌هایی که آویز‌های سکه‌ای مانند دارند بهترین انتخاب برای افزودن جذابیت به بلوز یقه اسکی هستند. همچنین با گوشواره‌های حلقه‌ای بزرگ می‌توانید شیک‌تر به نظر برسید.

جمع بندی

یقه اسکی

در کل بلوز یقه اسکی با وجود محوبیتی که در طول زمان داشته، انتخاب ایده‌آلی برای فصول سرد سال خواهد بود، همانطور که گفته شد یقه اسکی دست شما برای ست کردن با لباس‌های دیگر باز می‌گذارد. می‌توانید سلیقه‌ی خود را به کار بگیرید و آن را به رنگ‌های گرم پائیز بپوشید، پالت‌های رنگی جذاب در استایل خود ایجاد کنید یا همانند مریلین مونرو به رنگ مشکی آن بسنده کنید و استایلی متواضع و ساده در پیش بگیرید.

چی بپوشیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار