تکلیف جاماندگان سهام عدالت چه می‌شود؟
کد خبر: ۲۲۶۲۵۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2021 October 23    -    ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: برآورد ما این است که حدود ۱۰میلیون نفر از جاماندگان سهام عدالت هستند و تکلیف آن‌ها تا دو هفته دیگر در مجلس مشخص می‌شود.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: برآورد ما این است که حدود ۱۰میلیون نفر از جاماندگان سهام عدالت هستند و تکلیف آن‌ها تا دو هفته دیگر در مجلس مشخص می‌شود.
 
محمدرضا پورابراهیمی در گفتگو با بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما در خصوص جاماندگان سهام عدالت گفت: در بخش اول افرادی هستند که در ابتدا فرم پر کرده و ثبت‌نام هم کرده بودند، اما الآن جزو مشمولین نیستند که حدود دومیلیون نفر می‌شوند. در بخش بعدی طبق آمار سازمان بهزیستی و کمیته امداد حدود یک‌میلیون و ۴۰۰ هزار خانوار از سهام عدالت جا مانده‌اند.
 
تکلیف جاماندگان سهام عدالت چه می‌شود؟
 
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: برآورد ما این است که در کل حدود ۱۰ میلیون نفر از جاماندگان سهام عدالت هستند.
 
پورابراهیمی بیان کرد: جلساتی در خصوص تعیین تکلیف جاماندگان این سهام در مجلس داشته‌ایم و بررسی برخی جزئیات باقی مانده است. پیش‌بینی می‌کنیم تا دو هفته دیگر تکلیف جاماندگان سهام عدالت روشن شود.
 
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت از محل همین سهام عدالت این توانایی را دارد به جاماندگان سهام عدالت هم سود بدهد، چراکه ۴۸ درصد از مجموع سهام شرکت‌های قابل واگذاری در زمان اجرای سهام عدالت مشمول واگذاری ۱۰۰ درصد بودند که الآن دولت ۴۸ درصد از مالکیت آن‌ها را تصاحب کرده است.
تسنیم
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
0
0
جناب پورابراهیمی عزیز
سهام عدالت یک میلیون بود و در حالی که برای یک میلیون واقعی در بانکها پانزده بیست درصد(150تا 200 ) هزار سود پرداخت میشد بعد پنج سال و درحالی که همه میگفتند ارزش واقعی این سهام بیشتر از یک میلیون تومان است پول این سهام از سود تسویه که نشد هیچ بعد ده سال خود سهام را پانصد ششصد تومان کردند چرا کسی نمیداند
فرد سوء استفاده کننده را اگر محاکمه و محکوم هم کردید چه فایده برای مردم داشت که نصف سهام آنها مشخص نیست به چه دلیل و کجا رفت
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر