طراحی داخلی و دکوراسیون اداری و شوروم دفتر
کد خبر: ۲۲۴۷۳۷
تاریخ انتشار: 2021 October 08    -    ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
طراحی داخلی و دکوراسیون اداری و شوروم دفتر طراحی توسط معماران به سبکی سرگرم کننده، رنگارنگ و پویا در زوریخ سوئیس طراحی و اجرا شده است. مفهوم اداری که دکوراسیون دفتر کار یک فضای انعطاف پذیر را ارائه می‌دهد، روحیه تیمی را تقویت می‌کند و در عین حال برای کارمندان فضایی الهام بخش ایجاد می‌کند.

طراحی داخلی و دکوراسیون اداری و شوروم دفتر طراحی

طراحی داخلی و دکوراسیون اداری و شوروم دفتر طراحی«تابناک با تو» - طراحی داخلی و دکوراسیون اداری و شوروم دفتر طراحی توسط معماران به سبکی سرگرم کننده، رنگارنگ و پویا در زوریخ سوئیس طراحی و اجرا شده است. مفهوم اداری که دکوراسیون دفتر کار یک فضای انعطاف پذیر را ارائه می‌دهد، روحیه تیمی را تقویت می‌کند و در عین حال برای کارمندان فضایی الهام بخش ایجاد می‌کند.

طراحی داخلی و دکوراسیون اداری و شوروم دفتر طراحی

مبنای دکوراسیون بر پایه لذت بردن کارمندان از فضا و کار با کیفیت طراحی شده بر اساس تجربیات چند ماه گذشته و نیاز‌های متغیر شرکت، کارکنان و مشتریانش، Rüegg-Naegeli مجدداً به طراحی فضای اداری خود فکر کرده است و نتیجه یک محیط کاری الهام بخش و مدرن است، که کار را آگاهانه نمایان می‌کند و بنابراین نه تنها تبادل و خلاقیت کارکنان را ارتقا می‌بخشد، بلکه بینشی ارزشمند از طیف وسیعی از خدمات و فرهنگ شرکت Rüegg-Naegeli ارائه می‌دهد.

طراحی داخلی و دکوراسیون اداری و شوروم دفتر طراحی

انعطاف پذیری دفتر کار

به محض ورود بازدید کنندگان به دفتر جدید، یک محیط کاری خلاق بروی بازدیدکنندگان باز می‌شود به لطف مبلمان کاملاً انعطاف پذیر، فضای کارگاهی باز می‌تواند در مدت زمان کوتاهی دوباره طراحی شده و با نیاز‌های فعلی کاربران مطابقت داشته باشد همچنین همه مبلمان اداری را می‌توان حمل و به راحتی جابجا کرد.

در قلب شوروم جدید، کارگاه‌های آموزشی با حداکثر ۲۰ نفر می‌تواند به راحتی و به طور موثر برگزار شود.

برای اشنایی بیشتر با مبلمان انعطاف پذیر پست زیر را مشاهده کنید:

طراحی داخلی و دکوراسیون اداری و شوروم دفتر طراحی

خلاقیت

برای ایده پردازی خلاقانه و تعامل درباره ایده‌ها وبدون ایجاد مزاحمت برای بازدیدکنندگان و کارمندان دیگر فضای ایده با پرده قابل تفکیک است.

با این حال، حوزه ایده و خلاقیت نه تنها برای کارگاه‌ها و رویداد‌ها مناسب است، بلکه قصد دارد پروژه‌ها و کار‌های فعلی تیم را نیز به خوبی نمایش دهد.

در کارگاه، تیم‌ها فرصتی برای تجسم و بحث در مورد کار خود دارند. از یک سو، این کار کارکنان را با کار فعلی شرکت متصل میکند از طرف دیگر، ا باعث تبادل بین بخش‌ها می‌شود و می‌تواند به هم افزایی‌های ارزشمند تیم کمک کند.

طراحی داخلی و دکوراسیون اداری و شوروم دفتر طراحی

تعاملات و حریم شخصی کارمندان

استراتژی‌های دکوراسیون اداری خلاقانه که نوآوری را ترویج می‌دهند به راحتی می‌توانند نامتعادل شوند این امر به ویژه در مورد تعامل اجتماعی صدق می‌کند. اگرچه Rüegg-Naegeli ارزش بالایی برای تعامل با همکاران و مشتریان قائل است، اما کارکنان آزادند که به مناطق آرامتر عقب نشینی کنند. در پشت دفتر نیز، کارکنان این فرصت را دارند که در آرامش و سکوت، به دور از شلوغی روزمره فعالیت کنند.

Talky در دکوراسیون برای کسانی که می‌خواهند از حریم صوتی خوبی بهره‌مند شوند در دو اندازه مختلف در دسترس قرار گرفته است. Talky جدیدترین طراحی توسط طراح و معمار مشهور سوئیسی استفان هورلمان با همکاری Erich Keller AG است و یک میز تلفن، غرفه‌ای برای جلسه و فضایی خلاقانه است

طراحی داخلی و دکوراسیون اداری و شوروم دفتر طراحی

از طریق افزونه‌های مختلف، اتاق عایق صدا به بخشی جدایی ناپذیر از فضای کار تبدیل می‌شود و کار به سبک امروزی را غنی‌تر می‌کند.

فرهنگ سازمانی

محیط کار مدرن با داشتن مناطق مختلف، نه تنها گزینه‌های مختلف کار را در اختیار کارکنان قرار می‌دهد، بلکه طیف وسیعی از طراحی‌های محل کار را نیز به مشتریان Rüegg-Naegeli الهام می‌بخشد. چه کافه تریا، سالن یا اتاق جلسه، شوروم و …. همگی روش‌های مختلفی را برای استفاده از مفاهیم مدرن اداری نشان می‌دهد.

شوروم و دفتر کار Rüegg-Naegeli در زوریخ با دنیای رنگ‌های متفاوت، بسیاری از جزئیات کوچک و گیاهان، بر فرهنگ فضای اداری باز و مدرن تأکید می‌کند و طبق فرهنگ سازمانی که کارکنان خود را به عنوان مهمترین دارایی شرکت تلقی می‌کند در طراحی پیش می‌رود.

طراحی داخلی و دکوراسیون اداری و شوروم دفتر طراحی

منبع: دکوبوم

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار