فرستادن ستاره ها روی فرش قرمز چقدر خرج برمی دارد
کد خبر: ۲۲۳۴۱۷
تاریخ انتشار: 2021 September 22    -    ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
فرستادن ستاره‌ها روی فرش قرمز چقدر خرج برمی دارد؟ آیا می‌دانید برخی از سلبریتی‌ها برای تبلیغات بر روی رد کارپت‌ها بهترین لباس و بهترین جواهرات از بهترین برند‌های دنیا را بر تن می‌کنند تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا هزینه‌های فرش قرمز را بررسی کنیم.

طرز تهیه مربای قیسی خوشمزه با ۳ روش مختلف«تابناک با تو» - فرستادن ستاره‌ها روی فرش قرمز چقدر خرج برمی دارد؟ آیا می‌دانید برخی از سلبریتی‌ها برای تبلیغات بر روی رد کارپت‌ها بهترین لباس و بهترین جواهرات از بهترین برند‌های دنیا را بر تن می‌کنند تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا هزینه‌های فرش قرمز را بررسی کنیم.

فرستادن ستاره ها روی فرش قرمز چقدر خرج برمی دارد

هزینه‌های فرش قرمز

یکی از استایلیست‌های مطرح هالیوود به نام کریستینا ایرلیچ که تاکنون به شماری از سلبریتی‌های مطرح نظیر امیآدامز، پنلوپه کروز، اشلی گرین، کایرا سدویک و جولیان هاف لباس پوشانده و آن‌ها را برای مراسم فرش قرمزحاضر کرده است اظهار دارد که آماده کردن یک سلبریتی برای فرش قرمز هزینه گزافی دارد و بیشتر لباس هاو جواهرات قرضی هستند و این گونه سلبریتی‌ها با لباس و جواهراتی چند میلیون دلاری می‌توانند قدم بهفرش قرمز بگذارند. بسته به این که طراح لباس چه کسی باشد، تنها لباس آن‌ها می‌تواندهزاران دلار قیمت داشته باشد. استایلیست‌ها با چندین مرکز طراحی کار می‌کنند تا لوازمی را قرض بگیرند که گاهی حتی در بازار نیزقابل دسترس نیست.

بیشتر طراحان از این موقعیت استفاده می‌کنند چرا که با مطرح شدن برند شان می‌تواند فروش خوبی رانیز به دنبال داشته باشد.

فرستادن ستاره ها روی فرش قرمز چقدر خرج برمی دارد

هزینه‌های فرش قرمز لباس و جواهرات و آرایش چارلیز ترون

در مورد جواهرات نیز برند‌های لوکس نظیر هری وینستون و تیفانی قطعه جواهرات گران بهایی را به استایلست‌ها قرض می‌دهند که چندین میلیون دلار ارزش دارند. این جواهرات گرانقیمت حتی یک نگهبان امنیتی دارند تا همراه سلبریتی باشد و اطمینان حاصل شود که بلایی سر آنجواهر نمی‌آید.

البته خانم اینریچ می‌گوید اگر می‌خواهید برای مراسم مهمی پول لباس دهید بهتر است نوعی را انتخاب کنیدکه به گزارش پرشین وی بتوان دوباره آن را پوشید. بهتر است سبک کلاسیک را برگزینید که همیشه مد است. برای جواهرات نیز اگر در توان دارید نوعی را انتخاب کنید که بتوان با اکثر لباس‌ها استفاده کرد واز استفاده از بدلیجات نیز نترسید، استفاده از آن‌ها هیچ خجالتی ندارد.

فرستادن ستاره ها روی فرش قرمز چقدر خرج برمی دارد

لباس و جواهرات و آرایش چارلیز ترون

برای مثال لباس و جواهرات و آرایش چارلیز ترون در مراسم گلدن گلاب ۲۰۱۲ بالغ بر ۸،۰۷۹،۹۰۵ خرج برداشته، ولی جالب است بدانید حتی یک دلار نیز از جیب خانم ترون خارج نشده است! روبان سر جواهری: به ارزش ۲٫۵ میلیون- قرضی

فرستادن ستاره ها روی فرش قرمز چقدر خرج برمی دارد

گوشواره‌های طلا سفید و الماس: به ارزش ۷۶،۵۲۵ دلار-قرضی

لباس مارک کریستین دیور: به ارزش ۳۰،۰۰۰ دلار- قرضی (برند دیور به ترون قرض داده است)

سنجاق سینه متعلقبه سال ۱۹۵۱: به ارزش ۱٫۵ میلیون دلار- قرضی

انگشتر الماس و پلاتین برند کارتیر: به ارزش ۳،۹۵۰،۰۰۰دلار-قرضی

کیف دستی تک دیور: به ارزش ۲۰،۰۰۰ دلار- قرضی

کفشی از مجموعه بهاره ۲۰۱۲ برند گیونچی: به ارزش۱۱۵۰ دلار- این هدیه‌ای از گیونچی به ترون است و در آخر نیاز به برگرداندن آن نبوده و مالخود چالیز ترون شده است.

حتی مواد آرایشی استفاده شده و آرایش مو نیز اسپانسر‌های خاص خود را داشته است و ترون خودش هزینه نکردهاست.

پرشین وی

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر