سویه وحشی ویروس کرونا در راه است
کد خبر: ۲۲۲۹۴۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: 2021 September 17    -    ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۵
آنتونی فائوچی، کارشناس ارشد بیماری‌های عفونی در آمریکا در خصوص بروز یک نوع جهش یافته خطرناک کرونا هشدار داد.
 آنتونی فائوچی، کارشناس ارشد بیماری‌های عفونی در آمریکا در سخنانی نسبت به ظهور یک سویه خطرناک و وحشی کرونا هشدار داد که ممکن است در آینده با سرعت وحشتناکی گسترش یابد.
 
سویه وحشی ویروس کرونا در راه است
 
آنتونی فائوچی، رئیس مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی و کارشناس ارشد بیماری‌های عفونی در این کشور گفت این گونه جدید ممکن است به قدری قوی باشد که سویه دلتا در برابر آن یک گونه ضعیف جلوه کند.
 
وی در ادامه افزود: با افزایش انتشار کرونا در جامعه، ما به اندازه کافی جهش‌های جدیدی خواهیم داشت؛ به طوری که سویه‌ای جدید که کاملا با سویه‌هایی که اکنون شاهد آن هستیم، شکل خواهد گرفت.
 
او در ادامه گفت بر همین اساس مسأله واکسیناسیون امری مهم بوده و به توقف شیوع جهش جدید این ویروس کمک می‌کند.
 
پیش از این نیز دکتر فائوچی در سخانی بر لزوم تزریق دوز سوم کرونا تأکید کرده بود. او گفته بود: دوز تقویتی بخش مهمی از تلاش‌ها برای متوقف کردن شیوع کروناست؛ زیرا که ایمنی بدن افراد در تمامی گروه‌های سنی در حال پایین آمدن است.
 
گفتنی است در ماه اوت، نشریه نیوزویک به نقل از تعدادی از دانشمندان اعلام کرده بود یک «جهش جهنمی» کرونا وجود دارد که ممکن است بدتر از سویه دلتایی باشد که هم اکنون به دلیل سرعت گسترشش، خطرناک‌ترین در جهان به حساب می‌آید.
بهداشت نیوز
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۶
0
5
هزاران لعنت به بزرگان و اشخاص فوق ثروتمند جهان که برای بقول خودشان کنترل جمعیت و نجات کره زمین از آلودگی و ازدیاد جمعیت با طراحی و ساخت ویروس کرونا جان انسانها که هرکدام عزیز خانواده شان بودند گرفتند و یا خواهند گرفت و نوع بشر را به ترس و اضطراب و غم دچار کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۷
0
1
خدا میداند چه اتفاقی خواهد افتاد اما هرچه هست نتیجه اشاز دست دادن عزیزانیست که روزگاری در این کره خاکی میزیسته اند
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار