راهکارهایی برای انتخاب صندلی اداری
کد خبر: ۲۲۲۹۱۶
تاریخ انتشار: 2021 September 17    -    ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
شاید شما هم به احتمال زیاد زمان زیادی را در طول روز در مقابل رایانه می‌نشینید. یک کارمند اداری به طور متوسط ​​روزانه ۱۰ ساعت روی صندلی اداری می‌نشیند. خوب، شاید این زمان زیادی برای نشستن باشد و ما باید خوشحال باشیم که امروزه میز‌های ایستاده و گزینه‌های صندلی جایگزین بیشتری در دسترس است.

نحوه خرید صندلی اداری

نحوه خرید صندلی اداری«تابناک با تو» - چه در خانه و چه در دفتر کار می‌کنید، به احتمال زیاد زمان زیادی را در طول روز در مقابل رایانه می‌نشینید. در واقع، گزارش شده است که یک کارمند اداری به طور متوسط ​​روزانه ۱۰ ساعت روی صندلی اداری می‌نشیند.

خوب، شاید این زمان زیادی برای نشستن باشد و ما باید خوشحال باشیم که امروزه میز‌های ایستاده و گزینه‌های صندلی جایگزین بیشتری در دسترس است. اما این واقعیت ساده را تغییر نمی‌دهد که اکثر ما هنوز زمان زیادی روی صندلی اداری می‌نشینیم.

نحوه خرید صندلی اداری

۵ نکته که به شما در انتخاب صندلی اداری کمک می‌کند

خوشبختانه با همه پیشرفت‌های مدرن در طراحی صندلی و ارگونومی، نشستن راه زیادی را طی کرده است. اکنون فقط باید صندلی مناسب را پیدا کنید تا به شما کمک کند در طول روز راحت و سالم بمانید.

اگر به دنبال صندلی اداری جدید هستید، تعداد گزینه‌های موجود در بازار در ابتدا بسیار زیاد به نظر می‌رسد. بسیاری از سبک‌ها، اجزا، ملاحظات ارگونومیک، گزینه‌های قابل تنظیم، مواد، صد‌ها برند مختلف و موارد دیگر وجود دارد.

هنگام تصمیم گیری در مورد خرید صندلی اداری، تعدادی از عوامل کلیدی را باید در نظر گرفت. بودجه شما چقدر است؟ آیا خرید دست دوم ایده خوبی است؟ آیا صندلی کاملاً ارگونومیک می‌خواهید؟ و چه ملاحظات عمده دیگری برای اطمینان از خرید یک صندلی اداری خوب – به بهترین نحو – در نظر گرفته شده است؟

در این مقاله، ما پنج نکته مهم در تصمیم گیری خرید صندلی اداری را بررسی می‌کنیم، هدف مقاله راهنمای خرید صندلی اداری این است که به شما کمک کند گزینه‌ها را محدود کرده و صندلی اداری مناسب خود را پیدا کنید با ۵ نکته در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه خرید صندلی اداری

۱- در مورد بودجه خود تصمیم بگیرید

اساسی‌ترین نکته هنگام خرید صندلی اداری این است که ابتدا تصمیم بگیرید که چقدر می‌خواهید هزینه کنید –، زیرا بسیاری از عوامل و تصمیمات دیگر به طور مستقیم به بودجه موجود شما مربوط می‌شود.

مطمئناً طیف گسترده‌ای از صندلی‌های مختلف وجود دارد، با برچسب قیمت از بسیار ارزان تا فوق العاده گران!

۲- نوع صندلی اداری

نکته مهم دیگر، طبیعتاً نوع صندلی اداری مورد نظر شما است. طرح‌های مختلفی وجود دارد و فضای کار شما ممکن است برخی الزامات را در این زمینه تعیین کند.

به عنوان مثال، آیا فضای بسیار کمی دارید و یک میز کار کوچک دارید؟ یا شاید حتی یک میز ایستاده؟ در این صورت، صندلی‌های جمع و جور یا حتی صندلی‌هایی از نوع چهارپایه وجود دارد که بهترین گزینه در این مورد خواهد بود. همچنین طرح‌های صندلی وجود دارد که دسته دار نیستند. آیا این عناصر برای شما مهم هستند؟

هنگام انتخاب صندلی مناسب برای نیاز‌های خاص، باید همه این نکات را در نظر داشته باشید.

نکته کلیدی دیگر نوع روکش است: آیا صندلی اداری پارچه‌ای یا شاید مدل چرمی را‌ی خواهید؟ صندلی‌های چرمی دربرابر الودگی و رطوبت مقاوم‌تر هستند و به راحتی تمیز می‌شود و ممکن است از برخی جهات احساس بهتری داشته باشد، اما پارچه با کیفیت خوب ارزان‌تر است و در هوای گرم عملکرد بهتری دارد. اگر جریان هوا برای شما واقعاً مهم است، بهتر است صندلی با پشت مشبک را جستجو کنید.

برخی از بهترین صندلی‌های اداری دارای ویژگی‌های لوکس هستند که ممکن است وسوسه شوید، مانند پد‌های گرم کننده داخلی برای صبح‌های سرد در محل کار.

نحوه خرید صندلی اداری

۳- آیا ملاحظات ارگونومیک برای شما مهم هستند؟

آیا صندلی اداری ارگونومیک می‌خواهید؟ منظور یک صندلی اداری است که طیف وسیعی از تنظیمات مختلف را برای هر قسمت مختلف ارائه می‌دهد و صندلی‌ای است که با در نظر گرفتن عملکرد ارگونومیک طراحی شده است (طبیعتاً این مدل‌ها گران‌تر هستند).

البته، هر صندلی اداری به گونه‌ای طراحی و آزمایش شده است که تا حدی ارگونومیک و راحت باشد، اما برخی از آن‌ها فقط اصلی‌ترین تنظیمات را دارا هستند، برای مثال تنها تغییر ارتفاع صندلی و شاید شیب پشتی صندلی

مدل‌های ارگونومیک بسیار فراتر خواهند رفت و امکان تنظیم موقعیت صندلی (کشیدن آن به جلو یا عقب)، و همینطور برای پشتی، و موارد بیشتر دیگری را فراهم می‌کنند. همچنین ممکن است بتوانید ارتفاع یا موقعیت دسته‌ها، و پشتی سر، و شاید موارد بیشتر را از قسمت کناری آن تنظیم کنید.

نکته این است که با استفاده از این صندلی‌ها، شما واقعاً می‌توانید موقعیت نشیمن را متناسب با نیاز‌های شخصی و فرم بدن خود تنظیم کنید. اغلب مدل‌های ارگونومیک از طراحی و فن آوری‌های هوشمندانه نیز بهره می‌برند.

نحوه خرید صندلی اداری

۴- محافظت از کمر را دست کم نگیرید

در حالی که صندلی‌های اداری ارزان قیمت هیچ نوع پشتیبانی کمری قابل تنظیم ندارند، در صندلی اداری متوسط ​​یا بالاتر، شما باید به دنبال این ویژگی باشید. برخی از صندلی‌ها ممکن است آن را به عنوان یک گزینه اختیاری اضافی داشته باشند، اما ارزش هزینه اضافی را دارد.

دلیل آن این است که موقعیت کمر شما در مورد یک صندلی راحت بسیار مهم است، بنابراین توانایی تغییر پشتی برای قرار دادن بهتر کمر شما از ویژگی‌هایی است که در صورت امکان ارزش آن را دارد.

نحوه خرید صندلی اداری

۵- در صورت امکان صندلی اداری را امتحان کنید

به طور طبیعی، این درست است که صندلی‌های اداری از برخی جهات یک موضوع مشترک دارند یا به نظر یک شکل میرسند، اما ممکن است یک نفر یک صندلی خاص را از نظر روکش مناسب و راحت بداند، در حالی که دیگری فکر کند که بسیار سخت و خشک است همین امر در مورد طراحی پشتی یا سایر عناصر نیز صادق است.

از این رو، در صورت امکان، زمانی را صرف کنید تا به مغازه بروید تا صندلی مورد نظ۱۲ر خود را امتحان کنید.

اگرچه با این اوصاف، نشستن روی صندلی به مدت پنج دقیقه هیچ ضمانتی برای سنجش مناسب بودن نیست که چقدر بعد از یک روز کامل برای شما مناسب است، اما کمی مطمئن‌تر از خرید بدون تست است البته در مورد خرید انلاین نیز وقتی صندلی خود را خریداری می‌کنید، اگر از فروشگاه‌های معتبر آنلاین دکوراسیون باشد، بسیاری از آن‌ها ۳۰ روز ضمانت بازگشت پول (یا حتی طولانی تر) را ارائه می‌دهند و این می‌تواند برای بازگشت چیزی که برای شما مناسب نیست بسیار مفید باشد.

نحوه خرید صندلی اداری

منبع: دکوبوم

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر