هنر‌های دیواری در بازسازی دکوراسیون اداری
کد خبر: ۲۲۲۳۵۹
تاریخ انتشار: 2021 September 11    -    ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
اگر برای طراحی یا بازسازی دکوراسیون اداری، دیوار‌های دفترکار و فضا‌های اداری را مانند یک بوم خالی در نظر بگیرید، انتخاب‌ها برای پر کردن آن‌ها بی پایان است. تاثیرات طراحی دفتر کار با هنر‌های دیواری در طراحی دکوراسیون بزرگترین برند‌های فناوری مانند Spotify، Airbnb و Google نیز به چشم می‌خورد.

هنر‌های دیواری در بازسازی دکوراسیون اداری

هنر‌های دیواری در بازسازی دکوراسیون اداری«تابناک با تو» - اگر برای طراحی یا بازسازی دکوراسیون اداری، دیوار‌های دفترکار و فضا‌های اداری را مانند یک بوم خالی در نظر بگیرید انتخاب‌ها برای پر کردن آن‌ها بی پایان است. تاثیرات طراحی دفتر کار با هنر‌های دیواری در طراحی دکوراسیون بزرگترین برند‌های فناوری مانند Spotify، Airbnb و Google نیز به چشم می‌خورد.

نقاشی یا تصاویر گرافیکی دیواری به فضای اداری و دفاتر کار طرحی مدرن القا می‌کنند و در فضا احساس جوانی و سرزندگی را به وجود می‌آورند.

هنر‌های دیواری نه تنها بسیار جذاب هستند، بلکه روشی بی پایان و همه کاره و کارآمد برای تزئین فضا هستند.

ممکن است شرکت‌های فناوری، دارای مشهورترین دیوارنگاره‌های اداری باشند. اما دلایل قانع کننده زیادی وجود دارد که نقاشی‌های دیواری را به یک انتخاب عالی برای دفاتر و مشاغل کوچک در همه صنایع تبدیل می‌کند.

اگر در حال طراحی دفترکار یا بازسازی دکوراسیون اداری هستید، در ادامه با ۸ دلیل که باید حداقل یک نقاشی دیواری را در محیط کار خود در نظر بگیرید با ما همراه باشید…..

۱- نقاشی‌های دیواری فوراً به فضا انرژی می‌دهند

برای بازسازی دکوراسیون اداری اگر می‌توانید تنها یک تغییر در دکوراسیون دفتر خود ایجاد کنید تا بیشترین تاثیر را داشته باشید، یک طرح دیواری اضافه کنید. پلان باز دفتر کار؛ مجموعه‌ای از میز‌های کامپیوتر؛ یک اتاق کنفرانس تنگ و بدون پنجره؛ راهرو‌های خسته کننده همگی را می‌توان با افزودن ساده دیوارنگاره به طرز چشمگیری بهبود بخشید. نقاشی‌های دیواری با افزودن علاقه بصری پویا، انرژی یک فضا را افزایش می‌دهند.

هنر‌های دیواری در بازسازی دکوراسیون اداری

۲- دیوارنگاره‌ها فضا را بیشتر می‌کنند!

آیا فضای زیادی برای تغییر چشمگیر دکوراسیون در دفتر خود ندارید؟ خبر خوب اینکه طرح‌های دیواری نیازی به اشغال فضا در کف ندارند. آن‌ها مانع عبور و مرور، پریز‌های برق، سیگنال‌های وای فای یا روشنایی طبیعی نیستند. در هر دیواری که فضای خالی داشته باشید، نقاشی‌های دیواری نیز می‌توانند بدون اشغال فضا زیبایی ایجاد کنند.

۳- نقاشی‌های دیواری برند تجاری شما را به نمایش می‌گذارند!

نقاشی دیواری ابزار مناسبی برای ایجاد بیانیه در مورد برند تجاری شرکت شما است. با به تصویر کشیدن خلاقانه رنگ‌های شرکت، تصاویر برند و ارزش‌های شرکتی، نقاشی دیواری اداری برجسته می‌تواند یادآور ماموریت شرکت شما باشد و فرهنگ شرکت شما را زنده کند.

هنر‌های دیواری در بازسازی دکوراسیون اداری

۴- نقاشی‌های دیواری می‌تواند رضایت و بهره وری کارکنان را افزایش دهد!

از آنجا که بسیاری از ما بیش از ۴۰ ساعت در هفته را در ادارات می‌گذرانیم، نباید تعجب آور باشد که کارمندان ترجیح می‌دهند در فضایی جذاب، راحت و با دکوراسیون خوب کار کنند. مطالعات متعددی طراحی خلاقانه محل کار را به حضور آثار هنری در میزان بهره وری و رضایت بیشتر کارکنان مرتبط می‌کند. نقاشی‌های دیواری می‌توانند در بهبود احساس کلی فضای اداری شما نقش داشته باشند، که این امر به نیروی کار شادتر و سازنده تری کمک می‌کند.

هنر‌های دیواری در بازسازی دکوراسیون اداری

۵- نقاشی‌های دیواری می‌توانند به شما در جذب استعداد کمک کنند!

اگر به فکر بازسازی دکوراسیون اداری هستید فراموش نکنید طرح‌های دیواری علاوه بر اینکه به عنوان یک منبع روزانه انگیزه برای نیروی کار شما عمل می‌کند می‌تواند احساسات گرمی را در مورد شرکت به کارکنان منتقل کند و تأثیر مثبتی بر استعداد کارمندان در تلاش برای جذب اهداف شرکت بگذارد.

هنر‌های دیواری در بازسازی دکوراسیون اداری

۶- نقاشی‌های دیواری از نگهداری کمی برخوردار هستند

پس از طراحی و نصب دیوارنگاره اداری، کار شما به پایان رسیده است. برخلاف گیاهان نیاز به آبیاری ندارد، نمی‌میرد. برخلاف کوسن‌ها و سالن‌های استراحت، آن‌ها به سرعت لکه دار و فرسوده نمی‌شوند. برخلاف هنر‌های آویز یا مجسمه‌ها، آن‌ها نیازی به گردگیری ندارند؛ و برخلاف میز‌های متنوع در دفتر کار رقابت بین کارکنان ایجاد نمی‌کنند.

۷- نقاشی‌های دیواری مناسب رشد هستند

ممکن است مجبور شوید مبلمان سالن اداری را بردارید تا پس از یک دوره سریع استخدام، جای کارمندان جدید را باز کنید. اما نقاشی دیواری اداری یک وسیله ثابت و بی عیب و نقص می‌سازد که می‌تواند ثابت بماند حتی با افزایش نیروی کار شما و چیدمان مجدد مبلمان میتواند ثابت بماند.

هنر‌های دیواری در بازسازی دکوراسیون اداری

۸- طرح‌های دیواری بسته به علایق و سبک کاری شما می‌توانند هر چیزی باشند. هر چیزی! پس دست به کار شوید

هنر‌های دیواری در بازسازی دکوراسیون اداری

منبع: دکوبوم

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار