ویژگی موکت مدولار یا موکت تایل چیست؟
کد خبر: ۲۲۰۱۹۶
تاریخ انتشار: 2021 August 18    -    ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
موکت مدولار یا موکت تایل یک گزینه‌ی مناسب برای خانه‌ها و حتی اداراتی که تمایل دارند کفپوش داشته باشند است. فرش مدولار، صدا‌ها را جذب می‌کند و گزینه‌های طراحی با کاشی موکت مدولار بی پایان است. در این مقاله ما می‌خواهیم شما را با موکت مدولار آشنا کنیم. موکت مدولار در اشکال و اندازه‌های بیشماری عرضه می‌شود.

ویژگی موکت مدولار یا موکت تایل چیست؟

ویژگی موکت مدولار یا موکت تایل چیست؟«تابناک با تو» - موکت مدولار یا موکت تایل یک گزینه‌ی مناسب برای خانه‌ها و حتی اداراتی که تمایل دارند کفپوش داشته باشند است. فرش مدولار، صدا‌ها را جذب می‌کند و گزینه‌های طراحی با کاشی موکت مدولار بی پایان است. در این مقاله ما می‌خواهیم شما را با موکت مدولار آشنا کنیم. موکت مدولار در اشکال و اندازه‌های بیشماری عرضه می‌شود و نهایت انعطاف پذیری را در طراحی به شما می‌دهد.

ویژگی موکت مدولار یا موکت تایل چیست؟

مزایای موکت مدولار در مقابل موکت رول

دکوراسیون داخلی یکی از مواردی است که از نظر ترند‌ها حرکت بیشتری دارد. ایده‌ها و گزینه‌های جدیدی که به دنبال راه‌هایی برای جلب توجه افراد و شرکت‌ها هستند، روزانه ظاهر می‌شوند. در مورد دکوراسیون داخلی یک شرکت، کف و استفاده از فرش‌ها عامل مهمی برای داشتن فضایی با محیطی شاداب، آوانگارد و پویا هستند.

در سال‌های اخیر بازار فرش و موکت با روندی روبرو شده است که به طور فزاینده‌ای زمینه بیشتری را باز می‌کند و علاقه مردم را به خود جلب می‌کند. این در مورد موکت‌های مدولار است. در حالی که درست است که موکت‌های سنتی رول طرفداران وفاداری دارند، موکت مدولار خود را به عنوان جایگزینی با ویژگی‌های کاربردی‌تر از موکت رول نشان می‌دهد.

 

مزایای موکت مدولار چیست؟ تفاوت آن با دیگر موکت‌ها چیست؟

مکانیسم موکت‌های مدولار با موکت‌های سنتی کاملاً متفاوت است، زیرا شامل پارتیشن‌های کوچکی است که یکی یکی به هم متصل شده اند و بسیار شبیه به یک پازل هستند. هدف موکت‌های مدولار ارائه راه حلی برای کاربر است که نصب و نگهداری را آسان می‌کند.

ویژگی‌ها و مزایای موکت مدولار در برابر موکت رول حصیری

موکت‌های مدولار دارای ویژگی‌هایی هستند که آن‌ها را از سایر انواع فرش متمایز می‌کند:

نصب در هر مکان و شکلی

موکت‌های مدولار به یک اندازه ساخته نمی‌شوند و برای فضا‌های خاص که نمی‌توان به راحتی آن را موکت کرد، مناسب است.

نصب آسان

احتمالاً نصب آسان، ویژگی‌ای که بیشترین ارزش را به شما می‌دهد. موکت‌های مدولار این ویژگی را دارند که نصب آن بسیار آسان و همه کاره است، تا حدی که همان شخصی که آن را خریداری کرده است می‌تواند طبق روال‌هایی که عرضه کننده به آن‌ها داده است نصب کند. برخلاف موکت رول، که نیاز به کمک تکنسین متخصص دارد تا نصب آن مناسب باشد.

برای نصب موکت رول، لازم است کف را با یک لایه محافظ بپوشانید تا در زمان نصب به سازه آسیب نرساند. موکت مدولار بدون مواد قبلی نصب می‌شود، زیرا مواد هیچ آسیبی به کف نمی‌رسانند.

ویژگی موکت مدولار یا موکت تایل چیست؟

نگهداری و دوام

تردد افراد در یک شرکت به طور قابل توجهی در موکت که دارید منعکس می‌شود. گرد و غبار، لکه‌ها و آسیب‌ها از رایج‌ترین دلایل فرسودگی موکت هستند.

تمیز کردن یک موکت رول می‌تواند به یک سفر واقعی تبدیل شود، زیرا اگر خاک خیلی عمیق باشد لازم است تمام موکت را از محل جدا کرده و برای تمیز کردن آن اقدام کنید یا در صورت آسیب دیدگی، باید به صورت یک تکه باز خریداری کرد. در موکت تایل یا مدولار، به سهولت می‌توان فقط آن ماژول کثیف را جدا کنید و آن را تمیز کنید و در صورت آسیب دیدن آن ماژول را تعویض کنید. تمیز کردن ماژول‌های کثیف موکت مدولار بسیار راحتتر است.

سهولت تحرک

موکت‌های رول سنتی به طور مرتب دارای اندازه و وزن هستند که نه تنها نصب آن‌ها بلکه انتقال آن‌ها از مکانی به مکان دیگر را نیز مشکل می‌کند. برخلاف اینها، موکت‌های مدولار این مزیت را دارند که در ماژول‌های مستقل ساخته شده و سازماندهی شده اند و جا به جایی آن‌ها را آسان می‌کند. با استفاده از این ویژگی می‌توان قسمتی از موکت را به عنوان مثال از راهرو به اتاق کنفرانس منتقل کرد.

سازگاری با محیط

گاهی اوقات غیرممکن است که یک منطقه را با موکت سنتی بپوشانید، زیرا می‌توان فضا را بیش از حد کاهش داد. موکت‌های مدولار در این موارد یک گزینه عالی را به مصرف کننده می‌دهند، زیرا ممکن است فقط مقدار کمی ماژول برای پوشش منطقه مورد نظر قرار دهید.

طرح

طراحی یکی از ویژگی‌هایی است که فرد هنگام خرید موکت به آن توجه می‌کند. موکت رول را می‌توان به روش دلخواه سفارشی کرد، اما این طرح دائمی است و در طول عمر مفید آن قابل تغییر نیست. از طرف دیگر، موکت تایل یا مدولار نیز می‌تواند مطابق سلیقه شخص ایجاد شود، اما برخلاف دیگری، بسیار قابل تغییر است، یعنی می‌توانید بر روی امکانات بی پایان برای طراحی و اصلاح ترتیب ماژول‌ها حساب کنید.

در سراسر جهان تعداد زیادی شرکت وجود دارد که موکت‌های رول و مدولار را تولید و توزیع می‌کنند. بازار فرش با جهش‌های فزاینده‌ای در حال پیشرفت است تا گزینه‌های بیشتری را در اختیار افراد قرار دهد و گزینه‌هایی را که مناسب‌ترین نیاز‌های آن‌ها است در اختیار آن‌ها قرار دهد.

هدف فرش‌های مدولار ارائه راه حلی برای کاربر است که نصب و نگهداری را آسان می‌کند.

ویژگی موکت مدولار یا موکت تایل چیست؟

ویژگی موکت مدولار یا موکت تایل چیست؟

ویژگی موکت مدولار یا موکت تایل چیست؟

ویژگی موکت مدولار یا موکت تایل چیست؟

ویژگی موکت مدولار یا موکت تایل چیست؟

ویژگی موکت مدولار یا موکت تایل چیست؟

ویژگی موکت مدولار یا موکت تایل چیست؟

منبع: بیتوته

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار