ماجرای جالب تمساح مرموزی که قتل عام می‌کند
کد خبر: ۲۱۸۹۲۱
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: 2021 August 05    -    ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۰
نویسنده گزارش خود را با ذکر این نکته خاتمه می دهد که مشخص نیست گوستاو هنوز زنده است و آیا واقعاً این یک هیولاست که همه این کارها را انجام می‌دهد یا ما با حمله چندین تمساح مواجهیم؟ اما برای ما روشن است که او هنوز زنده است و دست هیچ کسی به او نرسیده‌ است.

ماجرای جالب تمساح قاتلی که دم به تله نمی‌دهد

ماجرای جالب تمساح قاتلی که دم به تله نمی‌دهداختصاصی تابناک با تو؛ در گزارشی که روزنامه نگار "الی آبراهام" تهیه کرده است، وب سایت "ایندی ۱۰۰" فاش کرد که تمساحی به نام "گوستاو" که ۳۰۰ نفر انسان را کشته هنوز شکار نشده و آزاد است. این تمساح بزرگ، که گفته می‌شود ۳۰۰ نفر را در شرق آفریقا کشته، هنوز فراری است.

در این گزارش اشاره شد که تمساح مورد نظر به نام گوستاو، که به عنوان یک گونه انسان خوار شهرت دارد، مسبب کشتن صد‌ها تن از ساکنان محلی در کشور آفریقایی بروندی است.


این گزارش می‌افزاید گوستاو آزاد است، بیش از یک تن وزن دارد و طول آن به حدود شش متر می‌رسد. این قابل درک است که چرا حتی شکارچیان حرفه‌ای از آن می‌ترسند، زیرا هر بار که در منطقه‌ای مشاهده می‌شود، چند تن کشته می‌گیرد.

ماجرای جالب تمساح قاتلی که دم به تله نمی‌دهد

بر اساس گزارش وب سایت "لدپایبل"، دانشمندان همچنین سال‌ها را صرف مطالعه این نوع تمساح غول پیکر کرده‌اند که برآورد طول عمر او بین شصت تا صد سال متغیر است. یعنی اگر گوستاو زنده بماند تا سالیان زیادی قربانی خواهد گرفت.

در گزارش ذکر شده است که یک‌بار شکارچیانی که سعی کردند تمساح گوستاو را بگیرند، سه بار به او شلیک کردند، اما او هر بار زخمی می شد، اما نمی‌مرد.

نام گوستاو را شکارچی فرانسوی پاتریس فای روی او گذاشت، که سال‌ها در بروندی زندگی می‌کند و سعی داشت تا او را برای مطالعه علمی شکار کند. در سال ۲۰۰۲، فای یک تله بلند طراحی کرد که برای جا به جایی آن چهل مرد نیاز بود، اما گوستاو در آن تله شگفت‌انگیز گرفتار نشد.

ماهیگیر فرانسوی در آن زمان به بی بی سی گفت: ما تله را در روزیزی (رودخانه‌ای در آفریقای مرکزی) گذاشتیم، طعمه را داخل آن قرار دادیم و تمام شب را با دوربین در رودخانه گذراندیم. اما این تلاش به طرز بدی شکست خورد. تمساح بیرون تله ما را به بازی گرفته بود، انگار می‌خواست ما را اذیت کند، و ما نتوانستیم او را بگیریم.

 

ماجرای جالب تمساح قاتلی که دم به تله نمی‌دهد

فای در مورد اندازه آن جانور صحبت کرد و افزود: گوستاو بزرگ است، به گونه ای که اندازه آن سه برابر کروکودیل‌های دیگر در بروندی است، گوستاو خیلی سریع نیست و نمی‌تواند از غذا‌های دیگر تمساح‌ها در بروندی مثل ماهی و پستانداران کوچک تغذیه کند، اما به طعمه‌های کندی مانند انسان که به راحتی قابل صید هستند، حمله می کند.

در سال ۲۰۱۴، یک فیلم مستند به نام "گرفتن تمساح قاتل" منتشر شد که مستند تلاش‌های ناموفق فای برای شکار گوستاو بود. فای در سه ماهی که در آنجا گذراند، به این نتیجه رسید که تمساح هفده نفر را خورده است. او گفت: من محاسبه کردم که اگر او بیست سال مردم را با این سرعت کشته باشد حالا، بیش از ۳۰۰ نفر را خورده‌است؛ و نویسنده گزارش خود را با ذکر این نکته خاتمه می‌دهد که مشخص نیست گوستاو هنوز زنده است و آیا واقعاً این یک هیولاست که همه این کار‌ها را انجام می‌دهد یا ما با حمله چندین تمساح مواجهیم؟ اما برای ما روشن است که او هنوز زنده است و دست هیچ کسی به او نرسیده‌ است.

 

ماجرای جالب تمساح قاتلی که دم به تله نمی‌دهد

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
0
8
عکس آخر:
حاجی گنگش بالاس :))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
1
13
اون تو خونه خودشه. شما وارد خانه اش نشید تا کشته نشید
راما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۴
0
7
فقط اعداممممممممم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۹
0
2
گوستاو حیا کن ادمخوری را رها کن
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار