راز مدار 33 درجه چیست؟
کد خبر: ۲۱۷۸۵۳
تاریخ انتشار: 2021 July 23    -    ۰۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰
راز مدار ۳۳ درجه چیست؟ زمین مکان پر رمز و رازی است. یکی از راز های جالب اتفاقات و حوادثی است که با یک عدد و یا یک مکان پیوند میخورند ازتمامی روسای جمهور آمریکا تنها سه تن عضو فراماسونری نبودند.آبراهام لینکلن که در صندلی ۳۳ تئاتر ترورشد. جان اف کندی که درهنگام سان دیدن در دالاس درمدار ۳۳ به قتل رسید!

راز مدار 33 درجه چیست؟

راز مدار ۳۳ درجه چیست؟ زمین مکان پر رمز و رازی است. یکی از راز های جالب اتفاقات و حوادثی است که با یک عدد و یا یک مکان پیوند میخورند ازتمامی روسای جمهور آمریکا تنها سه تن عضو فراماسونری نبودند.آبراهام لینکلن که در صندلی ۳۳ تئاتر ترورشد. جان اف کندی که درهنگام سان دیدن در دالاس درمدار ۳۳ به قتل رسید! ساخت اولین مجلس اعلی فراماسونری « Sco ish Ri e » و معروفترین لژ اسکاتلندی در آمریکا در شهر چارلستون در مدار ۳۳ درجه. لژ مذکور، معروفترین و مهم ترین لژ آمریکاست. انفجار اولین بمب های اتمی در هیروشیما و ناکازاکی در نزدیکی مدار ۳۳ درجه تهدید مداوم دمشق در نزدیکی مدار ۳۳ درجه. واقعه ی طبس (محل فرود هواپیماهای آمریکائی برای آزادی گروگان های اینکشور) در مدار ۳۳ درجه اشغال بابل (نزدیک بغداد در عراق) در مدار ۳۳ درجه.شهر بابل، معروف به شهر شیطانی است. به نحوی که منطقه ی بابل در روایات اسلامی نیز نفرین شده است همچنین فرضیه های علمی و تاریخی وجود دارند که ابراز می دارند احتمالاً مصریان باستان، تعالیم ماسونی خود را از بابلیان مهاجر آموخته اند. جنگ ۳۳ روزه ی اسرائیل با لبنان (با دخالت آمریکا) در نزدیکی مدار ۳۳ درجه. جزیره برمودا که محل سقوط و ناپدید شدن کشتی و هواپیماهای زیادی بوده در طول و عرض ۳۳ و ۶۶ (۳۳*۲) قرار دارد که عدد خاصی است. کشور اسراییل در نزدیکی مدار ۳۳ درجه قرار دارد کشور مصر با تمدن باستانی و راز و رمز های اهرام اسرار آمیز ثلاثه در نزدیکی طول وعرض ۳۳ درجه قرار دارند تبلیغ جنگ هسته ای و آخرالزمان « A mageddo » در دشتی به همین نام که در حوالی مدار ۳۳ درجه واقع شده است. سن مسیح(ع) در زمان مرگ سی و سه سال بود. این عدد عالی ترین درجه ماسونری را که همان بزرگ بازرس کل باشد را نشان میدهد.

راز مدار ۳۳ درجه چیست؟ 9 بهمن 1399 نظری بدهید 1,544 بازدید مقالات مرتبط ایران نایب قهرمان مسابقات قهرمانی جهان کشتی ناشنوایان در استانبول 1 روز پیش رایزنی سفیر ایران با معاون وزیر ترکیه درباره همکاری‌های مرزی 3 روز پیش ترکیه و‌ آغاز کار دلاک‌ها با ماسک 4 روز پیش راز مدار ۳۳ درجه چیست؟ خات نیوز- زمین مکان پر رمز و رازی است. یکی از راز های جالب اتفاقات و حوادثی است که با یک عدد و یا یک مکان پیوند میخورند. انفجار اولین بمب های اتمی در هیروشیما و ناکازاکی در نزدیکی مدار ۳۳ درجه تهدید مداوم دمشق در نزدیکی مدار ۳۳ درجه. اشغال بابل (نزدیک بغداد در عراق) در مدار ۳۳ درجه.شهر بابل، معروف به شهر شیطانی است. به نحوی که منطقه ی بابل در روایات اسلامی نیز نفرین شده است همچنین فرضیه های علمی و تاریخی وجود دارند که ابراز می دارند احتمالاً مصریان باستان، تعالیم ماسونی خود را از بابلیان مهاجر آموخته اند. جنگ ۳۳ روزه ی اسرائیل با لبنان (با دخالت آمریکا) در نزدیکی مدار ۳۳ درجه. جزیره برمودا که محل سقوط و ناپدید شدن کشتی و هواپیماهای زیادی بوده در طول و عرض ۳۳ و ۶۶ (۲*۳۳) قرار دارد که عدد خاصی است. کشور مصر با تمدن باستانی و راز و رمز های اهرام اسرار آمیز ثلاثه در نزدیکی طول وعرض ۳۳ درجه قرار دارند. تبلیغ جنگ هسته ای و آخرالزمان « A mageddo » در دشتی به همین نام که در حوالی مدار ۳۳ درجه واقع شده است… . شما چه فکر می کنید؟ آیا همه اینها اتفاقی است؟

مطالب ها

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار