آیفون 5S جان یک مرد روسی را نجات داد
bato-adv
کد خبر: ۲۱۷۱
تاریخ انتشار: 2015 June 12    -    ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۹
تصویر آیفون خم شده‌ای که در بالا می‌بینید مربوطه به جریانات داغ زمان معرفی این محصول نیست که گفته می‌شد براحتی امکان خم کردن آن وجود دارد. این تصویر در واقع مربوط به یک آیفون ۵ اس بوده که متعلق به فردی است که در شهر موسکو زندگی می‌کند.

این فرد که نامی از او فاش نشده به لطف آیفونش از تصادف ناگواری که با یک مینی‌بوس داشته، جان سالم به در برده است.

در هنگام رخ دادن این تصادف، آیفون ۵ اس شخص مورد اشاره در جیب کناری ژاکت وی قرار داشته و به همین دلیل میله‌ای که در نتیجه تصادف به طرف وی پرتاب شده، به جای بدن او به آیفونش برخورد کرده است. برای این شخص خوشبختانه، وجود آیفون اس ۵ باعث شده که جانش نجات یابد، هرچند که گوشی او دیگر دار فانی را وداع گفته! با توجه به اینکه دو شخص دیگر در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند، بنظر می‌رسد که آیفون در این رخداد در نقش یک قهرمان ظاهر شده و زندگی‌اش را فدای صاحب خود نموده است.

حالا تصور کنید چه می‌شد اگر این آقا آیفونش را در جیبی قرار می‌داد که در سمت دیگر ژاکتش قرار داشت، یا اصلا آن را در جیب شلوارش می‌گذاشت، در این صورت امکان داشت او نیز جان خود را از دست بدهد. جالب است که این روزها خبرهای مشابه با این مطلب زیاد اتفاق می‌افتد و گوشی‌های مختلف جان صاحبانشان را نجات می‌دهند. چند روز پیش نیز خبری منتشر شد که در آن یک گوشی لومیا جلوی اصابت گلوله را به صاحبش گرفته بود. همچنین هفته گذشته هم یک آیفون ۵ سی در رویدادی مشابه که در آن تیراندازی شده بود، باعث شد تا جان صاحبش حفظ شود.

منبع:آی تی رسان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
دریافت کد بورس رایگان
بلیت هواپیما چارتر