ترجیح می‌دهم «شمعدونی» ببینم
کد خبر: ۲۱۷
تاریخ انتشار: 2015 April 30    -    ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۰
شکستگی پایم فیلم نامهٔ «شمعدونی» را تغییر داد‌
 
بازیگر سریال «شمعدونی» گفت: در حال حاضر به دلیل وضعیت نابسامان تئا‌تر ترجیح می‌دهم سریال «شمعدونی» را تماشا کنم.

 «رویا می‌رعلمی» بازیگر نقش «زیبا» در سریال «شمعدونی» در گفتگو با خبرنگار رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران درخصوص پذیرش ایفای نقش در این مجموعه گفت: مهر ۹۲ سرصحنه تئا‌تر «شایعات» بودم که «سروش صحت» پیشنهاد بازی در این مجموعه را به من داد بعد از مطالعهٔ ۵ قسمت از فیلم‌نامه با نقش «زیبا» ارتباط برقرار کرده و شمه‌هایی از شخصیت آن دستم آمد.

وی در خصوص ویژگی‌های نقش خود تصریح کرد: «زیبا» دختر خانوادهٔ سعادتی است که با آمدن خواستگار درگیر ماجراهایی می‌شود و تا پایان این سریال با این مسئله درگیر است.

این بازیگر افزود: در ادامه مجموعه شخصیت‌های این داستان به شکل درست موشکافی می‌شوند و برای آن‌ها اتفاقاتی می‌افتد که مخاطب را جذب و درگیر می‌کند.

بازیگر «عصر پاییزی» در خصوص پردازش این نقش اظهار داشت: زیبایی «شمعدونی» از لحاظ شخصیتی اصلاً به من شباهت ندارد این نقش در ابتدا ساخته و پرداختهٔ «سروش صحت» بود ولی قسمت‌های زیادی از متن نوشته نشده بود بنابر این وقتی خودم درگیر این شخصیت شدم یک سری چیزهایی درونی و بیرونی به ذهنم رسید که باید در ظاهر و باطن کار در نظر گرفته می‌شد و تمام این ویژگی‌ها را از فیل‌تر خودم رد کردم و تمام سعی‌ام خلق شخصیتی جذاب برای مخاطب بود.

 «می‌رعلمی» بیان کرد: «شمعدونی» اولین بازی من در یک سریال کمدی است، همکاری با «سروش صحت» برای من خیلی جذاب بود او بعد از چند کار موفق در این زمینه بسیار با تجربه شده است.

وی در این باره افزود: پایه و اساس یک کار همیشه فیلم‌نامه، شخصیت‌پردازی درست و خلق موقعیت‌هاست که «سروش صحت» به همراه «ایمان مشرفی» بر این موضوع بسیار مشرف بودند.

وی در خصوص کار با «سروش صحت» عنوان کرد: کار با «سروش صحت» و همچنین تلاش و نکته بینی این فرد برای من قابل احترام و جذاب بود به انضمام اینکه او علاوه بر کارگردانی و نویسندگی یک انسان شریف و رئوف است.

 «می‌رعلمی» با اشاره به اینکه تمام این کار برایش خاطره بود، اظهار داشت: «شمعدونی» از ۱۲ اسفند ماه ۹۲ کلید خورد و ۲۰ دی ۹۳ تصویر‌برداری آن پایان یافت اما مهرماه ۹۲ سرصحنه تئا‌تر بودم پای من از ۹ناحیه دچار شکستگی شد و اعصاب پایم آسیب دید بنابر این پزشک معالجم به من گفته بود تا ۸ ماه باید با عصا و کفش‌های طبی مخصوص راه بروم، به همین علت اصلاً فکر نمی‌کردم هیچ‌گاه بتوانم فعالیت هنری داشته باشم.

وی در ادامه تصریح کرد: «سروش صحت» برای بازی در این مجموعه خیلی به من اصرار کرد و گفت که این نقش برای تو نوشته شده بنابر این با شرایط سخت پس از گذشت دو ماه از آن اتفاق سرکار رفتم و فیلم‌نامه و شخصیت «زیبا» به لحاظ جسمی تغییر یافت.

 «می‌رعلمی» تصریح کرد: هم اکنون که سریال «شمعدونی» را تماشا می‌کنم به این فکر می‌کنم که آن لحظات چقدر می‌توانست برای من سخت بگذرد ولی به دلیل بازی در «شمعدونی» تمام شرایط برای من آسان شد و اینکه تمام گروه حواسشان به من و شرایطم بود بنابر این کل «شمعدونی» برای من خاطره انگیز بود.

ترجیح می‌دهم «شمعدونی» ببینم

وی در خصوص شرایط فعلی خود اظهار داشت: فعلاً شرایط پایم بهتر شده ولی درگیر یکسری ورزش‌ها هستم تا وضعیت پایم به حالت اول بازگردد.

بازیگر «زمانه» در خصوص موفقیت این مجموعه عنوان کرد: هر چه از داستان «شمعدونی» جلو‌تر برویم با توجه به اتفاقات جذاب تری که برای این خانواده می‌افتد مخاطب هم با این سریال ارتباط بیشتری برقرار خواهد کرد.

وی اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در این مجموعه بودم چون اتفاقات خوبی در این پروژه برایم افتاد و همکاری با صحت و تیم «شمعدونی» بسیار لذت بخش بود چرا که رفاقت عجیب و غریبی بین اعضای گروه فیلمبرداری حاکم شده بود و آن رفاقت هنوز هم ادامه دارد. من، نگار عابدی، آتنه فقیه نصیری و ویدا جوان ۹ ماه با هم بودیم و ارتباط صمیمانه خوبی بین ما ایجاد شد که تا الان هم ادامه دارد.

 «محمد نادری»، بازیگر این مجموعه به نظرم انتخاب خیلی درستی بود و امیدوارم بعد از این مجموعه اتفاقات خوبی برایش رخ دهد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر مشغول انجام کاری نیستم در تئا‌تر پیشنهاداتی داشتم که به دلیل شرایط بد و اوضاع نابسامان حاکم بر تئا‌تر همهٔ آن پیشنهادات را رد می‌کنم و در حال حاضر ترجیحم بر این است که «شمعدونی» نگاه کنم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار