خرید مرغ در اصفهان باکارت ملی الزامی شد
کد خبر: ۲۱۵۳۲۶
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: 2021 June 25    -    ۰۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: هر یک از شهروند ان اصفهان در هر هفته میتوانند ۶ کیلوگرم مرغ با نرخ مصوب را با ارائه کارت ملی خرید کنند.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: هر یک از شهروند ان اصفهان در هر هفته میتوانند ۶ کیلوگرم مرغ با نرخ مصوب را با ارائه کارت ملی خرید کنند.

اسماعیل نادری اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان اصفهان نرخ هر کیلوگرم گوشت مرغ گرم ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان است و غیر از این تخلف محسوب می‌شود.

وی افزود: مرغ با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار استان در بیشتر فروشگاه‌ها و شهرستان‌ها عرضه می‌شود اما برخی فروشگاه‌های مرغ متأسفانه همچنان گران‌فروشی می‌کنند با توجه به اینکه مرغ تحت پوشش سامانه رهتاب بین فروشندگان مرغ توزیع می‌شود در صورت تخلف واحد خرده فروشی، سهمیه مرغ آن قطع می‌شود.

قطع سهمیه فروشگاه‌ها در صورت گران فروشی

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با اشاره به اینکه فروشگاه‌های مرغ تنها از طریق سامانه رهتاب می‌توانند مرغ خریداری کنند، گفت: فروشندگان متخلف که به دلیل گران فروشی، سهمیه مرغ آنها قطع می‌شود دیگر امکان دسترسی به سامانه رهتاب و ثبت سفارش ندارند.

نادری با بیان اینکه در گشت و بازرسی‌های یک هفته اخیر دسترسی بیش از ۱۰ واحد خرده فروشی مرغ متخلف به سامانه رهتاب قطع شد، خاطرنشان کرد: فروشندگان باید مرغ را به نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار استان بفروشند و اگر کشتارگاه یا توزیع کننده نیز در این زمینه تخلف می‌کند، فوری به پشتیبانی سامانه رهتاب یا با شماره‌گیری ۱۲۴ بازرسی سازمان صمت، تخلفات را گزارش کنند تا با آنها برخورد شود.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت و معدن و تجارت با بیان اینکه اصفهان جز معدود استان‌هایی است که مرغ با نرخ مصوب در بازار عرضه می‌شود، اضافه کرد: برای کنترل بازار مقرر شد مصرف کنندگان در هنگام خرید کارت ملی ارائه کنند که در سامانه رهتاب ثبت می‌شود و هر فرد با ارائه کارت ملی می‌تواند هفته‌ای ۶ کیلوگرم مرغ بخرد و با توجه به ثبت در سیستم بیش از سهمیه امکان خریداری وجود ندارد.

مهر

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
اعتراض
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۴
0
1
و این در حالی است که متاسفانه دولت دوازدهم از ابتدا به دنبال حل مشکلات مردم و کشور و... نبوده است.
جان سخت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۴
0
7
انتخابات تموم شد..بدبختی های مردم دوباره شروع شد...جا داره از تمام کسانی که در این انتخابات شرکت نکردند تقدیر و تشکر کنم.ضمن اینکه کسانی که رای دادند باید در پیشگاه خداوند و مردم ایران پاسخگو باشند.
اعتراض
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۴
0
1
همچنان اختلافاتی جدی با آمریکا داریم
دولت حسن روحانی در رسانه ها به مردم دروغ گفته است مشکل ایران در مذاکرات وین با آمریکایی ها حل و فصل شده است.
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۴
0
1
مرغی که قدقد میکنه ؛ غلطای بیخود میکنه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۵
0
0
یادش بخیر یه زمانی با دفترچه بسج خرید می کردیم ...الان پیشرفت کردیم با کارت ملی خرید می کنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار