مرد عاشق ۱۲سال جسد همسرش را دفن نکرد
کد خبر: ۲۱۴۱۴۲
تاریخ انتشار: 2021 June 12    -    ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰
 یک مرد بازنشسته بریتانیایی به دلیل آنکه نمی‌خواست از همسرش جدا شود ۱۲ سال با جسدش زندگی کرد.

 یک مرد بازنشسته بریتانیایی به دلیل آنکه نمی‌خواست از همسرش جدا شود ۱۲ سال با جسدش زندگی کرد.

به نقل از روزنامه بریتانیایی میرور، این مرد ۷۷ساله بریتانیایی که دانیل مالی نام دارد ۱۲ سال کامل مرگ همسرش را از نزدیک‌ترین افراد خانواده مخفی نگه داشت تا آنجا که هدایای کریسمس آنها به همسرش را هم شخصاً دریافت می‌کرد.

نزدیکان دانیل می‌گویند تصور می‌کردند از همسرش جدا شده و به همین دلیل به تنهایی در مراسمی همچون شب سال نو حاضر می‌شود تا اینکه بعد از سال‌ها خبر مرگش را در اخبار شنیدند.

مرگ این زن زمانی مشخص شد که مسئولان بهداشتی در شهر آبردین اسکاتنلد به تحقیق در مورد دلیل عدم حضور او برای دریافت واکسن پرداختند و بعد از ورود به منزل این زوج با بقایای جسد او مواجه شدند، و همین باعث شد پلیس هم در این پرونده ورود کند.

پرستاران مامور تزریق واکسن در منطقه به دلیل اینکه کریستینا همسر دانیل در سن ۸۸سالگی باید واکسن دریافت می‌کرد به جست‌وجوی او پرداختند تا لیست تزریق واکسن‌شان تکمیل شود، اما با بقایای جسد او که داخل یک لحاف محکم پیچیده شده بود مواجه شدند.

در حال حاضر شوهر این زن به یک مرکز نگهداری سالمندان منتقل شده و پلیس به همراه پزشکی قانونی در حال بررسی علت و زمان مرگ است تا مشخص شود آیا اتهامی به دانیل وارد است یا خیر.

اعتمادآنلاین

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار